PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : takım arıyorum yaz ateşi olaylarına felan girecek turnuva sever Support+carry+mid

furkan_yav
23/07/2013, 23:18
aslinda her yol var bende support carry mid hardlane jungle ama support oynayışımı çok beğenirler WARDER,GANGKER,COURİERKER, PAUSERKER de oynayabilirim farkmaz dedgim gibi turnuvalara katılacak takımlar eklesin görsünler izlesinler replaylarım var öğrencilerim vardır dendi chuan puppey felan öyle lütfen randevu alınız

http://steamcommunity.com/id/frknyvz/

evet 3 sayfa olduk biliyorum çok fazla talep var takımlara gelmem yöneliğinde biraz değerlendirme yapacagim lütfen ısrar etmeyin

Gangker: Gang atan arkadasa kısaca verdigimiz isim
Courierker: kurye ile ugrasan arkadasa verdigimiz isim
Warder: ward ile ugrasan arkadasa verdigimiz isim
Pauserker: Pause ile ugrasan arkadasa verdigimiz isim

Noob, feeder: bunları bilmeyenlere verdigimiz isimdir

ilhan998
23/07/2013, 23:21
"Warder" diye bir rol yok. Ayrıca Support oynayışından şüpheliyim.

Yine de takım bulmanda iyi şanslar.

Nana
24/07/2013, 00:05
benim hiç tecrübem yok takımıma gelicek yok mu :(

furkan_yav
24/07/2013, 01:13
"Warder" diye bir rol yok. Ayrıca Support oynayışından şüpheliyim.

Yine de takım bulmanda iyi şanslar.

warder diye bir rol yok mu warder diye bir rol var siz istemesenizde olacak warderleri görmezden gelemessiniz bana bunları diyenler pro pt +900 deyip ap açıp 5 carry alanlardır.

furkan_yav
24/07/2013, 01:14
benim hiç tecrübem yok takımıma gelicek yok mu :(

önemli olan tecrübe degil işlevi bu arada

Nana
24/07/2013, 01:19
önemli olan tecrübe degil işlevi bu arada

peki :(

TNTacme
24/07/2013, 01:21
duster ım bende cok ıyı dust larım

Pr0.
24/07/2013, 01:22
aslinda her yol var bende support carry mid hardlane jungle ama support oynayışımı çok beğenirler warder de oynayabilirim farkmaz dedgim gibi turnuvalara katılacak takımlar eklesin görsünler izlesinler replaylarım var öğrencilerim vardır dendi chuan puppey felan öyle lütfen randevu alınız

warder? lanaya alıp ründe mi beklicen ?

Specy
24/07/2013, 01:23
warder diye bir rol yok mu warder diye bir rol var siz istemesenizde olacak warderleri görmezden gelemessiniz bana bunları diyenler pro pt +900 deyip ap açıp 5 carry alanlardır.

Ne iş yapar warder? Supporttan farkı nedir?

ilhan998
24/07/2013, 01:23

Üslubuna dikkat et.

Kulaktan duyma Dota terminolojisiyle takım aramamalısın bence. Playdota gibi forumlarda Dota rehberleri bulabilirsin (şuan link bulamadım ama googleden aratabilirsin).

Warder, ganker, babysitter vb. gibi diğer terimler rol değildir, görevdir. Support hem wardda dikebilir, hem gangta gidebilir hem de carryi babysitleyebilir. Bu takım kaptanının stratejisine bağlıdır, trilanedeki bir supportun ward dikip babysitlemesini ve diğerininde gang gitmesini isteyebilir. Ama Support yine de supportdur.

duster ım bende cok ıyı dust larım

Ne iş yapar warder? Supporttan farkı nedir?

Trollemeyip, iyi niyetle adama yardım edebilirdiniz -.-

furkan_yav
24/07/2013, 02:01
kaç kere support oynadınız acaba? 2 tane support hero sayar mısınız? lanaya yı warder gören adamı oyuna almış ya zalım valve takımda mutlaka 1 support ward ile oyunu bitirir biz buna support yerine warder diyoruz çünkü bu adam ne kasabilir ne eşya alabilir bot ward gidiyor support yerine warder diyoruz anlasilan sizi iyi oynatmamış warderler bu ne kuyruk acısı boyle

Specy
24/07/2013, 02:07
kaç kere support oynadınız acaba? 2 tane support hero sayar mısınız? lanaya yı warder gören adamı oyuna almış ya zalım valve takımda mutlaka 1 support ward ile oyunu bitirir biz buna support yerine warder diyoruz çünkü bu adam ne kasabilir ne eşya alabilir bot ward gidiyor support yerine warder diyoruz anlasilan sizi iyi oynatmamış warderler bu ne kuyruk acısı boyle

Tomoyossosoosko 'nun dediği gibi warder bi rol değil. Support rolünde bir insanın oynama şekli.

furkan_yav
24/07/2013, 02:10
Tomoyossosoosko 'nun dediği gibi warder bi rol değil. Support rolünde bir insanın oynama şekli.

support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz

yoksa sizin takımda warder ykmu :(((

Specy
24/07/2013, 02:11
"support oynayışımı çok beğenirler warder de oynayabilirim" hayır çok farklı bişeymiş gibi bahsediyosun ondan diyorum. Alt dal...

D1e-_-
24/07/2013, 02:11
Edit: Aynı espiri yapılmış pr0. tarafından pardon^_^

furkan_yav
24/07/2013, 02:12
"support oynayışımı çok beğenirler warder de oynayabilirim" hayır çok farklı bişeymiş gibi bahsediyosun ondan diyorum. Alt dal...

ne diyeydim support oynayışımı çok beğenirler support da oynayabilirim sizi gidi türkçe katilleri

furkan_yav
24/07/2013, 02:14
Edit: Aynı espiri yapılmış pr0. tarafından pardon^_^

bunlar hep aynı hava tencere tava arkadasları alalım ilkokul 3 ten yeniden başlatalım

Specy
24/07/2013, 02:15
ne diyeydim support oynayışımı çok beğenirler support da oynayabilirim sizi gidi türkçe katilleri

Neyse sen takıl ya. Prosun, en mükemmel insansın...

Türkçe katili demeden önce Türkçe kurallarına uyarak yaz bu arada.

sttyfr
24/07/2013, 02:17
böyle postları gördükçe iyiki dota oynamıyorum diyorum warder ney la *facepalm* :(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(::(

furkan_yav
24/07/2013, 02:18
böyle postları gördükçe iyiki dota oynamıyorum diyorum warder ney la *facepalm* :(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(::(

arkadas iq testinde elenmis heralde dota 2 ye iq testi geldi

furkan_yav
24/07/2013, 02:19
Warder vardir var olacak siz çatlasanizda patlasanizda

ilhan998
24/07/2013, 02:20

Adamlar senle dalga geçti. Kastları lanaya ile rün yerlerinde meld ile ward görevi görme esprisiydi.

Önceden yazdığım yoruma tekrar bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca tekrar söylüyorum ki üslubuna dikkat et. Yardım etmeye çalışıyorum, böyle davranman ciddi bir şekilde yardımdan mahrum kalmana sebep olur.

EDİT: Seviyeyi düşürmeyin.

Warder vardir var olacak siz çatlasanizda patlasanizda

Anlamakta zorluk mu çekiyorsun? İyi o zaman trollerle hayatını katlet, iyi günler.

furkan_yav
24/07/2013, 02:22
Adamlar senle dalga geçti. Kastları lanaya ile rün yerlerinde meld ile ward görevi görme esprisiydi.

Önceden yazdığım yoruma tekrar bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca tekrar söylüyorum ki üslubuna dikkat et. Yardım etmeye çalışıyorum, böyle davranman ciddi bir şekilde yardımdan mahrum kalmana sebep olur.

EDİT: Seviyeyi düşürmeyin.

:( abi bana yardım et 5 carry nasıl alınır takıma kuryesiz wardsız oyn oynamadım hic egomu yenemedim de daha birde kill alamadıgım zaman herkese söverim kill bırakmadınız ben kasamadım diye abi bana yardım et btün killeri alayım ward kurye almam 5 carry oynarım

Specy
24/07/2013, 02:24
:( abi bana yardım et 5 carry nasıl alınır takıma kuryesiz wardsız oyn oynamadım hic egomu yenemedim de daha birde kill alamadıgım zaman herkese söverim kill bırakmadınız ben kasamadım diye abi bana yardım et btün killeri alayım ward kurye almam 5 carry oynarım

5 carry almaktan niye bahsediyon ki şimdi sen? Kim dedi 5 carry alalım diye?

furkan_yav
24/07/2013, 02:26
5 carry almaktan niye bahsediyon ki şimdi sen? Kim dedi 5 carry alalım diye?

kimse sana bir şey demedi la amma kuyruk acınız var herkes bir şeyler üstleniyor kendimi yazdım ben oraya

BU ARADA support yerine warder diyoruM

furkan_yav
24/07/2013, 02:27
SUPPORT YERİNE WARDER DİYORUM

Specy
24/07/2013, 02:27
Hay Allah'ım. Ben neden "öğrencilerim vardır dendi chuan puppey felan öyle lütfen randevu alınız" yazıp takım arayan biriyle muhabbete giriyorum ki zaten? Neyse sana kolay gelsin ya. Wardlarınla iyi eğlenceler.

furkan_yav
24/07/2013, 02:28
Bu oyunu warderler kurdu warderler kurtaracak #direnwarder

furkan_yav
24/07/2013, 02:29
Hay Allah'ım. Ben neden "öğrencilerim vardır dendi chuan puppey felan öyle lütfen randevu alınız" yazıp takım arayan biriyle muhabbete giriyorum ki zaten? Neyse sana kolay gelsin ya. Wardlarınla iyi eğlenceler.

iyi uykular abisi

Pr0.
24/07/2013, 02:36
Beyler lole gelin warder yok.

Lsx
24/07/2013, 02:38
aslinda her yol var bende support carry mid hardlane jungle ama support oynayışımı çok beğenirler WARDER,GANGKER,COURİERKER, PAUSERKER de oynayabilirim farkmaz dedgim gibi turnuvalara katılacak takımlar eklesin görsünler izlesinler replaylarım var öğrencilerim vardır dendi chuan puppey felan öyle lütfen randevu alınız

evet 3 sayfa olduk biliyorum çok fazla talep var takımlara gelmem yöneliğinde biraz değerlendirme yapacagim lütfen ısrar etmeyin

Gangker: Gang atan arkadasa kısaca verdigimiz isim
Courierker: kurye ile ugrasan arkadasa verdigimiz isim
Warder: ward ile ugrasan arkadasa verdigimiz isim
Pauserker: Pause ile ugrasan arkadasa verdigimiz isim

Noob, feeder: bunları bilmeyenlere verdigimiz isimdir
Düğün ne zaman gelek mi ? :D

furkan_yav
24/07/2013, 02:40
Düğün ne zaman gelek mi ? :D

düğün yarın roshan önünde WARDER'lerin koyduğu ward'ın ışığı altında NOT: DÜĞÜNE 5 CARRY ALANLAR GİREMEZ.

D1e-_-
24/07/2013, 02:40
Bunu, bunu alın dışarıya.

Pr0.
24/07/2013, 02:48
Bende pauseykır herosu olarak bir mapte görev alıyorum. Skillerim pauslamak paus süresini belirlemek rage paus, ve son olarak wait i have child olarak değişiyor. Hepinizin de bildiği gibi türkiyenin en iyi ve en güçlü mapında görev alıyorum tahmin edin ???

FeedGuaranteed
24/07/2013, 03:22
abi taşağına açtığınız konularda bazen gerçekten bokunu çıkarıyosunuz bu kadar boş esprilerle bu kadar sikko bir konuyu devam ettirme çaban niye? Sen gene gelip bana da support warder falan bir şeyler geveleyeceksin anlamazlıktan gelip. Birkaç kişiden özenip deniyosunuz ama olmuyor zorlamayın lütfen bu kadar

Specy
24/07/2013, 03:32
abi taşağına açtığınız konularda bazen gerçekten bokunu çıkarıyosunuz bu kadar boş esprilerle bu kadar sikko bir konuyu devam ettirme çaban niye? Sen gene gelip bana da support warder falan bir şeyler geveleyeceksin anlamazlıktan gelip. Birkaç kişiden özenip deniyosunuz ama olmuyor zorlamayın lütfen bu kadar

Murat adam cidden kötü bence.

Banthalos
25/07/2013, 12:18
WARDER bunu anladık hadi
GANGKER bunu biliyoz zaten
COURİERKER bunuda geçtik te
PAUSERKER nedir arkadaş :(

D1e-_-
25/07/2013, 12:43
WARDER bunu anladık hadi
GANGKER bunu biliyoz zaten
COURİERKER bunuda geçtik te
PAUSERKER nedir arkadaş :(
Takıma puppey arıyorlar abi anlasanıza ya. O olmasada #puppeypause yapıcak yetenekli biri falan.

MrFoseptik
25/07/2013, 13:05
Soul Collector lazım bizim takıma gelen mi?

Edit: Specy gibi birinin bu veledi ciddiye alıp bu kadar cevap yazmasına çok şaşırdım.

AnJin
25/07/2013, 13:26
Bende cok iyi gem tasirim gemmer arayan takim varsa geliyim.

Banthalos
25/07/2013, 23:58
Bende cok iyi gem tasirim gemmer arayan takim varsa geliyim.

bende tp taşıyıcı olayım birlikte oyun atalım kimse yenemez bizi