PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternetten Steame Girememek

NightStalker
02/08/2013, 05:37
ID-PW doğru olduğuna eminim, steam programına girebiliyorum fakat interneten girmeye çalıştığımda "Hatalı Giriş" nasıl düzeltebilirim bunu?
Farklı bir üyelikle deniyorum gene aynı hatayı veriyor. 1-2 hafta önce girerken bana bilgisayar için bir firendly name ver tarzında birşeyler söylemişti onunla ilgisi olabilir mi?

Cowabunga
02/08/2013, 09:04
İsimle alakalı olduğunu sanmıyorum.
Öncelikle şifreden emin ol. Bunu sen göz ardı ediyorsun diye değil. Bazı kişiler steami beni hatırla seçeneği ile kullanıyor. Bu da şifreyi unutmayı kolaylaştırıyor. Bu yüzden söyledim eğer sen böyle yapmıyorsan çerezleri falan sil öyle dene.

NightStalker
02/08/2013, 12:59
İsimle alakalı olduğunu sanmıyorum.
Öncelikle şifreden emin ol. Bunu sen göz ardı ediyorsun diye değil. Bazı kişiler steami beni hatırla seçeneği ile kullanıyor. Bu da şifreyi unutmayı kolaylaştırıyor. Bu yüzden söyledim eğer sen böyle yapmıyorsan çerezleri falan sil öyle dene.

Steamdan şifre değiştire girdim, önce eski şifremi sordu ve yazdım doğru, şifremde sıkıntı yok yani çünkü 3 farklı acc denedim hepsi aynı sorun, çerezleri silip deneyeceğim.

hohmlec
02/08/2013, 13:09
kanki aynı sorun bendede vardı şifremi değiştirdim girdim

edit:quantic maçına iddia oynayacan demi çakal.ben rs ye bastım 4 rare

NightStalker
02/08/2013, 14:44
Önce çerezleri sildim olmadı, ardından şifremi değiştirdim ve hala giremiyorum, o değil çerezleri silerken D2LNG' dan düştüm o kötü oldu :D Var mı başka önerisi olan?

Simita
02/08/2013, 14:48
Valla bana da olduydu, ikinci deneyişimde girdim :O