PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 oyundan atma sorunu

kahuna
23/07/2013, 03:09
Merhaba... Dota 2 ye giriyorum. heroyu seçiyorum ve oyun başladıktan 1 2 dk sonra oyundan atıyor. Herhangi bir hata vs. vermiyor. Direkt steama atıyor beni. Steamda eşitleme vb. bir şeyler yapıyor ama ne olduğunu bilmiyorum. Bu sorunun bir çözümü var mı? Teşekkürler

ViktorReznov
23/07/2013, 14:32
Önceden normaldi de yeni mi bozuldu?

kahuna
23/07/2013, 16:08
Hayır. Zaten oyunu indireli 1 hafta ancak oldu. Dün girebildim oyuna. Onda da oynayamadan oyundan atıyor. Oyunun ild dk larında direkt oyundan atıyor hiçbir hata vermeden. Tekrar giriyorum 1 2 dk sonra yine atıyor. Steam kapanmıyor. Direkt dota2 kapanıyor.

ViktorReznov
23/07/2013, 16:44
Şöyle bir çözüm buldum bir dene de bakalım olacak mı.

"Please exit Steam and go to the folder called C:\Program Files\Steam\ (this is the default location for a Steam installation - if you set a different installation directory, you will need to browse to it).

Delete all of the files in this folder except:

- \Steamapps\ and \Userdata\ folders

- Steam.exe (this file is listed as an application and features the black and white Steam logo)

Restart your computer.

Then, launch Steam.exe from within the Steam installation folder, and not from a pre-existing shortcut.

With Steam running, re-test the original issue."

ViktorReznov
23/07/2013, 16:46
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6218-USFX-5568

Bide şunu buldum.

kahuna
24/07/2013, 23:05
İlgilendiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Lakin ben pek bir şey anlamadım bu önerdiğiniz çözüm yollarından. Eğer siz tam olarak anladıysanız biraz daha basit ve Türkçe dil seçeneği ile sunabilir misiniz acaba?

ViktorReznov
25/07/2013, 00:02
Steam den oyun kütüphanesi- dota2 ye sağ tık özellikler. local dosyalar , ordan en altta dosyaları tanımla gibi bişe var onu yap bi.