PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slippery9 Takım Arıyorum

umtsns
20/08/2013, 00:53
Merhabalar Herkese

İsim : Umut

Tecrübe : 2004 yılında dota'ya başladım.Yaklaşık 10 aydır da Dota 2 oynuyorum. Toplamda 1000 saati aşkın bi süre Dota 2 oynamışım.

Dota 1 de oynadığım yerler : İlk başladığımda hamachi programıyla ipler bulup lan dan oynadım.Daha sonra Eurobattle ve Weplada oynadım.

Arkadaşlar daha önce hiç takım tecrübem yok. Sadece pub game oynadım. Pub game'lerde takım oyunu anlayışı yok bu yüzden zevk alamıyorum. Benim amacım eğlenerek, birbirini kırmadan, birbirinin hatalarını hırsla yüzüne vurmadan takım maçlarının hissini yaşamak. Bu doğrultuda hem kendimi takımdaki tecrübeli arkadaşlarla birlikte geliştirmek ve takıma katkı yapmak istiyorum. Bu aralar günün genelinde online olabiliyorum.Dediğim gibi tecrübem yok ama çabuk öğrenebilen biriyim.

Oyunlarda,bunun bir oyun olduğunu unutmadan fazlaca zevk , yeteri kadar hırs ve kazanma arzusu olan takım arkadaşlarıyla çok daha iyi anlaşabilirim.:)

Rol : takım tecrübem olmadığı için bu konuda takımla konuşup belirlemek şuan için daha iyi sanırım. Ama support, semi support heroları daha iyi oynadığımı düşünüyorum. Genelde İntelligence heroları seçerim.

İyi Oynadığımı Düşündüğüm Herolar : Bane, Zeus, İo, Rubick,Dazzle

Unuttuğum veya merak edilen konular olursa Steam'den "Slippery9" ekleyebilirsiniz.

Şimdiden okuyan ve ilgilenenler için teşekkürler.

ViktorReznov
20/08/2013, 01:09
Hem kendini hem de ne istediğini bilen bir arkadaşa benziyor. İyi şanslar :)

NightStalker
20/08/2013, 01:18
Nadir rastlanan başarılı bir takım arama konusu, çabucak takımını bulursun umarım.

hohmlec
20/08/2013, 01:21
iyi şanslar aradığın takımı bulursun umarım

umtsns
20/08/2013, 01:48
Yorum yapan herkese tek tek teşekkür ederim. Özellikle hohmlec'e ayrıca teşekkürler.

KONYALIYOBAZ
20/08/2013, 05:32
Takım arama konuları trolleniyor diyen arkadaşlar. Alın size konu. Şablon olarak bunu kullanın bizde trollemeyelim. Adam ne istediğini neye sahip olduğunu yazmış. Umarım istediğin gibi bir takım bulursun ama sana tavsiyem takım aramak yerine, beraber oynayabileceğin arkadaşlar bulman. Beraber oynayabileceğin, competitiveden, meta-game'den ve oyunun genel mekaniğinden anlayan insanlardan bahsediyorum. Çünkü "takım" dediğimiz olay turnuvalarda oynayabilecek seviyede, üyeleri yeterli deneyime sahip topluluğa verilen isim. Tecrüben olmadığını söylemişsin; bir takım bulsanda büyük ihtimal bir kaç oyun sonra ağır laflar işiteceksin ve boşu boşuna 23 yaşında sinir hastası olacaksın. Bence en iyisi forumdakileri steam'e ekleyip mümkün olduğunca partilere girmeye çalış. Zaten forumdakilerle gireceğin partilerden kafana göre bir arkadaş grubu bulursun.

Bunları yazmamdaki sebep şu satırların oldu;

Benim amacım eğlenerek, birbirini kırmadan, birbirinin hatalarını hırsla yüzüne vurmadan takım maçlarının hissini yaşamak. Bu doğrultuda hem kendimi takımdaki tecrübeli arkadaşlarla birlikte geliştirmek ve takıma katkı yapmak istiyorum

Varlık gösteren/göstermeye çalışan takımların %99,9'u takımına tecrübe kazandırmak için oyuncu almıyor. Tecrübeli oyuncu alıyor malesef.

MrFoseptik
20/08/2013, 08:49
insanın trolleyesi gelmiyor lan :D
arkadaşın cm tecrübesi yoktur. 10 yıldır dota oynayan adam bunu çabuk halleder. zaten kaptan olmayacak. cmlerdeki oyun tarzını da aşağı yukarı 10 oyunda kavrar. başarılar dilerim takım aramada ve sonrasında.

Sercan<Michaell>
20/08/2013, 09:21
Vay anasına, ben dedim bizimkiler bu başlıkta bile bişi bulur. Kimse bişi bulmamış tebrik ederim :D

Başarılar umarım bulursun.

umtsns
20/08/2013, 11:34
Varlık gösteren/göstermeye çalışan takımların %99,9'u takımına tecrübe kazandırmak için oyuncu almıyor. Tecrübeli oyuncu alıyor malesef.

Yorum ve tavsiye içiin teşkkürler Laytos. Şöylede bi kısır döngü var bence takımlarla maç yapmadan tecrübe kazanamazsın, tecrüben yoksa takımlara giremezsin. The international 3 'ü doğu batı elemeleri dahil izledim ve takım maçlarının hazzını yaşamak istediğime karar verdim. Ortada bi iddia varken yarışmak daha zevkli olsa gerek diye düşünüyorum.

Diğer yorum yapan arkadaşlara da teşekkürler.

WHY YOU LITTLE
20/08/2013, 13:09
çok nadir görülen düzgün yazılmış takım arama konusu :D istediğini bulursun umarım