PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cts turnuvası için

Pr0.
01/08/2013, 22:16
Beyler cts turnuvası için acil top + adc + support ihtiyacım var. Seviye hiç önemli değil bizde iyi değiliz tek amacımız sadece kendimizi sınamak ve lolün en eğlenceli olan kısmını denemek. Sadece söylenilenleri yapmaya çalışması, rage olmaması kafi. İletişim için skype da iyi olur. Ayrıca adcmiz ve top solomuz oladabilir olmayada bilir. Support her halükarda arıyoruz. Teşekkürler.

Edit: adc ve top bulduk sanırım foruma lolçü bir support varsa ve bizle oynamak isterse seviniriz.

Zaphart
01/08/2013, 22:54
ben geleyim ama daha 30 olamadım kardeş. son 50-60 oyunum support pynadıgım için Yeterli derecede oynarım diye tahmin ediorum.

Pr0.
01/08/2013, 23:08
ben geleyim ama daha 30 olamadım kardeş. son 50-60 oyunum support pynadıgım için Yeterli derecede oynarım diye tahmin ediorum.

Skype versene qnq ekleyim

sttyfr
02/08/2013, 04:03
mid ve jungle affetmem : ( cumartesi geceleri boş geçmeeesiiiin

Pr0.
02/08/2013, 14:11
mid ve jungle affetmem : ( cumartesi geceleri boş geçmeeesiiiin

Biz daha çok, galibiyette alçak gönüllü, yenilgide anlayışlı sihirdarlar arıyoruz. Amacımız adaleti, adalet meydanlarında dağıtmak. Adaletli olup affetmeliyiz. Çünkü affetmek allaha mahsustur.

(borisli geyming olduk beyler :7 )

akin
27/10/2013, 03:43
Beyler cts turnuvası için acil top + adc + support ihtiyacım var. Seviye hiç önemli değil bizde iyi değiliz tek amacımız sadece kendimizi sınamak ve lolün en eğlenceli olan kısmını denemek. Sadece söylenilenleri yapmaya çalışması, rage olmaması kafi. İletişim için skype da iyi olur. Ayrıca adcmiz ve top solomuz oladabilir olmayada bilir. Support her halükarda arıyoruz. Teşekkürler.

Edit: adc ve top bulduk sanırım foruma lolçü bir support varsa ve bizle oynamak isterse seviniriz.

2aydır oynuyorum 27lvl oldum emin adımlarla ilerliyorum ne olur ne olmaz eklermisin TR SERVER : FJieQuen RAA