PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11 Ağustos

Simita
11/08/2013, 11:38
Na'vi - Orange

Alliance -TBD ( Na'vi - Orange maçının kazananı)

İlk maç bo3, ikinci maç bo5. 2. maçta winner bracket avantajı olacak mı tam olarak bilmiyorum 0.o

Final için avantaj olacaksa Alliance'a yatıracağım, ilk maç için orangea yatırıyorum.

Ayrıca ggnetteki ibretlik tespit;

navi #1 ti 1
navi #2 ti 2
navi #3 ti 3

Pr0.
11/08/2013, 12:46
Na'Vi dün en iyi oyununu oynadı bence 2. maçta. Büyük ihtimal baya çaresiz durumda hissediyolardır şimdi kendilerine eğer puppey rüyasında mükemmel bi taktik görmezse gene oyun alabileceğini sanmıyorum navinin. Gerçi önce orange geçmeliler.

Orange ise alliance ile baş edebilir gibi geliyor bana. Bakalım bence finalde alliance orange görücez ne kadar navi alliance istesem de.

Burakula
11/08/2013, 13:50
Lütfen orange çıksın da zevkli süper bir final izliyelim. Dün gece 5 te hayatımın en zevksiz Alliance maçlarını izlemek için uykusuz kaldım, 2 takım için de çok kısır maçlardı hele 2. maçtaki s4 un fazla soğukkanlı stratejisi yüzünden hiç de wb finali oynanıyor gibi bir keyif veremedi kimseye. Maçtan sonra Alliance gaza gelip adam gibi sevinemedi bile. tekrar etmesini istemiyorum.

Navi geçen sene en azından IGyi lb ye düşürdüğü maçlarda ve winner brackette LGD ile yaptığı maçlarda çok süper oyunlar oynamıştı ve keyifli maçlar izleterek finale çıkmıştı. İlk sene zaten Ehome ile olan kapışmaları malum. Şimdiyse tamamen küfür yiye yiye çıkmış olucak çıkarsa, ki ilk 3 e de öyle çıktı.

Orange den DK ya karşı oynadığı süper oyunlardan bekliyoruz, Navi beceremiyo olsa bile agresif oynamaya çalışan bir takım en azından, bol kapışmalı olması orange a bağlı.