PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hero Setleri / Itemleri Satılır

Samdrager
22/08/2013, 16:52
Merhaba arkadaşlar. Dota 2 Tradeini bırakmak istediğim için elimdeki itemleri/setleri keye, keyleri ise nakite dönüştürmeyi planlıyorum. Sattığım setler ve fiyatları liste halinde veriyorum. 14:00-05:00 aralığında her gün online ım istediğiniz zaman ekleyebilir, trade yapabilirsiniz.

Not : Bazı fiyatları buçuklu değerler olduğu için direk 1e tamamladım. Mesela a itemi 1.5 key ise 2 yazdım. Bu yüzden bazı fyatlar pahalı gelebilir. Eklediğinizde fiyat konusunda anlaşabiliriz veya bu tür itemleri başka yerlerden/kişilerden alabilirsiniz. Trade için eklemeden önce lütfen piyasayı araştırın, eğer fiyat size uygun geliyorsa alın. Şimdiden teşekkürler.

Satılık Setler :

The Mage Slayer ----- Anti Mage ----- 2 Key
The Commendable Commodore ----- Kunkka ---- 2 Key
Tools of the Demon Witch ----- Lion --------- 2 Key
The Deadly Nightshade -------- Lanaya ----- 2 Key
The Obsidian Blade ------------- Huskar ----------- 2 Key
Hunter in Distant Sands -------- Gondar ---------- 2 Key
The Brood Queen ---------------- Broodmother ---- 2 Key
Spikes of Frost -------------------- Drow Ranger --- 1 Key
Direstone Bindings -------------- Morphling -------- 1 Key
Arms of the Bramble Lord ------ Phantom Lancer ---- 2 Key
Bindings of Enduring Torment --- Akasha ----- 2 Key
Garments of the Peace-Bringer ---- Furion ---- 2 Key
Wings of the Paladin -------------- Omniknight --- 1 Key
Apocalyptic Fire ----------- Doom ---- 2 Key
The Burden of Eleven Curses ----- Doom ---- 2 Key
Harbinger of the Inauspicious Abyss ---- Outworld Devourer ---- 2 Key
The Weight of Omexe ----- Centaur ---- 3 Key

Değerli Itemler
Corruptor ----- Axe ----- Mythical (Tagged) ---- 1 Key
Corpsemaker ------ Axe ----- Mythical ----- 1 Key
Helm of Infernal Despair --- Chaos Knight ---- Mythical (Tagged) ---- 1 Key
Crystalline Initio ---- Rubick ----- Rare (Tagged) ---- 1 Key
Cranial Clap Trap ---- Alchemist ---- Rare (Tagged) ----- 1 Key
Craniomancer ----- Dark Seer ---- Rare (Tagged) ----- 1 Key
Heat ----- Clinkz ---- Rare (Tagged) ----- 1 Key
Healing Ward of the Kuur-Ishiminari ------ Juggernaut ------- Rare ----- 1 Key
Bloodstained Britches ----- Pudge ---- Rare (Tagged) -------- 3 Key
Radiant Claive ------ Sven ----- Mythical (Tagged) ---- 1 Key
Finblade ----- Kunkka ----- Mythical ---- 2 Key
Leviathan Whale Blade ----- Kunkka ---- Immortal ---- 7 Key
A Bit of Boat ---- Tidehunter ---- Mythical (Tagged) ---- 1 Key
Squiddles ---- Tidehunter ---- Mythical ----- 1 Key
Scythe of Pestilence ---- Necrolyte ---- Mythical ---- 1 Key
Buttercup ----- Chen ----- Mythical ----- 2 Key
Tinek the Unmastered ---- KOTL ------ Uncommon ---- 1 Key
Frillhawk ---- Slark ----- Rare ---- 1 Key
The One Horn ---- KOTL ----- Rare (Tagged) ----- 1 Key
Vengeancebound Wings ---- Skywrath Mage --- Rare (Tagged) ---- 1 Key

Kuryeler
Maximilian the Beetlebear ---- Mythical ---- 3 Key
Mighty Boar -------- Mythical -------- 1 Key
Prismatic Drake ----- Mythical ---- 3 Key
Genuine Ramnaught of Underwool ---- Genuine Mythical ---- 3 Key
Skip the Delivery Frog ---- Legendary ----- 3 Key
Genuine Smeevil (Full Unlock) ----- Genuine Legendary ----- 8 Key
Snelfret the Snail ----- Mythical ----- 3 Key
Speed Demon ----- Legendary ---- 3 Key
Genuine Star Ladder Grillhound ------ Genuine Mythical ----- 3 Key
Stumpy - Nature's Attendant ------ Immortal ----- 3 Key
Trusty Mountain Yak ------ Immortal ----- 3 Key

Spikerler
Announcer: Death Prophet ----- Rare ---- 1 Key
Announcer: Pirate Captain Pack ---- Mythical/Rare ---- 2 Key
Announcer: Tusk ----- Mythical --- 2 Key
Mega-Kills: Axe ----- Rare --- 1 Key
Mega-Kills: Juggernaut ---- Rare ---- 1 Key
Mega-Kills: Nature's Prophet ---- Rare ---- 1 Key
Mega-Kills: Storm Spirit ----- Rare ---- 1 Key

Wardlar
Augury's Guardian ----- Mythical ----- 3 Key
Black Pool Watcher ----- Rare ---- 2 Key
Blueheart Spotter ----- Common ---- 1 Key
Bottom Watcher ----- Uncommon ---- 1 Key
Double Vision ----- Uncommon ----- 1 Key
Eye of the Ozkavosh ---- Common ----- 1 Key
Eyeball Fetish ----- Common ----- 1 Key
Nightmare Beacon ----- Common --- 1 Key
Slayer's Glare ------ Common ----- 1 Key
Staff of Faith ------- Common ---- 1 Key
Skywrath Sentinel ------ Rare ---- 2 Key
Toxic Gaze ----- Common ----- 1 Key

Huds
Stone Ruin ---- Rare ---- 2 Key
Snows of Frostivus ----- Rare ----- 1 Key
Cruel Diretide ----- Rare ---- 1 Key

Sercan<Michaell>
22/08/2013, 16:55
Verdiiğin fiyatların yarısı demeyim de en az %40 daha ucuzu çok rahat d2l de mevcut :S fahişfiyat.com

antikcosma
22/08/2013, 16:56
Hayatımda bu kadar yüksek fiyatlar görmemiştim. Beyler ne arıyorsanız söyleyin yarı fiyata vericem.

Samdrager
22/08/2013, 16:58
Evet biliyorum en ucuzu demedim zaten kardeşim. Birçoğuna key altı fiyat basamadığım için bazıları yüksek oldu. Almak isteyen arkadaş ekledğinde bazı fiyatlarda değişiklik yapılacak. Ancak her ne kadar D2L daha ucuz gibi görünse de, bazı konularda güvenli değil. Phishing linkleri, aldığın ürünün 1-2 gün sonra ortadan kaybolması gibi sıkıntılar olabiliyor (Bizzat yaşadım şu an bile ticket atmakla meşgulum.). Burası daha güvenli bir ortam olarak değerlendirilebilir, risk yok. :D

Samdrager
22/08/2013, 17:00
dc hook arıyorum kardeş 20k uygun mudur ekleyim hemen ? Veya leviathanı seve seve 3keye alırım. Ekleyebilirsin beni gönlünce.

Edit : Cevabım antikcosma yadır.

Sercan<Michaell>
22/08/2013, 17:02
Evet biliyorum en ucuzu demedim zaten kardeşim. Birçoğuna key altı fiyat basamadığım için bazıları yüksek oldu. Almak isteyen arkadaş ekledğinde bazı fiyatlarda değişiklik yapılacak. Ancak her ne kadar D2L daha ucuz gibi görünse de, bazı konularda güvenli değil. Phishing linkleri, aldığın ürünün 1-2 gün sonra ortadan kaybolması gibi sıkıntılar olabiliyor (Bizzat yaşadım şu an bile ticket atmakla meşgulum.). Burası daha güvenli bir ortam olarak değerlendirilebilir, risk yok. :D

Saçmaladın şuan. d2l ile güvenliğin ne alakası var. Adam seni steam id üzerinden ekliyor senle normal takas yapıyor. 230498239042 kere takas yaptım ben ordan hiç de başıma öyle birşey gelmedi. 5 yaşında çocuk var karşında sanki.

Samdrager
22/08/2013, 17:04
dolandirilmamaniz icin bilmeniz gerekenler başlığında gerekli bilgileri bulabilirsin bu konu hakkında.

Sercan<Michaell>
22/08/2013, 17:05
dolandirilmamaniz icin bilmeniz gerekenler başlığında gerekli bilgileri bulabilirsin bu konu hakkında.

d2l ile ne alakası var biliyorum o başlığı zaten. Su kurnazımısın la sen ?

Raichoxunrefleksleri
22/08/2013, 17:07
Yine mi "Bendeki fiyatlar uçuk ama güvenli satıcıyım ben" vakası?

D2L'de 8 kez trade yaptım, hiç problem yaşamadım. Ayrıca size neden güvenicek mişim?

Almayın burdan. Fiyatlar gayet uçuk. Güvenilirlik konusunda en ufak bir bilgimiz yok. Güvenli başka sitelere de atıp tutuyor.

ViktorReznov
22/08/2013, 17:08
Çok pahalı

Sercan<Michaell>
22/08/2013, 17:08
Yine mi "Bendeki fiyatlar uçuk ama güvenli satıcıyım ben" vakası?

D2L'de 8 kez trade yaptım, hiç problem yaşamadım. Ayrıca size neden güvenicek mişim?

Almayın burdan. Fiyatlar gayet uçuk. Güvenilirlik konusunda en ufak bir bilgimiz yok. Güvenli başka sitelere de atıp tutuyor.

ben belki 300 kere yapmışımdır. şöyle tiplere ayar oluyorum ya.

Samdrager
22/08/2013, 17:09
ne mi alakası var ? sen d2l da takıldığına emin misin? 11 adet postum var orada ve günde aldığım phisling link, taglenmiş kıytırık kurye offerları 50nin üzerinde. Bunun yanında günde 50nin üzerindeki trade isteğinin 20sinde iteme remove çekiyo çoğu kişi. Bunun yanında her türlü eleştriye açığım bazı fiyatların pahalı olduğunu da kabul ediyorum. Ancak lütfen eleştrinizi saygı çerçevesi içinde yapın. Karşınızda 3 yaşında çocuk yok.

Burakula
22/08/2013, 17:34
senden alınmasını istiyorsan çekici bir yanı olmalı yoksa aradığımız herhangi bir itemi zaten trade sitelerinden bulabiliyoruz. sense çekici yapmak yerine tam tersi fiyatları yükseltip itici bir görüntü oluşturuyorsun.

Zaphart
22/08/2013, 17:35
Boş konu

Samdrager
22/08/2013, 17:44
senden alınmasını istiyorsan çekici bir yanı olmalı yoksa aradığımız herhangi bir itemi zaten trade sitelerinden bulabiliyoruz. sense çekici yapmak yerine tam tersi fiyatları yükseltip itici bir görüntü oluşturuyorsun.

Saygı çerçevesi içinde güzel bir cevap verdiğin için teşekkür ediyorum. Söylediklerinde de haksız değilsin sana katılıyorum. Konuyu kaldırmamın bir yolu var mıdır ?

Cowabunga
22/08/2013, 17:49
Yav he he güvenli satıcısın d2lounge çok kötü kaka pis. Hepsi dolandırıcı. O yüzden ben bu kadar mesaj bu kadar trade yaptım.

http://dota2lounge.com/profile?id=76561198061925464

Bu arada setlerin gerçek fiyatlarını yazayım tam olsun.

The Mage Slayer ----- Anti Mage ----- 2 Key √
The Commendable Commodore ----- Kunkka ---- 2 Key x 1key
Tools of the Demon Witch ----- Lion --------- 2 Key x 1 key
The Dials of Claszureme ------ Void --------- 1 Key = 1 random rare evet yanlış duymadınız 1 random rare http://dota-trade.com/the-dials-of-claszureme-set
The Deadly Nightshade -------- Lanaya ----- 2 Key x 1key
The Deadly Nightshade -------- Enchantress --- 2 Key hangi setten bahsediyor bilmiyorum.
The Obsidian Blade ------------- Huskar ----------- 2 Key x 1 key
Hunter in Distant Sands -------- Gondar ---------- 2 Key x 1 key
The Brood Queen ---------------- Broodmother ---- 2 Key x 1key
Spikes of Frost -------------------- Drow Ranger --- 1 Key x 1rr evet yine yanlış duymadınız. :) http://dota-trade.com/spikes-of-frost-set
Direstone Bindings -------------- Morphling -------- 1 Key x 1rr http://dota-trade.com/direstone-bindings-set
Arms of the Bramble Lord ------ Phantom Lancer ---- 2 Key x 1key
Bindings of Enduring Torment --- Akasha ----- 2 Key 1k 4rr
Garments of the Peace-Bringer ---- Furion ---- 2 Key 1k 2rr
Wings of the Paladin -------------- Omniknight --- 1 Key 4-5rr
Apocalyptic Fire ----------- Doom ---- 2 Key √
The Burden of Eleven Curses ----- Doom ---- 2 Key x 1k 4rr
The Ursine Ravager -------- Ursa --- 1 Key x 1rr http://dota-trade.com/the-ursine-ravager-set
Harbinger of the Inauspicious Abyss ---- Outworld Devourer ---- 2 Key x 1k + 2rr
The Weight of Omexe ----- Centaur ---- 3 Key x 2key

Benim verdiğim fiyatlarda fahiş fiyatlar. yani kolayca alabileceğiniz fiyatlar. Tradeden az birşey anlayan arkadaşlar anlamıştır ne dediğimi. Tradeden anlamayan arkadaşlar da biraz bilgilenmiş oldu. Acil RT yayalım pls.

NightStalker
22/08/2013, 17:49
Abi LNG güvensiz? Zaten Lounge ile alakası yokki adamı ekleyip trade yapıyorsun site sadece senin aradıklarını bulmanı sağlıyor ve 300 küsür trade yaptım 1 kere bile kötü bir durum gelmedi başıma.

Raichoxunrefleksleri
22/08/2013, 18:17
Hoş. Ben senin trade'çi müsvettelerinden çok gördüm. Üslubunda 1 gram samimi değilsin. Adam çekmek için yapıyorsun. 1 rare'lık itemi 1 keye itmeye çalışıyorsun. Fiyatların çok uçuk, güvenilirlik konusunda bir kanıtının olmadığını, D2L gibi sitelerde de dolandırılma olmadığını söyleyince de yavaş yavaş karşındaki harraslamaya başlıyorsun. Kattiyen samimi değilsin.

Açıkça söylüyorum, Bu adamdan "aptal" gibi item almayın. Arada 2 katı kadar fark var ve güvenilir olduğu ne malum??

Sarge
22/08/2013, 18:27
2 gün sonra itemin ortadan kaybolması mı sadkjasldlasd :D :D sesli güldüm
metin 2 ciler takasa başlamış dotada ben bırakıyorum

Fx
22/08/2013, 20:11
Huds
Genuine Valor ----- Genuine Mythical (Tagged) ---- 1 Key

Dostum oradaki bütün itemleri geçtim ama eğer şu milyonlarca kişide olan HUD'a 1 key veren varsa harbi helal olsun sana.
2 gün sonra itemlerin silinmesi olaylarına gelince hangi itemin 2 gün sonra silindi ?
Benim bildiğim süresi dolunca bazı kutular siliniyor mesela benim TI 2013 kutularım silinmişti ama kutunun üzerinde zaten son kullanma tarihi yazıyordu sen bunu bilmeden item almışsan bu d2l'den kaynaklı bir şey değil bu senin sazanlığın mesela bendeki 1 rare itemine 1 key verende var 2 random rare'de anlatmak istediğim bunun d2l ile kaynaklı bir şey yok tamamen seninle ilgili

napstar
22/08/2013, 20:55
Almak isteyen arkadaş ekledğinde bazı fiyatlarda değişiklik yapılacak.

= 15 lira ama sana 10 abi.

Ben kimim? Neden bana on? Neden daha önce on beşti?

???

Samdrager
22/08/2013, 21:09
Dostum oradaki bütün itemleri geçtim ama eğer şu milyonlarca kişide olan HUD'a 1 key veren varsa harbi helal olsun sana.
2 gün sonra itemlerin silinmesi olaylarına gelince hangi itemin 2 gün sonra silindi ?
Benim bildiğim süresi dolunca bazı kutular siliniyor mesela benim TI 2013 kutularım silinmişti ama kutunun üzerinde zaten son kullanma tarihi yazıyordu sen bunu bilmeden item almışsan bu d2l'den kaynaklı bir şey değil bu senin sazanlığın mesela bendeki 1 rare itemine 1 key verende var 2 random rare'de anlatmak istediğim bunun d2l ile kaynaklı bir şey yok tamamen seninle ilgili

Bazı fiyatları random basmışım cidden kusuruma bakmayın. Zaten konu kapatılması hakkında bir mesaj attım. İtem silinmesi olayıysa şöyle : Dün hesabımda bulunan Fireborn odachi, Skyrim legendary edition ve farcry 3 giftleri herhangi bir uyarı olmaksızın kayboldu. İtemin girişi görünüyor ancak, çıkışı gözükmüyor inventory geçmişinde. Bu konu hakkında gün içinde Steam Supporta mail attım. Satıcıyaysa ulaşamıyorum. Bunu demek istemiştim ancak bazı arkadaşlar çok yanlış anlamış.

Bunun dışında D2L laf atmıyorum kesinlikle. Ben de orayı kullanmaktayım. Ben ordaki dolandırıcı sayısından yakınmıştım sadece. Ayrıca onlara güvenmeyin bana güvenin tarzı da bir şey demek istememiştim. Bazı itemlerin pahalı olduğunu sebebiyle beraber yazının başında söylemiştim. Yine beliryeyim burda da. İnventoryi keye çevirmek istediğim için fiyatları sadece key üzeriden yazdım. Bu da bazı eski ve ucuz setler için saçmalık fiyatlara sebep oldu. Zaten onları kimsenin almayacağını düşündüğüm için silme gereği duymadım. Tamamen üşengeçliğim sonucu bir sürü laf yeim anlayacağınız.
Herhangi bir kazıklama amacım vs yok. Zaten başlangıçta da bazı fiyatların pahalı olduğunu araştırmadan alınmamasını söyledim.

Düzgün bir dille eleştirenlere teşekkür ediyorum.

Samdrager
22/08/2013, 21:11
= 15 lira ama sana 10 abi.

Ben kimim? Neden bana on? Neden daha önce on beşti?

???
Bunun sebebini yazıda ve son mesajımda ayrıntılıca yazdım. Herhangi bir "Gel abi yabancı değilsin sana 10 olsun" şeklinde bir durum söz konusu değildir. Saygılarımla.

Dreamfinder
22/08/2013, 22:44
Yav he he güvenli satıcısın d2lounge çok kötü kaka pis. Hepsi dolandırıcı. O yüzden ben bu kadar mesaj bu kadar trade yaptım.

http://dota2lounge.com/profile?id=76561198061925464

......

Benim verdiğim fiyatlarda fahiş fiyatlar. yani kolayca alabileceğiniz fiyatlar. Tradeden az birşey anlayan arkadaşlar anlamıştır ne dediğimi. Tradeden anlamayan arkadaşlar da biraz bilgilenmiş oldu. Acil RT yayalım pls.

Tüm inventory'ine 50key :)

Fx
22/08/2013, 23:26
Bazı fiyatları random basmışım cidden kusuruma bakmayın. Zaten konu kapatılması hakkında bir mesaj attım. İtem silinmesi olayıysa şöyle : Dün hesabımda bulunan Fireborn odachi, Skyrim legendary edition ve farcry 3 giftleri herhangi bir uyarı olmaksızın kayboldu. İtemin girişi görünüyor ancak, çıkışı gözükmüyor inventory geçmişinde. Bu konu hakkında gün içinde Steam Supporta mail attım. Satıcıyaysa ulaşamıyorum. Bunu demek istemiştim ancak bazı arkadaşlar çok yanlış anlamış.

Bunun dışında D2L laf atmıyorum kesinlikle. Ben de orayı kullanmaktayım. Ben ordaki dolandırıcı sayısından yakınmıştım sadece. Ayrıca onlara güvenmeyin bana güvenin tarzı da bir şey demek istememiştim. Bazı itemlerin pahalı olduğunu sebebiyle beraber yazının başında söylemiştim. Yine beliryeyim burda da. İnventoryi keye çevirmek istediğim için fiyatları sadece key üzeriden yazdım. Bu da bazı eski ve ucuz setler için saçmalık fiyatlara sebep oldu. Zaten onları kimsenin almayacağını düşündüğüm için silme gereği duymadım. Tamamen üşengeçliğim sonucu bir sürü laf yeim anlayacağınız.
Herhangi bir kazıklama amacım vs yok. Zaten başlangıçta da bazı fiyatların pahalı olduğunu araştırmadan alınmamasını söyledim.

Düzgün bir dille eleştirenlere teşekkür ediyorum.
Uslübunu korduğun için bende teşekkür ederim ( forumda bazenleri koruyamayanlar oluyorda :) ) İteminin silinme ( kaybolma ) olayı ise gerçekten ilginçmiş umarum ticketına cevap verirler
Bazı itemlerin pahalı olmasına ise bence şöyle bir çözüm getirebilirsin ben d2l sitesinde bir adamdan görmüştüm. Adam 1 keyi 4'e ayırmış. Yani 0.25-0.50-0.75-1 diye ve itemleri ona göre koymuş mesela dademin bahsettiğim HUD atıyorum 0.25 key olsun bir başka item ise 0.75 olsun. Birisi bu ikisi için 1 key veriyordu veya 0.25 key 2-3 random rare, 0.5 key 4-5 random rare ( bunlar kafamdan attığım sayılar ) cinsinden yapmış.
Bu sayede eşyaların fiyatları normal veya normalin altında vs. oluyor ( veya biraz üstünde ). Ondan sonra bu random rare'leri key cinsinden çevirebiliyorsun ister d2l den yada d2l gibi başka yerlerde var
senin 1 keyine=5 random rare
senin 6 random rare'ine = 1 key
veren aynı d2l botu gibi güvenilir ( adını şimdi hatırlayamıyorum ama bilen biri vardır bu forumda) ve çoğu kişide bunu uyguluyordu ( hatta 11 random rare= 2 key gibi indirim de yapıyordu ) Bu botlar sayesinde ise aldığın rare itemleri keye çevirip satabilirsin tabi bu sadece öneri :cool:

Famera
22/08/2013, 23:28
Konu sahibinin kendi isteği çerçevesinde konu kilitlenmiştir !