PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkiye serveri pişmanlıktır

koalaknight
03/09/2013, 06:55
http://www.youtube.com/watch?v=_4aEf_JvEIY&feature=youtube_gdata

beyler bizim kompelolar uyurken lol atasım geldi atamadım allah onlardan yana alicana gece gündüz replay izletip katletme yolunda ilerliyorlar :/ allahın varlıgını bir kez daha reddettim ty 4 watching

Pr0.
03/09/2013, 09:59
İzlemeyin beyler amumu malphite shen ban bronze 5 ranked geym :S

Insomniac
03/09/2013, 10:43
İzlemeyin beyler amumu malphite shen ban bronze 5 ranked geym :S

Kardeş öyle diyorsun da challenger ve diamond streamları da izliyorum bu olayların aynısı oralarda da oluyor. Pick ekranında kavga olmasa bile oyunda ya birisi fena şekilde feedliyor yada trollüyor. Dün bahtista diye bir adamın streamını izledim melek gibi mülayim bir adama bile sinir krizi geçirttiler. Bence bu oyunu oynayabilmek için çelikten sinirlerinin olması lazım ve sadece zevkine oynaman lazım her hangi bir iddian olursa hırstan ve sinirden dolayı oynadığın bir oyundan bile zevk alamazsın. :D

Owyeah
03/09/2013, 10:57
http://www.youtube.com/watch?v=_4aEf_JvEIY&feature=youtube_gdata

beyler bizim kompelolar uyurken lol atasım geldi atamadım allah onlardan yana alicana gece gündüz replay izletip katletme yolunda ilerliyorlar :/ allahın varlıgını bir kez daha reddettim ty 4 watching

Allah'ı niye bu işe sokuyorsun dicem ama zaten sen alışıksındır bu tartışmalara. Demiyorum. İnkar ettiğin merciye havale ediyorum.

Ama şunu söyliyeceğim bu forumdaki yöneticeler bazı konularda yargıç kesilerken bu tarz olaylarda at gözlüklerini takarak okuyorlar. Onlara da ayrı bir teşekkür ediyorum.

Ananıza sövsek ortalığı ayağa kaldırırsınız. Bu forumdaki belki onlarca insanın anne-babasından daha çok değer verdiği Yaratıcı'ya bunlar denirken kılınız kıpırdamıyor.

canifeto12
03/09/2013, 11:23
Allah'ı niye bu işe sokuyorsun dicem ama zaten sen alışıksındır bu tartışmalara. Demiyorum. İnkar ettiğin merciye havale ediyorum.

Ama şunu söyliyeceğim bu forumdaki yöneticeler bazı konularda yargıç kesilerken bu tarz olaylarda at gözlüklerini takarak okuyorlar. Onlara da ayrı bir teşekkür ediyorum.

Ananıza sövsek ortalığı ayağa kaldırırsınız. Bu forumdaki belki onlarca insanın anne-babasından daha çok değer verdiği Yaratıcı'ya bunlar denirken kılınız kıpırdamıyor.

+1 5krk

KONYALIYOBAZ
03/09/2013, 11:32

Allaha küfür mü etmiş arkadaş? Sadece allahın varlığını bir kere daha reddettim demiş. İnanmak zorunda mı? Değil. Müslümanlar ramazanda televizyon programları yapabiliyorsa, ramazanda sabah saat 5'te diye davul çalıp beni uyandırabiliyorsa; nasıl ki siz her yerde müslümanım diyebiliyorsanız bizde her yerde Deistiz, Ateistiz, Agnostikiz vs diyebilme hakkına sahibiz sanırım. :) He aksini iddia edeceğim diyorsan tartışmaya girmeyeceğim aşağıdaki elemandan farkın olmadığını söyleyeceğim sadece:

http://muzipcuce.com/images/icerik/13082012_155515_125.jpg

CoolStoryBro
03/09/2013, 11:44

"Bunlar denirken"den kastın nedir? Ne yapmış adam küfür mü etmiş? "allahın varlıgını bir kez daha reddettim" yazmış ben burada bir saygısızlık göremiyorum. (edit: oha latyos aynısını yazmış :p :d)

Videodaki küfür eden bebeden bahsetmediğini umuyorum çünkü zaten video onun ve onun gibilerin karakterleriyle dalga geçilmek amaçla yapılmış. Yöneticiler ne yapacaktı saçmalayan küfür eden bebelerle dalga geçen videolar paylaşmak yasaktır gerekçesiyle konuyu mu kapatacaklardı? Ya da bir çok üyenin inandığı yaratıcıyı inkar etme gerekçesiyle? Daha fazla saçmalayıp da konuyu farklı yönlere çekme lütfen.

---

Videoya dönersek, o muhabbetler ne abi? :D Garena tr7 yemin ediyorum daha iyi ayrıca oyundan çıkınca puan filan da gitmiyor bebe gördün mü direk olarak çıkabiliyorsun.:rolleyes:

Owyeah
03/09/2013, 11:54
"Bunlar denirken"den kastın nedir? Ne yapmış adam küfür mü etmiş? "allahın varlıgını bir kez daha reddettim" yazmış ben burada bir saygısızlık göremiyorum.

Allaha küfür mü etmiş arkadaş? Sadece allahın varlığını bir kere daha reddettim demiş.

Komik olan ne biliyor musunuz? Bu forumdaki birçok insanın ve benim inancıma göre (siz ikinizin değil muhtemelen) en büyük küfür Allah'ı inkar etmektir. Çünkü O'nu inkar eden kainattaki bütün yaratılmış varlıkların hepsini; zerreden, kürreye; katreden, deryaya, herşeyi yok saymış demektir.

İşte bu sebepten benim forumdaki 361 mesajım tek tek incelenerek, bakılabilir:

Acaba benim inancım dışındaki kimselerin inançlarına saygısızlık yapacak TEK KELİMEM var mıdır? Gönlüm isterki aynı hassasiyeti diğer kişilerde göstersin.

Fakat bunun bu forumda olmayacağı geçmiş tartışmalardan aşikardır, başka kelam etmeyede gerek yoktur. Vesselam!

Ekleme: Videoyu izlemedim. Söylediklerimin video ile hiçbir bağlantısı yoktur.

napstar
03/09/2013, 11:59
???

https://twitter.com/ZakkumcuZiya/status/337567285504004097

KONYALIYOBAZ
03/09/2013, 12:02
Komik olan ne biliyor musunuz? Bu forumdaki birçok insanın ve benim inancıma göre (siz ikinizin değil muhtemelen) en büyük küfür Allah'ı inkar etmektir. Çünkü O'nu inkar eden kainattaki bütün yaratılmış varlıkların hepsini; zerreden, kürreye; katreden, deryaya, herşeyi yok saymış demektir.

Acaba benim inancım dışındaki kimselerin inançlarına saygısızlık yapacak TEK KELİMEM var mıdır? Gönlüm isterki aynı hassasiyeti diğer kişilerde göstersin.

Fakat bunun bu forumda olmayacağı geçmiş tartışmalardan aşikardır, başka kelam etmeyede gerek yoktur. Vesselam!

Benim inancıma görede senin tanrı-allah var demen saygısızlık desem bir daha tanrı-allah var demeyecek misin ki bizden bunu bekliyorsun? İnanmadığımız birşeye inanmadığımızı, varolmadığını söylemek saygısızlık değil. Doğru bildiğini belirtmektir. Az öncede söylediğim gibi sen nasıl inandığını-tanrının/allahın var olduğunu söyleyebiliyorsan bende inanmadığımı-tanrının/allahın var olmadığını söyleyebilirim. Bunun bir tartışma konusu olması imkansızdır.

CoolStoryBro
03/09/2013, 12:26

Elin adamı bütün yaratıkları yok saysa ne yok saymasa ne senin için, sana bu kadar dokunan şey nedir anlamadım. Harbiden Latyos'un attığı resimdeki "inanacaksın" zihniyetinden farkın yok, üzüldüm senin için etrafında bu kadar inanmayan varken ve sen onlar için hiçbir şey yapamıyorken dünya senin için zor bir yer olmalı.

Bu arada vaktim kısıtlı olduğundan bakamadım ama daha önce inançlara olmasa da kişilere saygısızlık yaptığın mesajlar gördüğümü hatırlıyorum. Buyur sen de benimkilere bak 925 mesajda herhangi bir nedenle herhangi birine saygısızlık yaptığımı bulabilecek misin bakalım? (Bence vardır, ara :D)

Ekleme: Videoyu izleyebilirsin senin için "inkar etmek" en büyük küfür olduğu için daha büyük küfür görmeyeceksin rahat ol.:rolleyes:

canifeto12
03/09/2013, 12:42

gözümde ilk 3 e girdin . hadi bakalım

edit :

???

bunada güldüm

YOLO322
03/09/2013, 16:18

Adam senin inancınamı saygısızlık yapmış? Kimse sana çıkıp sen niye inanıyorsun lan diyormu? Demiyor, seninde kimseye sen niye inanmıyorsun bunları yok sayamazsın demeye hakkın yok. Bu saygısızlık değil tercih meselesidir önce neyin ne oldunu öğren. Müslümanlığın günümüzdeki en büyük sorunu sen ve senin gibi kendini dinin kurtarıcısı sanan modeller.

Video ile alakalı TR serverının durumunu rastgele bir internet kafeye girerek görebilirsiniz orda oynamak zaten bunları kabul etmek demek,geçin EU West paşa paşa oynayın oynamak istiyorsanız.

hohmlec
03/09/2013, 16:21
vay konu sapmıs son noktayı koyuyorum .nokta

Not:Türkiye sw sinde oynamka pismanlık oyunu bilmiyo degılım eyvalla sadece heroyu bılmıyorum ama yanı oynayıp kıll alıyoruz. ama bilader 0 29 nedir ya affedersiniz seyimle oynasam daha çok kıll alırım.
Sonuc olarak Dota 2>Dota>LoL>HoN

Nymphe
03/09/2013, 16:22

Başta ciddiye allp 1-2 şey yazicaktim sonra dedim siktir et değmez.

Al karşim

http://www.swfcabin.com/swf-files/1304884017.swf

Sadece varligina inandiğin birşeyi anne ve babandan cok sayıyorsan git bir psikoloğa görün hadi paşam.

napstar
03/09/2013, 16:28
Phuahua :d

koalaknight
03/09/2013, 17:19
konuyu din ile çarpıtma vol 1 ???

napstar
03/09/2013, 17:44
konuyu din ile çarpıtma vol 1 ???

Diğer bölümleri bekliyoruz :d

Pr0.
03/09/2013, 18:29
Lan latyosun sözcüsü olduğu bir toplulukta nasıl barınabiliyorsunuz ? Adam biz biz diyip durmuş tam bir nihat doğan :p

Raichox
03/09/2013, 18:31

Şimdi inancına göre ''HAK'' yemek günahtır değilmi?Evet. Ufak ama saçma bir örnekte olabilir senin yakalandığın kadar MH ye yakalanan insan yok şimdi sen Hak yiyorsun değilmi hile yaparak ? Ne saçma örnek oldu lan :D ama sonuçta hile yaparak o kişinin veya kişilerin hakkını yiyorsun sanal da olsa.

hohmlec
03/09/2013, 18:31

Al karşim

Sadece varligina inandiğin birşeyi anne ve babandan cok sayıyorsan git bir psikoloğa görün hadi paşam.

pilavlı

Raichoxunrefleksleri
03/09/2013, 21:04
En mantıklı mesaj bu

???

Ve CsB'nin ilk cümlesi olmuş.

Nymphe her zamanki nymphe... (130 mesajının hiçbiri mi mantıklı olmaz ya? :'\)

Owyeah, Sen de Bakara suresi 256'yı oku.

FeedGuaranteed
03/09/2013, 21:32
Allah Allah Allah Allah
bu nasıl sevmek :))9)

hohmlec
03/09/2013, 21:48
vay tamam kapatalım kapışmayalım

LauraBodewig
03/09/2013, 21:48
"Bunlar denirken"den kastın nedir? Ne yapmış adam küfür mü etmiş? "allahın varlıgını bir kez daha reddettim" yazmış ben burada bir saygısızlık göremiyorum. (edit: oha latyos aynısını yazmış :p :d)

Tanrı yok demek sıkıntı değil de.

Eğer din felsefesi üzerine bir tartışma içinde "allahın varlıgını bir kez daha reddettim" tarzında bir laf etseydi küfür etmemiş olurdu. Ama burada yaptığı şey direk inançlarla alay etmeye giriyor. Dolayısıyla insanların galeyana gelmesi doğal

https://twitter.com/ZakkumcuZiya/sta...67285504004097 +1

Müslümanlar ramazanda televizyon programları yapabiliyorsa, ramazanda sabah saat 5'te diye davul çalıp beni uyandırabiliyorsa; nasıl ki siz her yerde müslümanım diyebiliyorsanız bizde her yerde Deistiz, Ateistiz, Agnostikiz vs diyebilme hakkına sahibiz sanırım.

Her yerde Ramazan davulcusu dolaşmıyor. Polisin tavrınıda bilmiyorum sori.

İstediğinizi de diyebilirsiniz. En azından ben bir şey demeyeceğim.

hohmlec
03/09/2013, 23:41
tamam sen muslumansın sende ateistsin,deistsin farkı yapıda arkadaşlarının olması ıyı bırsey

Insomniac
04/09/2013, 11:16

Al karşim

Dünyanın %99'u deli de bir tek sen mi akıllısın kardeş? :d

ilhan998
04/09/2013, 11:52
Duo gir ya da hiç girme.

Konuda geçen tartışma da ayrı komik. Neden bu forumda böyle makaraların geçtiğini şimdi anlıyorum.

WHY YOU LITTLE
04/09/2013, 14:41
gol olur bence