PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hard Carry lazım olan takımlar

Kaskolas
20/07/2013, 20:40
yaklaşık 6 yıldır aktif olarak oynuyorum, dota 2 ye başlayalı 1 yıl oldu. bir çok takımda bulundum pickerlik yaptım . Turnuvalara katıldım , Hard carry rolünde açığı olan takımlar eklerse birlikte oynayıp anlaşabiliriz sanırım. Öncelikle yaz turnuvası için takım arıyorum. Eğer takım turnuvadan sonra dağılmazsa oynamaya devam ederim seve seve . iyi oyunlar

İlgilenirseniz Steam id : Last

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 20:47
"Pickerlik" http://www.thewhitetree.org/forum/images/smilies/lol.gif

6 yıldır oynadığınıza göre 6 yıl önce hangi versiyondan başladığınızı da söylersiniz umarım.

Hadi bakalım, doğru google'a. 6 yıl önceki son versiyon hangisiymiş bir göz atın :D

Ratz
20/07/2013, 20:58

6 yıldır oynadığınıza göre 6 yıl önce hangi versiyondan başladığınızı da söylersiniz umarım.

Hadi bakalım, doğru google'a. 6 yıl önceki son versiyon hangisiymiş bir göz atın :D

Bu ne simdi? Anlayan varsa bana anlatsın pls-_-

Berkantk
20/07/2013, 21:02
Ben de 4 yıldır oynuyorum ama tam olarak hangi versiyonda başladığımı hatırlamıyor. Tek hatırladığım ben başladıktan sonra kısa bir süre sonra slark ile aa gelmişti.

Yani adam yalan mı söyleyecek 6 yıl oynuyorum diye. Amaçsızdı moruk :S

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 21:06
Bu ne simdi? Anlayan varsa bana anlatsın pls-_-

Adam 6 yıldır oynamıyor. Kısacası bunu anlatmak istedim. Şu 6-7 yıldır oynuyorum diyip forumda takım arayan tiplerden bıktım. 6-7 yıldır DotA'yı ciddiye alıp belirli bir hedefi olarak oynayan adamlar şuan Türkiye'nin üst seviye takımlarında oynuyor.

Ana Fikir: 6-7 yıllık DotA oyuncusuyum diye gezinme. (Geçen Trdota.net de 10 yıldır DotA oynuyorum takım arıyorum diyen birini gördüm :D :D İnanmayan varsa SS atıyım :)) Takım yöneticisi seni denediğinde rezil olmamak için gerçeği söyle.

trexum
20/07/2013, 21:13
Adam 6 yıldır oynamıyor. Kısacası bunu anlatmak istedim. Şu 6-7 yıldır oynuyorum diyip forumda takım arayan tiplerden bıktım. 6-7 yıldır DotA'yı ciddiye alıp belirli bir hedefi olarak oynayan adamlar şuan Türkiye'nin üst seviye takımlarında oynuyor..

Bak ben dotaya 5.84c mapı ile basladım kac yıl oldu bilmiyorm bile ama sadece 2 yıl competitive ile bagım var daha ögrenmedigim bir sürü sey var bence cok sacma sapan bi yerden vurgu yapıyorsun. istersen yıllar öncesinin tr oyuncularını bile sayarım sana bunun bi ölçümü olamaz.

annil
20/07/2013, 21:21
Ben 10 yıldır oynuyorum mesela. :C

Raichox
20/07/2013, 21:33
Önemli olan 6-7 yıl oynaman değil zaten.Kendinde söylemişsin çok fazla bilmediğim şey var,normaldir dota 2 den sonra insanlar Competive olarak dotaya daha fazla ilgi duymaya başladı 5.84c ile başlasan bile o zamandan fazla birşey hatırlamassın önemli olan zaten şuan neden dersen mekanikler durmadan değişiyor birde dota artık wc3 motoruyla değil kendine has bi motorla çalışıyor burdaki en önemli şey senin şuanki mekaniklere hakim olman ve değişimlere ayak uydurman.

Karşında Lina var diyelim onun skill dmg lerini , skill mana costunu bilmen ,reduce ile ne kadarı işlemez bunlar önemli şeyler tabi public atıyorsan kasmana gerek yok ama Competive arenaya girdinmi A'dan Z'ye herşeyi bilmen gerekiyor tabi bu kadar şeyi bilipte yeteneksiz bi oyuncu oldunmu işler değişir bi halta yaramaz bunlar.Yetenek+Bilgi birleştimi başarılı olman kaçınılmaz olur tabi dota birde takım oyunu önemli olan sadece

Birde ben şu kadar yıldır oynuyorum demenin bi manası yok çünkü 10 yılda oynasan 2 yılda oynasan önemli olan nasıl oynadığındır,10 senedir oynayıp hala mal olanda var 2 senedir oynayıp başarılı olanda var bu tamamen yetenek meselesi.

Kaskolas
20/07/2013, 22:03
Boş konuşanlar gelsin demedim ki konuya ben takım arıyorum :)

ar-bilmemne starladderde glglgl

Kaskolas
20/07/2013, 22:05
edit

trexum
20/07/2013, 22:43
Önemli olan 6-7 yıl oynaman değil zaten.Kendinde söylemişsin çok fazla bilmediğim şey var,normaldir dota 2 den sonra insanlar Competive olarak dotaya daha fazla ilgi duymaya başladı 5.84c ile başlasan bile o zamandan fazla birşey hatırlamassın önemli olan zaten şuan neden dersen mekanikler durmadan değişiyor birde dota artık wc3 motoruyla değil kendine has bi motorla çalışıyor burdaki en önemli şey senin şuanki mekaniklere hakim olman ve değişimlere ayak uydurman.

Karşında Lina var diyelim onun skill dmg lerini , skill mana costunu bilmen ,reduce ile ne kadarı işlemez bunlar önemli şeyler tabi public atıyorsan kasmana gerek yok ama Competive arenaya girdinmi A'dan Z'ye herşeyi bilmen gerekiyor tabi bu kadar şeyi bilipte yeteneksiz bi oyuncu oldunmu işler değişir bi halta yaramaz bunlar.Yetenek+Bilgi birleştimi başarılı olman kaçınılmaz olur tabi dota birde takım oyunu önemli olan sadece

Birde ben şu kadar yıldır oynuyorum demenin bi manası yok çünkü 10 yılda oynasan 2 yılda oynasan önemli olan nasıl oynadığındır,10 senedir oynayıp hala mal olanda var 2 senedir oynayıp başarılı olanda var bu tamamen yetenek meselesi.
haklısın zaten biz arkadasa tepki olarak dogduk :)

Wenox
20/07/2013, 22:52

İnsanların yalan söyleyip söylemediğini belirlemek sana mı düştü ? seni otoriter yapan ne burada ? belki oynuyordur 6 yıldır belkide oynamıyordur burda seni ilgilendiren nedir ? herşeye burnunu sokmayı çok mu seversin yoksa beynin fazla gelişmedi mi ? aile içinde sorunların mı varda insanların işlerine karışıyorsun seni hiç bir şekilde ilgilendirmediği şekilde 4-5 yıldır dota oynayıp hala trapemnoob oyunlarına girip support ward ne diyip amele gibi oynayan insanlar tanıyorum sence imkansız mı oluyor bunlar ? sen ne sanıyorsun ki kendini başkasını yargılıyorsun ? asıl sorun senin insanlar üzerinde onları sorgulama gücü olduğunu sanıp kendi halinde bir konuyu taciz ederek kendi egonu tatmin etmeye çalışman gerçekten yalan söylüyorsa senin eline geçen nedir ? egoist yapını başka oyunlarda tatmin etmeni öneririm mesela LoL yada HoN çünkü Türk Dota topluluğunun içine eden senin gibi insanlarla aynı oyunu oynamaktan gerçekten utanç duyuyorum.Türkiyenin en üst seviye takımlarından bahsedip başkasıyla kıyaslayarak nasıl bir zevk alıyorsun onu merak ediyorum.Türkiyenin dandik takımlarını umursamıyor belki benim gibi ? bunu örnek vermendeki amaç sadece başarısız olup kendini boş bulmandır.Bunun bir oyun olduğunu ve bunu zevk için oynayan insanları taciz etmekden aldığın sadist duygu senin az gelişmiş beyine sahip bir primat olduğunun direk kanıtıdır.Senin gibi insanlar güç sahibi olunca daha kötü şeyler doğabiliyor o yüzden lütfen en yakın zamanda hayatına son vermeni ve dünyayı kendi pis varlığından temizlemeni öneririm.

Krizalid
20/07/2013, 22:52
Olm bu starladder nasıl bir şey lan Türkiye'nin 3'te 2'si starladder'da oynamış :D :D

Kaskolas
20/07/2013, 22:54
ben 6 yıldır oynamıyorum bu oyunu bilmem bilenine sorun :P

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 23:02
İnsanların yalan söyleyip söylemediğini belirlemek sana mı düştü ? seni otoriter yapan ne burada ? belki oynuyordur 6 yıldır belkide oynamıyordur burda seni ilgilendiren nedir ? herşeye burnunu sokmayı çok mu seversin yoksa beynin fazla gelişmedi mi ? aile içinde sorunların mı varda insanların işlerine karışıyorsun seni hiç bir şekilde ilgilendirmediği şekilde 4-5 yıldır dota oynayıp hala trapemnoob oyunlarına girip support ward ne diyip amele gibi oynayan insanlar tanıyorum sence imkansız mı oluyor bunlar ? sen ne sanıyorsun ki kendini başkasını yargılıyorsun ? asıl sorun senin insanlar üzerinde onları sorgulama gücü olduğunu sanıp kendi halinde bir konuyu taciz ederek kendi egonu tatmin etmeye çalışman gerçekten yalan söylüyorsa senin eline geçen nedir ? egoist yapını başka oyunlarda tatmin etmeni öneririm mesela LoL yada HoN çünkü Türk Dota topluluğunun içine eden senin gibi insanlarla aynı oyunu oynamaktan gerçekten utanç duyuyorum.Türkiyenin en üst seviye takımlarından bahsedip başkasıyla kıyaslayarak nasıl bir zevk alıyorsun onu merak ediyorum.Türkiyenin dandik takımlarını umursamıyor belki benim gibi ? bunu örnek vermendeki amaç sadece başarısız olup kendini boş bulmandır.Bunun bir oyun olduğunu ve bunu zevk için oynayan insanları taciz etmekden aldığın sadist duygu senin az gelişmiş beyine sahip bir primat olduğunun direk kanıtıdır.Senin gibi insanlar güç sahibi olunca daha kötü şeyler doğabiliyor o yüzden lütfen en yakın zamanda hayatına son vermeni ve dünyayı kendi pis varlığından temizlemeni öneririm.

Puhahaha. Gece gece ne güldüm nan :D :D

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 23:53
O değil de ben Starladder'da oynadım diye bir şey demedim ki :D

Kaskolas
21/07/2013, 00:02
helal lan sana iyisin iyi