PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : League of Legends TR

Stahli
28/07/2013, 22:17
oyundaki nicklerinizi yazında ekleşelim gh ailesi hemen hemen nerdeyse herkes lole başlamış diye duydum ekleşelim kendimizden geçelim
Not: TR serverı için tabi
benim nick : Stahlii
2 i var sizde yazın sinerji yaratalım

Insomniac
28/07/2013, 22:28
ID: KamilSpor
TR SERVER EU BEST HER ŞEY ÇELINCIR

Not: Beyler bu arada başlamayı düşünen arkadaşlara fikirlerimi söylemek istiyorum.Tr lol serverı çoluk çocuk, veled-i zina ,akıl hastaları ve buna benzer birçok oluşumların birleştiği bir yer. Eu serverı, tr serverına göre biraz daha iyi ve size tavsiyem west serverında başlamanız. Şu anda tr serverında olan arkadaşların da sezon başladığında west yada başka bir servera geçmeleridir.

D1e-_-
28/07/2013, 23:01
TR: D1ee
2e var sizde yazın sinerji yaratalım.
Şaka bir yana rankedlara yeni başladım 3 win 2 lose gidiyorum amacım iyi bir yere yerleşip ordan olabildiğince devam ettikten sonra sezon başı west'e geçmek.

17 saat sonrasındaki not: 7 win 3 lose ile silver 3'ten başlattı. Son oyunumda ilk kulesini 26. dakikada alıp ilk kombatına 27. dakika gelen, 2-10 oyunu bitirip ultisini henüz bir defa bile kullanmayan bir kennen yüzünden yenildim. Yoksa gold 5 falan bekliyordum.

Stahli
28/07/2013, 23:04
tr lolü kötülemek istemiyorum ama gerçekten çok kötü :D
benim hatuna diyorum weste geçelim 5200 rp alırım geçeriz diyorum sırf pahalı diye geçirmiyor sinir krizleri geçiriyorum tek başıma olsaydım çoktan westte diamond falan olmuştum siz siz olun westte başlayın bu hesaba çok para harcadığımdan westte yeni üyelik de açamıyorum içim el vermiyor yeni başlayacaklar westte başlasın kafanız rahat olsun

ilhan998
28/07/2013, 23:33
Sinir krizi geçirmemek için bronzdan silvera çıkarıp direk bırakmıştım. (ismimin yanına bronz koydurtmamak için taşıdım yoksa hiç uğraşmazdım)

YOLO322
28/07/2013, 23:50
2 hafta falan oldu başlıyalı direk eu west başladım bizim kafeden TR serverının durumunu bildiğim için kamilspor kardeşimin çok yardımı oldu sağolsun oyun hakkında daha ranked olamadık bakalım varsa eu west eklesin Nick : Yolo322

Zaphart
28/07/2013, 23:55
ZaaapTheKING ekleyin
3 a var.Sizde yazın sinerji yaratalım.

1 aya yakındır oynuyorum 30 olmaya yaklaştım baya bi.Mainim support :D Duo adc varsa deneyebiliriz :D

ilhan998
29/07/2013, 00:06
EU Westte bu oyundan sonra önyargım oluştu.

5443

Ratz
29/07/2013, 00:31
R4tzcru
Tek 4 var-_-

Not: Mert sen westte nah diamond olursun=) Ayrıca ihsan sen benimsin.

Not2: Trbestadcbenimselam

Ginyx
29/07/2013, 00:59
Ginyx
Ama oyunla ilgili hiçbişi bilmiorum hatta hangi serverde olduğumu bile :D

DawSoN
29/07/2013, 04:56
TR >> Lyz

Westte oynuyodum geçen sene ara verdim sonra TR de açtım acc ama açmaz olaydım dedigi gibi çoluk çoçuk oranı %95 sık oynamıyorum tanıdık olmadığı için :(

Pr0.
29/07/2013, 07:20
Ligleriniz ne? Bu arada westte başlayın westte orda iki tarafta kazanıyor.

Insomniac
29/07/2013, 10:39
Dün ilk 10 maçımı tamamlamak için dereceli takıldım golda emin adımlarla giderken 9. maçımda 10-0 oynuyordum takımdaki elemanlara 'hadi beyler bu maçı alırsak kesin goldum orta rush yapıp direk bitirelim' demem üzerine takımda bulunan 2 arkadaş kendi aralarında konuşarak 'bu ibneyi gold yapmayalım kanka çık oyundan' diyerek leave attılar ve oyunu verdik.Sonra sabır çekerek son maça girdim adc aldım ve adamın birisi direk 'ben support oynayacağım' dedi ve benim gözlerim yaşardı baya duygulandım ama adamın sorakaya doran yüzüğü ile başladığını görünce neden support oynamak istediğini anladım adam noobun en önde gideni adeta noobların sancaktarı oyunun içine o kadar sıçmasına rağmen tam oyunu alacakken 'ben sahura gidiyorum kankalar hadi bye' yazması ile son oyunumu da verdim ve silver 2'ye attı neyse ki golddan o kadar da uzak değilim sanırım 1-2 gün kasarsam gold olabilirim ve sonra bir daha asla Türkiye sunucusunda ranked maça girmemeyi düşünüyorum normal oyunlarım ranked oyunlarıma göre 9878723 kat daha zevkli neyse sizlerle paylaşmak istedim umarım Türkiye sunucusunun ne kadar kötü olduğunu anlatabilmişimdir.

TR serverı pişmanlıktır. :D :D :D

Pr0.
29/07/2013, 10:44
Dün ilk 10 maçımı tamamlamak için dereceli takıldım golda emin adımlarla giderken 9. maçımda 10-0 oynuyordum takımdaki elemanlara 'hadi beyler bu maçı alırsak kesin goldum orta rush yapıp direk bitirelim' demem üzerine takımda bulunan 2 arkadaş kendi aralarında konuşarak 'bu ibneyi gold yapmayalım kanka çık oyundan' diyerek leave attılar ve oyunu verdik.Sonra sabır çekerek son maça girdim adc aldım ve adamın birisi direk 'ben support oynayacağım' dedi ve benim gözlerim yaşardı baya duygulandım ama adamın sorakaya doran yüzüğü ile başladığını görünce neden support oynamak istediğini anladım adam noobun en önde gideni adeta noobların sancaktarı oyunun içine o kadar sıçmasına rağmen tam oyunu alacakken 'ben sahura gidiyorum kankalar hadi bye' yazması ile son oyunumu da verdim ve silver 2'ye attı neyse ki golddan o kadar da uzak değilim sanırım 1-2 gün kasarsam gold olabilirim ve sonra bir daha asla Türkiye sunucusunda ranked maça girmemeyi düşünüyorum normal oyunlarım ranked oyunlarıma göre 9878723 kat daha zevkli neyse sizlerle paylaşmak istedim umarım Türkiye sunucusunun ne kadar kötü olduğunu anlatabilmişimdir.

TR serverı pişmanlıktır. :D :D :D

s1 s2 den golda çıkmak çok zor değil. Gold da durum daha iyi gibi şu ana kadar ahım şahım leaver, afk trollemeye çalışan tipe rastlamadım. Ama bolca kötü oyuncu, laf dinlemeyen oyuncu, mid veya top bırakmayıp 20 kez ölen oyuncu mevcut. Ama durum çok çok vahim değil :7

Stahli
29/07/2013, 12:45
Goldda çok farklı değil yaz tatilinde olduğumuz için çok çocuk dolu

Pr0.
29/07/2013, 13:26
Goldda çok farklı değil yaz tatilinde olduğumuz için çok çocuk dolu

Gold dan yüksek varsa oraların durumunu da anlatsın bari

Stahli
29/07/2013, 14:51
Gold dan yüksek varsa oraların durumunu da anlatsın bari
Plat da oynayan arkadaşlarım var gold da da bazen iyi adamlar denk geliyor ama %5 falan
Plat da oyunu çok iyi bildiğini sanan adamlarla dolu benim oyunlarıma da denk geliyor bazen
challanger olan bi arkadaşım var yeni oldu soruyorum genel olarak lig durumlarını diamond ı falan kötü adam her yerde var diyor ama ben tek başıma oyunu taşımaya çalışıyorum falan diyor bana genel olarak durum bu yani

Pr0.
29/07/2013, 16:15
Plat da oynayan arkadaşlarım var gold da da bazen iyi adamlar denk geliyor ama %5 falan
Plat da oyunu çok iyi bildiğini sanan adamlarla dolu benim oyunlarıma da denk geliyor bazen
challanger olan bi arkadaşım var yeni oldu soruyorum genel olarak lig durumlarını diamond ı falan kötü adam her yerde var diyor ama ben tek başıma oyunu taşımaya çalışıyorum falan diyor bana genel olarak durum bu yani

Dia bir adamla konuştum her oyun dk 20de +150 cs oluyormuş, oyuncular bilinçliymiş vs.

Insomniac
29/07/2013, 16:20
Valla geçen yxxs ile konuştum adam challengerına kadar mal dolu bu server aklın varsa başka serverlara geç dedi. :D

Edit: Bu arada lolde pickleri yaparken http://www.stickpage.com/ şuradan oyun atıyorum bekleme sırasında bi streamda görmüştüm varsa sizinde takıldığınız siteler oraları da denemek isterim.

Pr0.
29/07/2013, 16:32
Valla geçen yxxs ile konuştum adam challengerına kadar mal dolu bu server aklın varsa başka serverlara geç dedi. :D

Edit: Bu arada lolde pickleri yaparken http://www.stickpage.com/ şuradan oyun atıyorum bekleme sırasında bi streamda görmüştüm varsa sizinde takıldığınız siteler oraları da denemek isterim.

Valla ben lol de pickleri yaparken kavga ediyorum nasıl oyun oynayayım o.O

Simita
29/07/2013, 16:42
http://global3.memecdn.com/lawl_c_794954.jpg

YOLO322
29/07/2013, 17:30
Çok komikmiş

D1e-_-
29/07/2013, 21:26
Silver3 e yerleştim ışık hızıyla çelincır olucam.

Berkantk
29/07/2013, 22:10
Ra1deNbk

Ara sıra takılıyorum. oynarık guys.

Stahli
30/07/2013, 00:09
ekledim herkesi

ilhan998
30/07/2013, 02:37
5451

5452

Westte de aynıları var. Daha 30 olmamışken ağır satışlara başladılar :(

Raichox
30/07/2013, 06:49
Bugun TR serverında oynuyorum solo top giden adam feedledi,jungle alan adam feedledi başladılar laf dalaşına 20 dk kufurleştiler ettiler ardından TR serverinda oynayan kafamı ....... yazdım.Adam başladı git kafirlerin serverında oyna Türk değilsin sen falan filan demeye başladı.Dedim oynadıgın oyun Türk oyunu değil neyin kafasındasın başladı hakarete yok seni ..... falan filan TR serverinda oynıcak falan varsa şimdiden vazgeçsin hatta yol yakınken TR de hesabına fazla para yatırmamışsa yeni hesap açsın çok para yatırdıysa RP ile geçsin yani çekilmez TR serveri.Her oyun minumum 1000 kelime kufur görüyorum ya.Dota 2 de Ruslar neyse Lol'de de Türkler o konumda benim gözümde.Zaten iyi olan tipler belli ediyor kendini.Ha diceksiniz heryerde yokmu tipler elbette vardır ama TR serverındaki kadar olacağını en azından daha ağzı düzgün tipler olduğunu varsayıyorum EU serverlarında.Zaten Yaş olarak düşük düzeyde olduğu malum hep ortaokul,lise tipleri hücüm etmiş ,ergenliğe yeni girmiş ağzı konuşmaya değil küfre dayalı bi nesil desem tam yeridir.

Kendimi epey dışa vurdum ama gerçekleri söylemek en azından Dota 2 siteside olsa lol oynayanlara heleki Ruslardan çekmiş bir topluluk olarak bu kadarı yazma gereği duydum. :) :) :)

Melkor
30/07/2013, 06:53
Bugun TR serverında oynuyorum solo top giden adam feedledi,jungle alan adam feedledi başladılar laf dalaşına 20 dk kufurleştiler ettiler ardından TR serverinda oynayan kafamı ....... yazdım.Adam başladı git kafirlerin serverında oyna Türk değilsin sen falan filan demeye başladı.Dedim oynadıgın oyun Türk oyunu değil neyin kafasındasın başladı hakarete yok seni ..... falan filan TR serverinda oynıcak falan varsa şimdiden vazgeçsin hatta yol yakınken TR de hesabına fazla para yatırmamışsa yeni hesap açsın çok para yatırdıysa RP ile geçsin yani çekilmez TR serveri.Her oyun minumum 1000 kelime kufur görüyorum ya.Dota 2 de Ruslar neyse Lol'de de Türkler o konumda benim gözümde.Zaten iyi olan tipler belli ediyor kendini.Ha diceksiniz heryerde yokmu tipler elbette vardır ama TR serverındaki kadar olacağını en azından daha ağzı düzgün tipler olduğunu varsayıyorum EU serverlarında.Zaten Yaş olarak düşük düzeyde olduğu malum hep ortaokul,lise tipleri hücüm etmiş ,ergenliğe yeni girmiş ağzı konuşmaya değil küfre dayalı bi nesil desem tam yeridir.

Kendimi epey dışa vurdum ama gerçekleri söylemek en azından Dota 2 siteside olsa lol oynayanlara heleki Ruslardan çekmiş bir topluluk olarak bu kadarı yazma gereği duydum. :) :) :)

2-3 senedir LoL oynamadığım için oyunculukları-feedleme olaylarını bilemeyeceğim ama küfür konusunda çok haklısın :D 2 gün önce 1-2 aydır gitmediğim önceden takıldığımız bir kafe var burada oraya gittim arkadaşların yanına, önceden 18 yaş üstü insanların takıldığı kafe 12 yaşındaki bebelerin yerine dönmüş resmen. Hepsi de LoL oynuyor birisi yanındakinin kafasına vuruyor '' Ignite atsana lan gavat '' diyor, kafasına vurulan çocukta dönüp '' Açık değil oç açık değil '' diyor. Ne diyeyim daha :ASD:ASD:ASD:

Pr0.
30/07/2013, 07:09

Dota 2 de de türkler kötü ki. Olayın tr, west diye o kadar değişmediğini biliyorum. Tr de seni beni gözleri kapalı tek elini kullanacak kadar yetenekli olup çok mütevazi insanlar da var. Tr serveri pişmanlıktır olayı çok klişeleşti o kadar kötü durumda değil server. Liginiz kötü diye bu kadar laf ediyo olabilirsiniz (normal oyunda sinirlenmeyin zaten rica edicem) Çok küfür edeni de acımadan blocklayın. Emin olun sizde küfür ediyosunuzdur durduk yere. Yada westte geçin orda iki tarafta kazanıyomuş :S

Stahli
30/07/2013, 12:24
valla ben golddayım iyi adamlar denk geilyor ama nadir
gold 3 deyim böyle bazen bir feeder,afk serisi geliyor gold 4 düşüyorum 5-6 kere gold 4 düştüm böyle tipler yüzünden o yüzden belki plat falan olunca azıcık rahatlarım

Pr0.
30/07/2013, 12:33
valla ben golddayım iyi adamlar denk geilyor ama nadir
gold 3 deyim böyle bazen bir feeder,afk serisi geliyor gold 4 düşüyorum 5-6 kere gold 4 düştüm böyle tipler yüzünden o yüzden belki plat falan olunca azıcık rahatlarım

Diamond dan adam geldi mid istedi 15 dakkada benden az farmı vardı :7 her ligin kötüsü var yapcak bişey yok.
Bide golddan nasıl düşüyosun ben gold 5 olduktan sonra arka arkaya 3 oyun kaybettim sadece. Ne oynuyosun ki sen mesela?

Stahli
30/07/2013, 14:11
Diamond dan adam geldi mid istedi 15 dakkada benden az farmı vardı :7 her ligin kötüsü var yapcak bişey yok.
Bide golddan nasıl düşüyosun ben gold 5 olduktan sonra arka arkaya 3 oyun kaybettim sadece. Ne oynuyosun ki sen mesela?
golddan silvera falan düşmedim lig arası düştüm gold 3 den gold 4 e falan
ben genelde mid oynuyorum özellikle zed,orianna bazen jarvan mid yapıyorum
benim hatunla girince adc oynuyorum draven,varus,vayne gibi
gece giriyorum salaklar gelmesin diye adam diyor ki sahur geldi beyler gg wp diyip çıkıyor gülermisin ağlarmısın gece bile böyle tipler var ondan dolayı düşüyorum yani
bak en basitinden 1 hafta önce düşmüştüm onun ss e bakın
5453

Pr0.
30/07/2013, 14:35
golddan silvera falan düşmedim lig arası düştüm gold 3 den gold 4 e falan
ben genelde mid oynuyorum özellikle zed,orianna bazen jarvan mid yapıyorum
benim hatunla girince adc oynuyorum draven,varus,vayne gibi
gece giriyorum salaklar gelmesin diye adam diyor ki sahur geldi beyler gg wp diyip çıkıyor gülermisin ağlarmısın gece bile böyle tipler var ondan dolayı düşüyorum yani
bak en basitinden 1 hafta önce düşmüştüm onun ss e bakın
5453

Yok zaten golddan silvera düşme falan yok. Bilmiyorum hayırdır ama bana bayadır gelmiyo öyle tipler. Tabiki her kazandığımız oyunda diğer takımda kavga var daha kaybedipte kavga etmeyen takım görmedim. Ulan bazen oyun satılmamasına rağmen kaybedersin hep bi hata hep bi başkasını suçlama şu aralar tek yakındığım şey bu.

Stahli
30/07/2013, 15:05
valla bi ara rp çekip gizlice bizim hesapları weste geçiricem
yada yaz tatilinin bitmesini bekleyecem :D