PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Battlenet Giris Hatası

undead_2222
26/01/2009, 14:26
Selamın Aleykum Herkese,

Ben bu oyunu baya zamandır oynuorum ama ilk defa böyle bir sorunla karsılastım. 2 gün öncesine kadar hersey düzgün calısıyordu fakat soyle bir hata aldım ve giremiyorum.Battlenet e giriom "Downloading Files" cıkıo sonra "THERE WAS AN ERROR WRİTİNG TO YOUR HARD DRİVE WHİLE TRAYİNG TO DOWNLOAD A FİLE FROM BATTLE.NET.YOU MAY NEED TO FREE SOME SPACE .PLEASE CHECK YOUR HARD DRİVE AND TRY AGAİN" diye bir hata cıkıyor ve battle e girmioyor. Dedigine göre hard disk dolu biras bosalt yine dene dio ama sorunda burda 50 GB bos yerim var. İsletim sistemim Windows XP. Daha önce basına böle gelmis düzgün bir bilgisi olan yardım edebilirse cok sevinirim. ÖLÜMÜNE DOTAAA !!! :rolleyes::rolleyes:

gxAYIVHj
26/01/2009, 14:31
Oyunu tekrar kurmayı dene. Yine aynı hatayı verirse başka diske kurmayı dene

undead_2222
26/01/2009, 14:38
Oyun CD si suan yok. Birinin basına gelmistir ve kesin çözümünü biliyordur, yardım edicek cıkmazsa son çare onu denicem. :(

gorkemaga11
22/06/2009, 14:11
Eski konuyu upluyorum özür dilerim fakat aynı sorun bendede var şu an oyunu daha yeni yükledim internet cafeden çektim eurobattle a girmeye denediğimde bu hatayı alıyorum işletim sistemim Windows 7 yardım edebilir misiniz?