PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Beta'dan Çıkış Saçmalığı (Noob İçerir)

AyLowYe
21/07/2013, 03:08
Herkese merhabalar. Bildiğimiz üzere Dota2 birkaç günönce betadan çıktı ve F2P oldu. Çoğu kesim için iyi haber ama benim ve benim gibi mağdur olan insalara yazık. Eşleştirme sistemi aşırı berbat oldu. Mesela beatadayken 400-700 winli oyuncular gelirken ( ben genelede win'e bakarım ) betadan çıkınca 0-250 arası olmaya başladı. Hele bitanesinde 20 winli oyuncu denk geldi ( ki oyuncumu tartışılır ). Adamın tek oynadığı hero Traxex . Başka herosuda yok. Mide geçti durum vahim. Düşük eşleştirme havundada değilim. Arada bir bana denk oyuncular geliyor ama oda nadir. Her 5 oyunumun 4 ünü kaybediyorum. Bu Valve saçmalığnın bir düzeltme yolu varmıdır ( Düşük öncelikli eşleştirme havuzunda değilim.) ve biri bu saçma sapan eşleştirme mantığını açıklayabilir mi ? Nooblar ruslardanda beter. Herkes kendi denkiyle oynarsa daha mantıklı olmaz mı ? Bu durum = 8 yaşındaki bir çocukla 25 yaşındaki bir genç farasındaki futbol maçı....

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 03:54
Kısaca win rate'e ve oyun sayısına göre bi mm sistemi gelmesi lazım da yapmıyor uyuz herifler. Dota'yı Valve'a satanın aklını s.keyim ben diyorum sadece.

Simita
21/07/2013, 04:35
bana 4-5 winli biri geldiydi sadece trax ve barat oynamıştı 0.o

MrFoseptik
21/07/2013, 11:11
Her 5 oyunumun 4 ünü kaybediyorum.

MM sisteminin sana garezi olduğunu mu düşünüyorsun? Noobların, yeni başlayanların hepsi senin takıma mı düşüyor? Bu kadar çok oyuncu dota2'ye dahil olduysa bunlar aralarında oynar. O kadar iyi isen niye seni de onlara katsın? (MM sistemi mükemmel değil ama şimdilik idare eder. Sende bir sorun var bence.)

Kısaca win rate'e ve oyun sayısına göre bi mm sistemi gelmesi lazım da yapmıyor uyuz herifler. Dota'yı Valve'a satanın aklını s.keyim ben diyorum sadece.

yapmıyorlar çünkü çok saçma. oyunu çok oynayan ya da karşısına noob düşen değil, ne yaptığını bilen adam iyi oynar.

Berkantk
21/07/2013, 11:24

Hemen hemen onun gibi bir şey aslında. Wepla'da veya eu'da oynamışsındır. Rating sistemini bilirsin. Karşı takımın rat'ı yüksekse yüksek rat alırsın, düşükse düşük rat alırsın eğer yenersen. Yenilirsin de tam tersi. Genellikle otomatik shuffle atılmış şekilde başlanır oyuna. 2 takımında ratı yaklaşık aynı olur. Arada saçma sapan kaymalar oluyor. Onu hala düzeltemediler :S Bu sisteme ELO deniyor. Satrançta kullanılan bir sistem. Az araştırırsan aklında birkaç fikir oluşabilir.

AyLowYe
21/07/2013, 14:07
[QUOTE=MrFoseptik;200443]MM sisteminin sana garezi olduğunu mu düşünüyorsun? Noobların, yeni başlayanların hepsi senin takıma mı düşüyor? Bu kadar çok oyuncu dota2'ye dahil olduysa bunlar aralarında oynar. O kadar iyi isen niye seni de onlara katsın? (MM sistemi mükemmel değil ama şimdilik idare eder. Sende bir sorun var bence.)

Hep yeni başlayanlar değil 100-250 win arası geliyor ve bunlarda genelde aşırı noob oyuncular

Zaphart
21/07/2013, 14:46
Sen neye dayanarak kendini aşırı noob statüsünde görmüyorsun?5 oyundan 4 ü lose sa genelde, aşırı noobsundur.

AyLowYe
21/07/2013, 15:09
Benim olay çok yanlış anlaşılmış :) Takımda 0-17 varken nasıl kazanabilirim ? ve eskiden nooblarla eşleşmiyordum sorun bu. Betadan çıkınca kafayo yedi.

MrFoseptik
21/07/2013, 15:20
Benim olay çok yanlış anlaşılmış :) Takımda 0-17 varken nasıl kazanabilirim ? ve eskiden nooblarla eşleşmiyordum sorun bu. Betadan çıkınca kafayo yedi.

Sana takımda 0-17 varken oyunu kazan demiyor sistem. 0-17 giden bile olsa sup isen ward dik., carry isen kill al, ganker isen smoke gank at diyor. Sen "tmm gg bitti daha çeviremeyiz. Warda para vermeye gerek yok" dersen tabii ki orada kalırsın.

Burakula
21/07/2013, 15:25
Sana takımda 0-17 varken oyunu kazan demiyor sistem. 0-17 giden bile olsa sup isen ward dik., carry isen kill al, ganker isen smoke gank at diyor. Sen "tmm gg bitti daha çeviremeyiz. Warda para vermeye gerek yok" dersen tabii ki orada kalırsın.

konuyu açan arkadaş haksız. ancak sen de öylesin. matchmaking gerçekten senin sandığın gibi olsaydı birşeye benzerdi ancak üzülerek söylüyorum ki onu fazla mükemmel görüyorsun. senin düşündüğün kadar bile iyi değil.

MrFoseptik
21/07/2013, 15:27
konuyu açan arkadaş haksız. ancak sen de öylesin. matchmaking gerçekten senin sandığın gibi olsaydı birşeye benzerdi ancak üzülerek söylüyorum ki onu fazla mükemmel görüyorsun. senin düşündüğün kadar bile iyi değil.

(MM sistemi mükemmel değil ama şimdilik idare eder. Sende bir sorun var bence.)

Bende aynısını dedim.

Burakula
21/07/2013, 16:42
Bende aynısını dedim.

matchamkingin gerçekten diktiğin warda çiftlediğin nc ye falan bakabilicek kadar iyi olduğunu iddia ettiğin için söyledim bunu. senin dediğin KADAR BİLE iyi değil derken bunu kastetmiştim. gerçekten böyle şeylere dikkat ettiğini falan düşünmeyin, düşündüğünüzden çok daha basit ve mantıksız(evet zamanında burdan çok dem vurduğum için araştırdım)

napstar
21/07/2013, 16:44
Dota 2'nin en mükemmel özelliği MatchMaking'dir. Yenilince bahane aramayın lütfen.

KEREEEEEEEEEEEM
21/07/2013, 18:38
Dota 2'nin en mükemmel özelliği MatchMaking'dir. Yenilince bahane aramayın lütfen.

10 maçlık mağlubiyet serisinden sonra 8 maçlık galibiyet serisi yapmış biri olarak haklısın diyebilirim.

Sercan<Michaell>
22/07/2013, 09:17
Ergen ergen konuşup adamın canını sıkmayın. Yeniliyosan sende sorun vardır .s.s gibi tripler nedir ya ? Ben haftasonu 7 maç ardarda yenilmişim. 3 4 tanesi solo 3 4 tanesi party ile girdiğimiz oyunlardır. ( party dediysem 3 kisi 2 kisi ) Kimlerle oynadım bu haftasonu çıksınlar bir yorum yapsınlar takıma gelen ruslar hakkında.

Size sadece haftasonu ardarda oynadıgım 2 oyunun linkini atıyorum;

3 kişi girdik. Magnus ve Kunka rus çıktı oyunu hem micden hem chatten trollediler;
http://dotabuff.com/matches/247885252

Aynı 3 lü gene girdik. Magnus ve Invoker rus çıktı bu sefer. Gidip gidip öldüler ben midde 3 0 2 oynarken kendisi 0 5 0 oyuyordu. Mid fail diyip alldan bana report önerdiler. Feedlemeye devam ettiler bu oyunu da kaybettik.
http://dotabuff.com/matches/247852469

2 oyun değil ben sabaha kadar link atarım atayım hatta biraz daha ikna olmayanlar varsa;

Sniperi durduramadık. Belli ki oyuna yeni başlamış;
http://dotabuff.com/matches/248293940

Dreadful ile girdiğimiz oyun. O midde ben ncdeydim. Gayet güzel kastık. Fakat bot lanenin oyunu satmasıyla kaybettik; ( 0 6 oynadıgıma bakmayın bu oyun 4 tanesini basede öldüm zaten.)
http://dotabuff.com/matches/248727259

Bunlar sadece bu hafasonundan. Gene bu haftasonum iyi geçti. Lose ve win eşit gibi oldu. Bazı haftasonları 20 maç atıyorsam 15 i lose oluyor. 5 girmediğim oyunlardan artık zevk almıyorum. 4 bile girsek o feeder bizi buluyor.

Kimse bana gelip burda matchmakingi falan savunmasın. Dota 2 ye ilk başladığım zamanlar böyle değildi. 50 win önde gidiyordum bu hesap ile ben. Şuan 10 lose gerideyim. Ben sürekli 5 kişi ile oyunlara giremiyorum. Benim vaktim kısıtlı. Sadece haftasonları oynayabiliyorum ve ardarad oynamak istiyorum. 5 kisilik party kuruyoruz 1 oyun atıyoruz sonra dağılıyor. Ben her 3 saatte 1 oyun kurup oynayamam.

Lonca sisteminden çok ümitliydim. Açıkçası o da hiçbir işe yaramadı. Ne loncada kurulan party var ne de kurulan partye giren var. Kısacası şu oyuna artık 1 v1 arama modu eklesinler de öyle oynayalım. En azından yenilirsem kendi nooblugumdan yenileyim.

Cowabunga
22/07/2013, 09:35
2. oyununu birlikte attığım adam var neyin mm'sinden bahsediyorsunuz. :)

MrFoseptik
22/07/2013, 09:38
Bunlar sadece bu hafasonundan. Gene bu haftasonum iyi geçti. Lose ve win eşit gibi oldu.
Kimse bana gelip burda matchmakingi falan savunmasın. Dota 2 ye ilk başladığım zamanlar böyle değildi. 50 win önde gidiyordum bu hesap ile ben.

Lonca sisteminden çok ümitliydim. Açıkçası o da hiçbir işe yaramadı. Ne loncada kurulan party var ne de kurulan partye giren var. Kısacası şu oyuna artık 1 v1 arama modu eklesinler de öyle oynayalım. En azından yenilirsem kendi nooblugumdan yenileyim.

Benim win sayım lose sayımdan 57 yüksek. gerek ki sistem sürekli bana noob göndersin ama arada tek tük yolluyor. Ne yapacak sistem "Ver Allah'ın verdiğine, Vur Allahın vurduğuna" mı diyecek? Ha bak biraz şansızsın buna eminim. Dotabuff'tan baktım yenilgi serin 10 kere üst üste yenilmek ki benimki de 8.

Aklıma bir soru takıldı. Eşleştirme seçenekleriniz neler? Seçtiğin yerler de önemli.

Loncaya gelirsek, Lonca'da parti açıyorum kimse gelmiyor. hadi beni iyi görmüyorlar foseptik noob diyorlar. kimse parti de açmıyor. Loncaya önem verin Gamehonor.com ailesi.

Sercan<Michaell>
22/07/2013, 09:43
Serbest Seçim, Avrupa Batı & Doğu, İngilizce. Oyunlarımın seviyesi High.

Şanssızlık değil. Şikayetçi olan sadece ben değilim çok insan var. Sana gelen oyuncular iyi çıkıyorsa o senin şansın bence :)

AMa burda kimse bana ward dik smoke yap cs kas bilmemne demesin lütfen. Dün öğrenmedik dotayı. Oyunculukla alakası olmayan insanlar türedi şu oyunda. 10 yaşında velet olduklarına eminim. Ne refleks ne birşey. Adam sadece boş boş bakıyor ekrana. Sadece kötü oynayasalar birşey demeyeceğim. Hem kötüler hem trollüyorlar. Dil papuç kadar. Bezdim açıkçası ne yapsak bilemiyorum. Bırakacağım sanırım bu gidişle.

napstar
22/07/2013, 09:45
Ruslarla oyun kazanmanın yolu: Onlar carry aldıysa siz de alın. Siz carry randomlayınca onlar da carry randomlasın. Kimse repick atmasın. Herkes carry alsın. Carry alın.

gg wp

bkz: http://dotabuff.com/matches/248925434

Sadece carry. Carry alın. Carry.

Carry alın. Oyunu taşıyın. Carry alın.

Sercan<Michaell>
22/07/2013, 09:50
Aslında haksız sayılmazsın;

Dün sen partyden düşünce ve gelmeyince pırasa ile arattık 3 rus türevi adam geldi. Ben ilk random attım naga geldi. Daha sonra pırasa random attı ta geldi. Sonraki pickler weawer, bs, luna.

Olduk mu 5 carry. Weawerla ben üste gittik luna ile bs alta gitti. Daha sonra bs nc girdi fln fln. Ben üstte bi güzel 2 kere öldüm aptal weawer koridorda izlemeyi seçti benim combatlarımı. Sonra naga ile supporta döndüm alta indim lunayı supportladım. Sonra pırasanın olağan üstü oyunuyla kazandık.
http://dotabuff.com/matches/249295475

Herzaman böyle olmuyor işte. Bundan sonra sven alacağım. Carry oynucam olmuyosa supporta döneriz.

napstar
22/07/2013, 09:52
Herkes carry = %100 Win Rate.

Daha kaybeden görmedim.

MrFoseptik
22/07/2013, 10:33
Serbest Seçim, Avrupa Batı & Doğu, İngilizce. Oyunlarımın seviyesi High.

Şanssızlık değil. Şikayetçi olan sadece ben değilim çok insan var. Sana gelen oyuncular iyi çıkıyorsa o senin şansın bence :)

AMa burda kimse bana ward dik smoke yap cs kas bilmemne demesin lütfen. Dün öğrenmedik dotayı. Oyunculukla alakası olmayan insanlar türedi şu oyunda. 10 yaşında velet olduklarına eminim. Ne refleks ne birşey. Adam sadece boş boş bakıyor ekrana. Sadece kötü oynayasalar birşey demeyeceğim. Hem kötüler hem trollüyorlar. Dil papuç kadar. Bezdim açıkçası ne yapsak bilemiyorum. Bırakacağım sanırım bu gidişle.

dostum o zaman avrupa doğuyu kaldırmayı dene :D benden tek farkın o. Orası slav (ruslar, yunanlar, vb.) dolu. Rusyaya yakın olduğundan çok denyo gelebilir.

Sercan<Michaell>
22/07/2013, 11:06
Aslında doğru diyorsun. Deneyeceğim.

Burakula
22/07/2013, 12:19
Herkes carry = %100 Win Rate.

Daha kaybeden görmedim.

çözüm değil. bu işin çözümü yok. carry rus demek ya 6 major item kasana kadar gözükmiycek ya da 1 tane bile item kasamıcak kadar feedlicek. 4 kişiysen bir şansın var çünkü 1 rus en fazla 2 adam feedleyebiliyor ve oyun bazen 4vs5 kazanılabiliyor.

ancak 3 ya da 2 kişiyseniz işiniz gerçekten çok zor. çünkü 2 rus birleşirse bambaşka feed taktikleri işin içine giriyor. ölüm sürelerini ayarlıyıp karşıdaki herifleri 1 saniye bile feedsiz bırakmama, kendi nc kamplarını wardlarla ve kendileri bloklayaraki laneleri sürekli en uçta tutarak(en uca kadar korkmadan farmlarlar tek başlarına) kendi carryini hiçbir şekilde kastırmama, rosha gireceğini belli etme hatta rosha düşman creep çekme, lanede düşman kurtarma gibi akla hayale sığmıycak taktikleri var. ayrıca 2 rus eğer azmederse sadece 2-3 kişiyi değil tüm karşı takımı etkin bir şekilde feedleyebiliyor.

bu konuda çözüm öneremiyorum çünkü sürekli4-5 kişi girmekten başka çözümü yok. russian=lost tur yani bunu herkes bilir.

tek şansınız karşı takımda daha fazla ve daha iyi oynayan(kendilerine göre) rusların olması.

FeedGuaranteed
22/07/2013, 13:23
Lonca konusunda ben de katılıyorum tatilde olduğum için online sürem az ama baktığımda loncada parti ya olmuyo ya da 2-3 kişide kalıyo dolmuyo

fikho
22/07/2013, 15:06
Ergen ergen konuşup adamın canını sıkmayın. Yeniliyosan sende sorun vardır .s.s gibi tripler nedir ya ? Ben haftasonu 7 maç ardarda yenilmişim. 3 4 tanesi solo 3 4 tanesi party ile girdiğimiz oyunlardır. ( party dediysem 3 kisi 2 kisi ) Kimlerle oynadım bu haftasonu çıksınlar bir yorum yapsınlar takıma gelen ruslar hakkında.

Size sadece haftasonu ardarda oynadıgım 2 oyunun linkini atıyorum;

3 kişi girdik. Magnus ve Kunka rus çıktı oyunu hem micden hem chatten trollediler;
http://dotabuff.com/matches/247885252

Aynı 3 lü gene girdik. Magnus ve Invoker rus çıktı bu sefer. Gidip gidip öldüler ben midde 3 0 2 oynarken kendisi 0 5 0 oyuyordu. Mid fail diyip alldan bana report önerdiler. Feedlemeye devam ettiler bu oyunu da kaybettik.
http://dotabuff.com/matches/247852469

2 oyun değil ben sabaha kadar link atarım atayım hatta biraz daha ikna olmayanlar varsa;

Sniperi durduramadık. Belli ki oyuna yeni başlamış;
http://dotabuff.com/matches/248293940

Dreadful ile girdiğimiz oyun. O midde ben ncdeydim. Gayet güzel kastık. Fakat bot lanenin oyunu satmasıyla kaybettik; ( 0 6 oynadıgıma bakmayın bu oyun 4 tanesini basede öldüm zaten.)
http://dotabuff.com/matches/248727259

Bunlar sadece bu hafasonundan. Gene bu haftasonum iyi geçti. Lose ve win eşit gibi oldu. Bazı haftasonları 20 maç atıyorsam 15 i lose oluyor. 5 girmediğim oyunlardan artık zevk almıyorum. 4 bile girsek o feeder bizi buluyor.

Kimse bana gelip burda matchmakingi falan savunmasın. Dota 2 ye ilk başladığım zamanlar böyle değildi. 50 win önde gidiyordum bu hesap ile ben. Şuan 10 lose gerideyim. Ben sürekli 5 kişi ile oyunlara giremiyorum. Benim vaktim kısıtlı. Sadece haftasonları oynayabiliyorum ve ardarad oynamak istiyorum. 5 kisilik party kuruyoruz 1 oyun atıyoruz sonra dağılıyor. Ben her 3 saatte 1 oyun kurup oynayamam.

sonuna kadar haklısın lan sercan
bakın dalga gecmeyin ciddi bişi diyeceğim :D lol ile hon un parmağı var bu islerde paralı adam tutup feedlettiriyorlar ve dota dan anayan oyuncuları oyundan bezdirmeye calısıyolar diye düşünüyorum :)

şu oyunumda 20-25 dk da voide pt, midas , mom , mkb yapdım karsı takımdaki oyuncular void master farm void nice farm void well play yazdı ve bunu duyan eart ve lich kasıtlı olarak bilerek ve isteyerek adamların baseye sag tık yaparak feedledir :)

http://dotabuff.com/matches/248430766
forumdan bir arkadasa bu oyunu verirsem dota yı bırakacagımı söledim ama sözümü tutmadım :S

fikho
22/07/2013, 15:09
çözüm değil. bu işin çözümü yok. carry rus demek ya 6 major item kasana kadar gözükmiycek ya da 1 tane bile item kasamıcak kadar feedlicek. 4 kişiysen bir şansın var çünkü 1 rus en fazla 2 adam feedleyebiliyor ve oyun bazen 4vs5 kazanılabiliyor.

ancak 3 ya da 2 kişiyseniz işiniz gerçekten çok zor. çünkü 2 rus birleşirse bambaşka feed taktikleri işin içine giriyor. ölüm sürelerini ayarlıyıp karşıdaki herifleri 1 saniye bile feedsiz bırakmama, kendi nc kamplarını wardlarla ve kendileri bloklayaraki laneleri sürekli en uçta tutarak(en uca kadar korkmadan farmlarlar tek başlarına) kendi carryini hiçbir şekilde kastırmama, rosha gireceğini belli etme hatta rosha düşman creep çekme, lanede düşman kurtarma gibi akla hayale sığmıycak taktikleri var. ayrıca 2 rus eğer azmederse sadece 2-3 kişiyi değil tüm karşı takımı etkin bir şekilde feedleyebiliyor.

bu konuda çözüm öneremiyorum çünkü sürekli4-5 kişi girmekten başka çözümü yok. russian=lost tur yani bunu herkes bilir.

tek şansınız karşı takımda daha fazla ve daha iyi oynayan(kendilerine göre) rusların olması.

çözümü cok basit rus serverında oynamayı denedinmi hic ?
biraz uzunsürüyor oyun bulma ama denemeni tavsiye ederim 9 rusla beraber oynuyorsun hepsinin feedledini düsünsene arada bir tek sen kasmıs oluyorsun denemeni tavsiye ederim ;)

MrFoseptik
22/07/2013, 15:47
biraz uzunsürüyor oyun bulma ama denemeni tavsiye ederim 9 rusla beraber oynuyorsun hepsinin feedledini düsünsene arada bir tek sen kasmıs oluyorsun denemeni tavsiye ederim ;)

bir laf vardır "maydanozu en iyi nerde saklarsın? diğer maydanozların yanında" :D "ruslarla nasıl baş edersin? ruslarla oynayarak" :D

Burakula
22/07/2013, 15:50

en altta yazdığım şeye geliyor zaten bu. senin takımda 4, karşı takımda 5 rus olduğundan kazanıyorsun.

fikho
22/07/2013, 15:55
en altta yazdığım şeye geliyor zaten bu. senin takımda 4, karşı takımda 5 rus olduğundan kazanıyorsun.

senn dediğin denk geliyor benim dediğim bir garantisi var rus serverda ara hepsi rus olsun avrupada arat karsısı 5 avrupalı seninki 4 rus.

BABASCARFACE
26/07/2013, 19:13
sonuna kadar haklısın lan sercan
bakın dalga gecmeyin ciddi bişi diyeceğim :D lol ile hon un parmağı var bu islerde paralı adam tutup feedlettiriyorlar ve dota dan anayan oyuncuları oyundan bezdirmeye calısıyolar diye düşünüyorum :)

şu oyunumda 20-25 dk da voide pt, midas , mom , mkb yapdım karsı takımdaki oyuncular void master farm void nice farm void well play yazdı ve bunu duyan eart ve lich kasıtlı olarak bilerek ve isteyerek adamların baseye sag tık yaparak feedledir :)

http://dotabuff.com/matches/248430766
forumdan bir arkadasa bu oyunu verirsem dota yı bırakacagımı söledim ama sözümü tutmadım :S

hon'da aynı ruslar berbat ama mm sistemi bence daha iyi puan var ve çok yuksek puanlılar sana denk gelmiyor kendi çapındaki oyuncularla oynuyorsun 2 gundur karşılaştıgım büyük bi sorun var karşımdaki rakip benden 400 oyun fazla kazanmış bu oyuncuyla karşılaşmam ne kadar doğru çunku takımımda 9 oyun kazanmış lich ile oynayan 0 ward ve cou almadan solo hareket ederek oyunu bitirdi ilk başta sinir oluyorsun ama bu tipler çok fazla snipere ilk item tarrasque çıkarsa nasıl kazanıcaz oyunu :D bi an önce nooblarla oynamamk için statı yukseltmeye çalışıyorum

Ph0neix022
26/07/2013, 19:32
598 winim var. Bugün benim takımımda birisinin 1 wini vardı arkadaslar :) cok süper bir matcking sistemi var gogo valve

BABASCARFACE
26/07/2013, 20:07
bu mesajı yazdıktan sonra oyuna girdim ve 2. oyununda drow alıp midi 10-0 feedleyip sonradan oyundan çıkan sayesinde oyun gitti bence puan sistemi hon'da ki gibi olmalı.

WeRdeR WeReMeM
26/07/2013, 20:10
Hon'da nasıl ki ?

BABASCARFACE
26/07/2013, 20:16
kendi puanına yakın oyuncularla oynuyorsun ve her oyunda kazanırsan +5 kaybedersen -5 arasında puan gidiyor mesela 1500mmr olan oyuncu 1700mmr olan oyuncuyla takım olarak girmediği sürece karşılaşması imkansız bana bu sistem daha iyi geliyor çunku benden 400 fazla oyun kazanmış adam heralde benden iyidir

WeRdeR WeReMeM
26/07/2013, 20:21
Hımmm anladım hon'dakide güzel gibi bilemedim şimdi

BABASCARFACE
26/07/2013, 20:24
ayrıca oyuncunun statlarına girdiğin zaman kd ward gpm apm tum istatistiklerini görebiliyorsunki bu da guzel bi sistem takım arkadaşını tanıma açısından adam carry alıyor 0.80kd ile feedliyo tabiki bugun gelen bi guncelleme ile artık turnuvadaki statlarıda ayrı grupta görebilcez umarım duzelir bu sorunlar

MrFoseptik
26/07/2013, 20:25
bu mesajı yazdıktan sonra oyuna girdim ve 2. oyununda drow alıp midi 10-0 feedleyip sonradan oyundan çıkan sayesinde oyun gitti bence puan sistemi hon'da ki gibi olmalı.

bu mesajı yazdıktan sonra oyuna girdin ve oyun attın. mesajı daha önce yazmışsın ve midin ne bok yediğini vermişsin. kahin was here.

Hon'da nasıl ki ?

HONDA kötü araba diyorlar kardo. yedek parçası zor bulunuyormuş. hiç bulaşma bence.

WeRdeR WeReMeM
26/07/2013, 20:31
Yok zaten oynamam hon falan da merak ettim sistemi nasıl diye :)

BABASCARFACE
26/07/2013, 20:32
bu mesajı yazdıktan sonra oyuna girdin ve oyun attın. mesajı daha önce yazmışsın ve midin ne bok yediğini vermişsin. kahin was here.

HONDA kötü araba diyorlar kardo. yedek parçası zor bulunuyormuş. hiç bulaşma bence.
sanırım beni anlamadım dotanın sisteminde 10 maçımın 2 tanesinden benden 400 oyun fazla kazanmış oyuncuyla karşılaşma olasılıgım var ama hon sistemindeki puandan dolayı bu imkansız anlatmak istediğim dotanın şuanki puanlama sistemi biraz sorunlu sende bakış açını değiştirdiğin zaman ne söylemek istediğimi anlarsın sanki ben dotayı kötüleyip honu övüyormuşum gibi bi durum yarattın ama alakası yok.