PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BaykuşReyiz Lonca Başvuru

BaykuşReyiz
21/07/2013, 17:54
hi

BaykuşReyiz
22/07/2013, 11:34
ilgi müthiş.

Lexsarko
22/07/2013, 11:51
Başvurunun nasıl yapılacağını bile okumamışsın ilgiden şikayet ediyorsun. Şu haliyle yaptığın başvurun zaten kabul edilmeyecek.

MASTERS'A NASIL BAŞVURU YAPILIR? (http://www.gamehonor.com/showthread.php/18395)

BaykuşReyiz
22/07/2013, 23:00
Başvurunun nasıl yapılacağını bile okumamışsın ilgiden şikayet ediyorsun. Şu haliyle yaptığın başvurun zaten kabul edilmeyecek.

MASTERS'A NASIL BAŞVURU YAPILIR? (http://www.gamehonor.com/showthread.php/18395)

GameHonor Loncasına başvuru koşulları;

En az 100 galibiyet

GameHonor Loncasına katılmak için;

Oyunun kısıtlamasına göre her oyuncu en fazla 4 loncaya üye olabilmektedir. Boş lonca yeriniz olduğundan emin olun.
Yapmadıysanız sitemizde Steam Bağlantısı yapın.
Bu bölüm altına konu açın ve loncaya girmek istediğiniz belirtin.
(Opsiyonel) Eğer aynı nickte çok sayıda oyuncu olduğu için sizin hesabınız bulunamazsa Guild GameHonor Steam hesabını arkadaş olarak eklemeniz istenecektir.

BaykuşReyiz
22/07/2013, 23:01
bunlar siizn istedikleriniz ve hepsi mevcut diğer basvurulara baktıgımda da iletide spesifik bişey göremedim gözden kaçırdığım birşey varsa tekrar uyarmanı rica etcem sayın yetkili.

BaykuşReyiz
22/07/2013, 23:04
galibiyet sayısını buraya yazmam gerekiyosa o da 400kusur suan. maç geçmişide açık, lonca için sebep arıyosanız merak ettim ortam nasıl oyuncular nasıl diye her daim oyuna girdgnde oyun atacak eleman olması açısından.

Lexsarko
23/07/2013, 02:43
Guzel kardesim o yapistirdigin kurallar normal loncaya giris kurallari. Sen masters loncasina basvuruyorsun. Masters loncasina katilmak icin baska sartlar var. Attigim linke tiklayip okumak bu kadar zor olmamali. Turuncu kisim var ya ondan bahsediyorum. Ilk once kendi kendinle ilgilen lutfen.

BaykuşReyiz
23/07/2013, 15:13
iki lonca oldugunu yeni farkettim başta yazsaydın başvurularda karışıklık olmuş. Ayrıca sitede yetkili bi kişi konumunda görünmeden millete boyle yorum atarsan gelenide kaçırırsın iyi günler.

Lexsarko
23/07/2013, 18:19
Yetkililer henüz ilgilenmemişken ilgilendim, cevap yazdım. Yapman gerekeni anlattım hatta loncanın farklı olduğunu vurgulamak için verdiğim linke kocaman da yazdım. Buna rağmen verdiğim linki okumak yerine gelir gelmez takındığın ukalalık haline devam ettin. İlgisizlikten şikayet ediyordun ama sen bile kendinle ilgilenmemiştin :) Ayrıca yetkili gözükmememin sebebi yetkili olmamam. Bu kadar uğraşmak zorunda kalmanın sebebi de beni adımın altında yönetici yazmadığı için tınlamaman.

Nezih, okuduğunu anlayan ve mantıklı insanların kaçmasını elbette istemem. Ben zaten sana karşı makul davrandığımı düşünüyorum. Ancak senin gibi okuduğunu anlamaktan aciz olan, adam gibi yapmadığı başvurunun üstünden daha 1 gün geçmişken ilgiden şikayet eden bir insanın kaçması kimse için kayıp sayılmaz; hayırlı bile sayılabilir.

Ben de sana iyi günler dilerim...

Nighthawk
28/07/2013, 00:01
Masters ile normal loncayı, üyeyle yöneticiyi, forum ile chat kanalını birbirine karıştırmışsınız. Neyin ne olduğunu anladıktan sonra tekrar denemenizi öneririm. Konu kilitlendi.