PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım arıyorum

Arr3n4cker
05/08/2013, 19:55
Arkadaşlar uzun zamandır noob playerlardan bezmiş durumda geziyorum ancak girmeye teşebbüs ettiğim çoğu takım bana göre düşük seviyede kaldığı için hala bir takım bulabilmiş değilim. İzninizle kendimi tanıtayım:
İSİM: Ayberk
NICK: Arkha (şimdilik)
DotA DENEYİMİ: İlk 7 sene önce başladım ancak ilk sene gerçekten çok boş geçtiği için ve yaşımın küçük oluşundan 6 sene diyelim. Daha önce GARENA ve WEPLA'da oynadım.
DİĞER BİLGİLER:
Her mevkiyi oynayabiliyorum ancak MID ve OFFLANE'de kendimi daha yetenekli buluyorum ve bu mevkilerden daha çok zevk almaktayım.
Özel olarak çalışmış olduğum ve deneyim sahibi olduğum herolar: SILENCER, NEVERMORE, RAZOR, QOP ve çeşitli mid heroları, gereksiz kalabalık yapmak istemem.
Çok ciddi şekilde turnuvalara girmek yükselmek istiyorum ancak şuan lise 4 olmam nedeniyle bu sene yoğun çalışmam gerekiyor fen lisesinde okumaktayım.
Bu nedenle şimdilik kaliteli bir takım bulup trainlerle bir uyum yakalayarak ilerelemek istiyorum. Ancak universiteye geçtiğim zaman ciddi anlamda profesyonel olmak için çalışmak istiyorum.
ARADIĞIM TAKIMDAKİ ÖZELLİKLER: Oyun esnasında ve sonrasında birbirimizle iyi iletişim kurmalıyız, eleştiriye açık ve her oyun sonu kritiğimizi yaparak eksiklerimizi giderebileceğimiz, yerinde saymak yerine ilerleme ve yükselme niyetinde olan bir takım olmalı. Kırıcı konuşmalardan uzak ve düzgün eleştirmeyi bilen insanlar barındırmalı ancak her eleştiriyi de hakaret olarak algılamamalı.
İLETİŞİM: İletişim olarak istediğiniz her programı kullanabilmekteyim(SKYPE, TS, ETC.)

İlgilenen arkadaşlar STEAM vey DotA 2 üzerinden ulaşabilirler.

MadPandastic
06/08/2013, 00:35
gl

Simita
06/08/2013, 00:37
Üsttekini alana alttaki bedava