PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kastırmayan, adamı sürekli base e yollattıran herolar?

porygon93
28/01/2009, 16:53
Arkadaşlar early game de adamı sinir eden, kastırmayan, active, passive skilleriyle zırt vırt canını götürüp sürekli base e gitmek zorunda bırakan herolar hangileridir? Tabi bunları yaparken mana sıkıntısı çekmesin de kendisi base e gitmek zorunda kalmasın:)

cemo
28/01/2009, 17:50
Ya bak soyle yap orta kasıyorsan Bottle al her 2 dakka da bi asadgı ve ust runelere git doldur ve bu herolar Medusa , Slayer , Lion , Zeus , Tinker , Dolaylı olmasada Bnce Warlock , Venganın stunu , 4 lvl invoker , Kısacası aslında bana gore her hero eger oynarsan...

II_Remedy_II
28/01/2009, 18:14
Ezalor oynamayı bilirsen item almaya bile gerek yok nerdeyse başta ne mana gerekir ne bişey düzgün mana reg veren itemler alırsan zeus aynı şekilde

asd124
28/01/2009, 18:26
2ci skill kasmıs luna

Bludshock
28/01/2009, 18:40
tam axe ı tarif etmis bence axe kullan sen hem basit herodur hemde noob herosu kendini hemen belli edersin.

Bloody.Lucifer
28/01/2009, 20:39
Pro bir ezalor late game de bile kendisini gösterir biraz ilk skilin alıstırmasını yap rahat base e yollarsın elbetki str herolarına karsı aynı sey diyemeyecegim 14-15 leveldan sonra str heroları ilk skill + dagonu içine alsada gene ezaloru kesebiliyor:)

axe olayına gelince noob adam noob kalmak zorunda mı? axe kullanmak her baba yiğiyidin harcı değildir hunger gibi bi agaç yiyince bir yüzük alınca toplasan 50 hp bile götürmeyuen skille vermek yerine berkserk call+dagger almak sizi 9 levelda triple ın esigine getirecektir...
axe de tıpkı ezalor gibi late game de yetersiz bir herodur..

luna ne alaka anlamadım açıkcası arch kasarsan belki sürekli ilk skille base e yollarsın:) ama 2. skillin oyun basında 2. adam dan sonrasına hiç bir etkisi yok neredeyse

warlock için aynı şeyi söyleyemiyeceğim warlock un shadow word skilli rakibe atılmamalı diye düşünüyorum kişisel fikir tabi belki kaçarken almak için daha rahat olabilir..oyun basından beri sürekli shadow word çokta mantıklı gelmior sende dolaylı yazmışsın zaten onada lafım yok:)

invorker olayına gelince... oyuna yeni baslamıs bir player invorker kullanamaz sen sakın onları dinleme:)

benim sana önerim Venomencer ilk skill i ile alana atıyoruz bir vurup kaçınca zehir canını yiyor ve wardları da unutmamak gerekir.. rakibin tüm parasına agaç almasını saglayan bu hero bence rakibi rahat base e gönderir 2 mana tüpü 1 bassilus mana sıkıntısı çekeceğini sanmıyorum kastıktan sonrada bir persev sonra linken yapabilirsin onu

early game yazmışsın çok hoş ama unutmamak gerekir ki oyun early de btimez geleceğe dönük oynamalısın..

Bottle olayı her yiğidin harcı değildir sen bottle işine bi 2-3 ay sonra başlarsan daha yararlı olur:)

imported_Storm
28/01/2009, 20:45
:S kimse kunkka yazmadımı :S

II_Remedy_II
28/01/2009, 20:51
Ezalor naısl late gamede etkisini kaybediyor ultiyi açıp adama vurmaya başlarsın late game e kadar ezalorla travel+skadi+hyper ı çok rahat tamamlarsın ondan sonrada rakibe vura vura kesersin düzgün kasarsan bunlara shivayla hexi eklersin shivdan aoe damagei de eklersin ilk skill sen bi taraftan adama vuruken diğer taraftan 500 damage vermeye yarar çok büyük etkisi olmasada gereksizde değil ayrıca %80 miss ide unutmamak lazım

Blackjack
28/01/2009, 20:58
Bana kalırsa oyun başında karşıdaki oyuncuya kastırmayan en iyi hero clockwerk tir.Bir ring of bas. 1-2 mana tüpü(son haritalarda int değerini düşürdüler yoksa buna gerek olmuyodu ama artık combolara mana dayanmıyor.)ve paran yettiği kadar all stat itemiyle başlarsan karşıdaki hero base e gidemez,çünkü sürekli ölür :D

Bludshock
28/01/2009, 21:01
ben sürekli nooblar sectigi için noob herosu dedim yok sa her heroyu ii kullanmak incelik ister.Ezo konusuna gelince ezo farmı sayesinde late game de itemleriyle (hex shiva etc.) takımına yardımcı olur

Memooo
28/01/2009, 22:38
bir replay wardı lucifer ın galiba ezo ya divine kasıp ezmisti birini ama kımdı hatırlayamadım mashed olabilir^^

DmrOnr
28/01/2009, 23:24
Evet abi önceden axe diyodum ama artık axeın karsısında yavas yavas kasmayı öğrendik ama artık kunka diye bi pis hero cıktı axedan beter onun karşısında kasma tekniğide yokki:D

DoTa
30/01/2009, 00:24
eli sulandımı uzak dur(sadece ex alabilcek kadar) ama ben uzak duramam diyosan saglam bi str seç ya da regen skilli olan bir hero

kastırmayan hero dedinmi en güzeli ezalor dazzle(ilk skill+ulti) ve luci de denebilir.

II_Remedy_II
30/01/2009, 01:23
eli sulandımı uzak dur(sadece ex alabilcek kadar) ama ben uzak duramam diyosan saglam bi str seç ya da regen skilli olan bir hero

kastırmayan hero dedinmi en güzeli ezalor dazzle(ilk skill+ulti) ve luci de denebilir.

cokta uzaklasmana gerek yok range creepin bir kaç cm gerisinde dursan yetiyor kunkada o kadar karşı konulmaz değil aslında sadece milletin karşısında ne yapılıcağını öğrenmesi lazım

DoTa
30/01/2009, 04:41
skillin levelı artıkça range i de artıyor.

gorkemaga11
30/01/2009, 11:02
admiral snip axe zeus..vb

Blackjack
30/01/2009, 11:04
dikkatli oynarsanız zaten torrent yemezsiniz.o alan büyüsünü de vursa nolur vurmasa ne olur o kadar sürede

porygon93
30/01/2009, 11:11
krobelus da early game de ilk skilliyle hem birden fazla last hit alıp hem de arkadaki hero(lar)a yüksek hasar verebiliyor, ayrıca adamı base e yollaktan sonra ultisini açıp kuleyi perişan ediyor:D çıkan ruhların krobelus a can basması da cabası:D ayrıca late game de güçsüzleşen int herolarından da değil 6 sn lik silence skilliyle. itemlerle birlikte (dagon, orchid, guinsoo vs..) rakip takımın vay haline. tek kötü yanı var o da uyuz olduğum konuşma şekli:D oyundan soğutur adamı