PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Valve Store T-Shirt Satışı

Leuthar
13/08/2013, 19:52
Merhaba herkese,

Uzunca bir süredir Valve Store'dan nasıl alışveriş yapabileceğimin yollarını arıyordum ve Amerika'ya giden bir arkadaşım bu sorunu benim için ortadan kaldırdı. Benim gibi birçok Dota tutkunu olduğunu ve yaygın bir problem olduğunu düşünerek bu işi ticarete dökmeye karar verdim. The Interational sırasında üretilen birçok ürünün stoklarda bitmiş olması sebebiyle sadece 4 adet farklı t-shirtü satmak üzere getirteceğim.

Dota 2 Emblem T-Shirt 2013
Dota 2 Tidehunter T-Shirt
Dota 2 Drow Ranger T-Shirt
Dota 2 Axe T-Shirt

Tidehunter, Drow Ranger ve Axe t-shirtleri için Digital Unlock kodları satışa dahil olmayacak. Bu t-shirtlerin tanesi için 50 Lira istiyorum. Satışı Ankara'da elden veya diğer şehirler için kargoyla gerçekleştirebilirim. Yalnız ücretini almadığım ürünü kargolamak niyetinde değilim. Kargoyu 'Alıcı öder' şeklinde göndereceğim. Siparişi henüz vermedim ve teslimat Eylül ayının ortalarında gerçekleşecek. Konu hakkındaki fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca ilgileniyor ve daha çok bilgi almak istiyorsanız Steam üzerinden beni ekleyerek iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı adım "Leuthar".

sehnoc
13/08/2013, 20:05
git elsiden 10 liraya al tişört kazıkçı volvoya para kaptırma.

Gray Fox
13/08/2013, 20:46
Eger digital unlock olsaydi almayi dusunurdum de digital unlocksuz 50 lira fazla geliyor :S

annil
13/08/2013, 21:54
Digital unlock olmadan tişörtün anlamı var mı ki zaten? Alıp bastırırım ben de heroyu düz bir tişörte.

TNTacme
13/08/2013, 22:16
gider zara dan thsirt alırım dota 2 nın reklamını mı yapcaz bide

Raichoxunrefleksleri
13/08/2013, 22:16
Almayın burdan. Gidin 25 lira daha ekleyin digital unlock'lı alın. İtemler de 35$'dan satılıyor Steam pazarında. Satarsanız; parasını çıkartırsınız :)

MrFoseptik
13/08/2013, 22:19
Kardeş sen ticarete dökmüyorsun. Kazığa oturtturuyorsun.

Not: Troller uyumuş. Yoksa çoktan çökmüşlerdi.

Leuthar
13/08/2013, 22:39
Konuya şu açıdan bakmak lazım. Bu t-shirtleri Amerika'dan direkt olarak Türkiye'ye getirtmeniz mümkün mü? Hayır değil. Eğer getirtme şansınız olsaydı bile kargo parasıyla zaten oldukça pahalı bir alışveriş yapmış olacaktınız. Zaten siparişini kendisi verebilen insanlar için değil bu fırsat. Sadece çok isteyip de getirtme şansı olmayanlar için.

Realistik yaklaşımlar hoş tabii, zaten bu parayı gözden çıkaran insanlara yönelik bir fırsat aynı zamanda. Herhangi bir t-shirt'ün üstüne baskı yapılabilir elbette, fakat bunun için gerekli grafiği bulmak sıkıntılı bir iş. Bu şekilde güzel görünecek bir grafik ne yazık ki yok hiçbr yerde. Üstüne 25 lira eklenince Türkiye'ye de gönderiyorlarsa eğer, gerçekten güzel bir hizmet olur. Çok sevinirim ben de. Diledğim zaman sipariş etme şansım olur böylece.

Kimse kusura bakmasın ama ben de hayır işi yapmıyorum burada. Elbette üstüne kâr koyacağım. Yoksa ne diye uğraşayım bu işle. Neyse görünen o ki, sadece kendi adıma sipariş vereceğim. Teşekkür ederim yorumlarınız için. :)

Raichoxunrefleksleri
13/08/2013, 22:52
http://dota2store.net/

Amblem hariç hepsi 75 lira.

annil
13/08/2013, 23:09
Bir arayayım dedim öylesine, bu çıkıverdi ilk bakışta. 60-70 lira arasına denk geliyor, ki yukarıda da denildiği gibi Bow of the Howling Wind'i satar ya da takas edersen baya karlı gibi görünüyor.

http://www.ebay.com/itm/Official-Licensed-DOTA-2-Drow-T-Shirt-XL-/151097999551?pt=US_Mens_Tshirts&hash=item232e2480bf

Leuthar
13/08/2013, 23:29
http://dota2store.net/

Amblem hariç hepsi 75 lira.

Güzel bir hizmet olmuş gerçekten, ama hiç güvenilir bulmadım bu siteyi. Buradan alışveriş yaptın mı bizzat? Çünkü TI3 sırasında çıkarılan ürünler stokta kalmadı artık ve Valve Store'dan verdiğim sipariş bir hafta sonra ancak Amerika'da bir yere teslim edilebildi. Turnuva başladığında aldılar desek 1 hafta bile olmuyor. Türkiyeye gelmiş olmasına imkan yok bu kadar kısa sürede.

Bir arayayım dedim öylesine, bu çıkıverdi ilk bakışta. 60-70 lira arasına denk geliyor, ki yukarıda da denildiği gibi Bow of the Howling Wind'i satar ya da takas edersen baya karlı gibi görünüyor.

http://www.ebay.com/itm/Official-Licensed-DOTA-2-Drow-T-Shirt-XL-/151097999551?pt=US_Mens_Tshirts&hash=item232e2480bf

Muhtemelen verdiğiniz linkteki T-Shirt'ün de digital unlock kodu kullanılmış. Çünkü zaten Valve Store 25 dolara satıyor. Neden alıp da 20 dolara satsın ki? Bir de şu kısım büyük bir problem çıkarabilir. "Item location:Salt Lake City, Utah, United States" Yine aynı mevzuya denk geliyor yani.

Night
14/08/2013, 00:43
Güzel bir hizmet olmuş gerçekten, ama hiç güvenilir bulmadım bu siteyi. Buradan alışveriş yaptın mı bizzat? Çünkü TI3 sırasında çıkarılan ürünler stokta kalmadı artık ve Valve Store'dan verdiğim sipariş bir hafta sonra ancak Amerika'da bir yere teslim edilebildi. Turnuva başladığında aldılar desek 1 hafta bile olmuyor. Türkiyeye gelmiş olmasına imkan yok bu kadar kısa sürede.

Türkiyeye gelmiş olduğunu nereden çıkardın ? Açıklamada 15 iş gününde teslim ediliği yazıyor stoklarında olsa hemen teslim derlerdi.

MrFoseptik
14/08/2013, 06:58
Güzel bir hizmet olmuş gerçekten, ama hiç

güvenilir güvenilir güvenilir güvenilir

bulmadım bu siteyi. Buradan alışveriş yaptın mı bizzat? Çünkü TI3 sırasında çıkarılan ürünler stokta kalmadı artık ve Valve Store'dan verdiğim sipariş bir hafta sonra ancak Amerika'da bir yere teslim edilebildi. Turnuva başladığında aldılar desek 1 hafta bile olmuyor. Türkiyeye gelmiş olmasına imkan yok bu kadar kısa sürede.

Her ne kadar siteyi bilmesem de bir düşün biz sana nasıl güvenelim? "Kendin almak istesen kargo parası ödeyeceksin' lafından sonra ticaretten zerre anlamadığın anlaşılıyor. Kâr yapacam diye fiyatı uçurursan ilk postumdaki gibi cevaplar alman normal

Raichoxunrefleksleri
14/08/2013, 08:02
:D

Güvenilir bulmamışmışmış, Sitenin sahibi, trdota.net'in de kurucusu, Volkan Kalyoncu. Güvenlik'te sıkıntı çıktığını söyleyen tek bir müşteri bile görmedim.

Kaldı ki sen bu sitenin güvenilir olmadığını söyleyerek, "Benden alın, fiyatlar uçuktur muçuktur ama güvenilirim. Hem o kadar olsun kâr yapayım yani :)" demeye çalışıyorsun. Yersen.

hohmlec
14/08/2013, 09:51
Valla bir sorun olursa o zaten her türlü telafi ediyor kendim aldım ordan biliyorum.Yani milleti karalamaya çalışma.Ayrıca seni sitede tanıyan yok ki birde onu güvenilir bulmuyorsun

koalaknight
14/08/2013, 23:40
Merhaba herkese,

Uzunca bir süredir Valve Store'dan nasıl alışveriş yapabileceğimin yollarını arıyordum ve Amerika'ya giden bir arkadaşım bu sorunu benim için ortadan kaldırdı. Benim gibi birçok Dota tutkunu olduğunu ve yaygın bir problem olduğunu düşünerek bu işi ticarete dökmeye karar verdim. The Interational sırasında üretilen birçok ürünün stoklarda bitmiş olması sebebiyle sadece 4 adet farklı t-shirtü satmak üzere getirteceğim.

Dota 2 Emblem T-Shirt 2013
Dota 2 Tidehunter T-Shirt
Dota 2 Drow Ranger T-Shirt
Dota 2 Axe T-Shirt

Tidehunter, Drow Ranger ve Axe t-shirtleri için Digital Unlock kodları satışa dahil olmayacak. Bu t-shirtlerin tanesi için 50 Lira istiyorum. Satışı Ankara'da elden veya diğer şehirler için kargoyla gerçekleştirebilirim. Yalnız ücretini almadığım ürünü kargolamak niyetinde değilim. Kargoyu 'Alıcı öder' şeklinde göndereceğim. Siparişi henüz vermedim ve teslimat Eylül ayının ortalarında gerçekleşecek. Konu hakkındaki fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca ilgileniyor ve daha çok bilgi almak istiyorsanız Steam üzerinden beni ekleyerek iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı adım "Leuthar".

kardeş yavaşbiip milleti

Pr0.
15/08/2013, 00:07
Ben güveniyorum açıkçası. Ticaretinin devamını dilerim. Umarım aradığın satışı bulursun.

Leuthar
28/08/2013, 23:59
Sizin ucuzcu akıllanmış galiba. Gelin de 100 liradan kitleyim şimdi hepinize asdfasdfasdfasdfasf