PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Linç Oyunu #2

Sayfa : 1 [2]

Sercan<Michaell>
09/09/2013, 18:08
Nightstalker

Krizalid
09/09/2013, 18:46
Kimse

Arkadaşlar, sağduyulu davranın. Maalesef işim çıktığından ötürü bugün detaylı bir analiz yapamıyorum ancak

Şu an Radiant:8 / Dire:6 durumda. Bugün Nightstalker'ı linç edersek ve RADIANT çıkarsa geceleyin Dire birini yiyecek ve durum 6/6 olacak. Bu durumdan sonra Dire yakalasak bile linç ettiremeyeceğimiz için oyunu KAYBEDECEĞİZ.

Yapmamız gereken şey Lexsarko'nun tarafını bile bilmiyorken körükörüne birini linç etmek değil, doğru biçimde Dire herolarını bulup onları öldürmek. Gece olmadan önce Omniknight kendisini ifşa etmeli, Rubick de Spell Steal kullanarak bunu teyit etmeli. Clockwerk Rocket Flare'i Omniknight üzerinde kullanmalı ve dolayısıyla Rubick'in kimliğini öğrenmeli. Bu üç karakter birbirlerinin linç edilmesine sürekli olarak engel olmalı. Dire'ın Chen'i bulması en erken 2 gece süreceği için mutlaka 1 ya da 2 Dire bulacağız. 2 Dire bulduğumuz anda zaten oyunu kazandık demektir. Ancak tekrarlıyorum, BU GÜN/GECE KADER GÜNÜ/GECESİ! Dolayısıyla emin olmadığınız bir şey yapmayın.

Eğer oyunu bu gece kaybedersek "15 kişiyi nasıl ayakta uyuttum?" isimli bir kitap yazabilecek birileri olacak...

Öte yandan daha fazlasını söylemeyi düşünüyorum, Dire'ın bugün yiyeceği kişiye göre yarın bir linç oyu kullanacağım.

BorisPeace
09/09/2013, 18:56
3. günün bitmesine son ~60 dakika.

Lexsarko
NightStalker

ByWooHoo
NightStalker

Latyos
NightStalker

Tomoyo
NightStalker

Sercan
NightStalker

Krizalid
Kimse

Simita
09/09/2013, 19:02
Yarın bitmeyecek miydi gün?

BorisPeace
09/09/2013, 19:09
8 Eylül 02:00'de bitti gece, +42 saat = 9 Eylül 20:00

Nighthawk
09/09/2013, 19:12
2.gün yürütülen NS dire olmasaydı dire NS'ye oy vererek linç ettirebilirdi mantığı gayet akla uygun olmakla birlikte doğruluğunun sınanması için son saate kadar bekledim. Ancak şu saatte anladığım şu. Hala afk olup oy vermeyenler var ve bunların hepsinin radiant olduğunu sanmıyorum, içlerinde dire olma olasılığı da yüksek. NS'ye oy verenlerden bazıları zaten dire tavırları içindeler. En az 2 tanesinin dire çıkacağını düşünüyorum. Dolayısıyla NS'ye oy verenler radiant, vermeyenler dire, NS de dire önermesi yanlış. Bu önerme doğru olmadan değerlendirme yapınca, hala tomoyo'nun dire olma ihtimalini en yüksekte görüyorum. Son 1 saatte 8 oya ulaşmasının imkansız olduğunu bilmiyorum ancak fikrimin net olarak anlaşılması için oyum Tomoyo Sakagami.

Lexsarko
09/09/2013, 19:13
Bu gece bizden birini linç etmiş olursak 6/6 oluyor ve iş bitiyor "Lexsarko'nun tarafını bile bilmiyorken" lafı hoşuma gitmese de... Rolümü belli etmek için de elimden geleni yaptığımı sanıyorum ama neyse.

Yarın elimizdeki tüm verileri toplamalıyız. Krizalid'in söylediği taktik mantıklı ancak biraz da şansa ihtiyacımız var. Chen veya Rubick'i kaybedersek akı bokunu kurtarmayacak. Yine de Krizalid'in bu taktiğini destekliyorum.

Umarım şansımız yaver gider.

NightStalker'ın Dire olduğu yönündeki hislerim kuvvetli olmasına rağmen oyunu bu gün kaybetme riskini de göze alamıyorum. Oyumu kimse olarak değiştiriyorum.

Yarın hayatta kalırsam eğer takımın işine yarayabilecek önemli bilgiler vereceğim.

Simita
09/09/2013, 19:17
Kimse diyelim o zaman, yarıngüzel bir hamle yapmamız gerekiyor.

BorisPeace
09/09/2013, 19:24
3. günün bitmesine son ~35 dakika.

ByWooHoo
NightStalker

Latyos
NightStalker

Tomoyo
NightStalker

Sercan
NightStalker

Nighthawk
Tomoyo

Krizalid
Kimse

Lexsarko
Kimse

Simita
Kimse

Fx
09/09/2013, 19:26
Yapmamız gereken şey Lexsarko'nun tarafını bile bilmiyorken körükörüne birini linç etmek değil, doğru biçimde Dire herolarını bulup onları öldürmek. Gece olmadan önce Omniknight kendisini ifşa etmeli, Rubick de Spell Steal kullanarak bunu teyit etmeli. Clockwerk Rocket Flare'i Omniknight üzerinde kullanmalı ve dolayısıyla Rubick'in kimliğini öğrenmeli. Bu üç karakter birbirlerinin linç edilmesine sürekli olarak engel olmalı.
Omni'nin kendi üzerinde Repel kullanamayacağı bir oyunda kendini ifşa etmesi tamamen saçmalık, eğer kendini ifşa ederse Dire tarafında yenilir bu gece ayrıca Clock ziyaret edilen kişilerin rollerini öğrenemez yani kimin Rubick kimin Dire olduğunu nerden anlayacak ? K.Bakma ama verdiğin örneğin köyün yararına olacak tek yanı Rubick'in Repel'i çalması ama bunun yanında hem Omni'yi kaybedecez hemde Clock kimin Rubick olduğunu bilemeyeceği için Omni'yi ziyaret edecek kişilerden şüphelenecek sürekli.

HelioS
09/09/2013, 19:40
Ben hala simita'dan şüpheleniyorum. Sanırım pek bir şey değismeyecek ama olsun. -_- Oyum Simita

BorisPeace
09/09/2013, 20:05
3. Gece

Köydeki kahramanlar bir kez daha emin olmadan kimseyi linç etmeme kararı aldılar. Böylece herkes gecenin neler getireceğini merak ederek evlerine döndü.

3. Gece 10 Eylül 02:00'de sona erecektir ve 4. gün başlayacaktır.

BorisPeace
10/09/2013, 02:33
4. Gün

Köyde 4. kere güneş doğar ve kahramanlar yorgun bir şekilde uyanıp köy meydanına yollanırlar. Bir kez daha o korku dolu şeyle karşı karşıyadırlar, kimin eksik olduğunu belirlemek ve aralarından birinin kaybına üzülmek. Böylece köydeki kahramanlar bir bir köy meydanına gelir ve hepsi inanılmaz bir sonuç olduğunu görür.14 kahraman da köy meydanındadır. Aralarında eksik olan kimse yoktur.4. gün 11 Eylül 20:00'da sona erecektir ve ardından 4. gece başlayacaktır.

Aerogel
10/09/2013, 02:37
oh be

Nighthawk
10/09/2013, 02:37
Ya lanayayı hedef aldılar, ya da 3 dire afkydı ^^

Nighthawk
10/09/2013, 02:38
Repel de olabilir unuttum.

geb555
10/09/2013, 02:45
3 gun gecti ve sadece 1 kisi kaybettik saka gibi O.0

NightStalker
10/09/2013, 02:48
Şuan oyunda inanılmaz avantajlı konuma geçtik, lütfen çok daha dikkatli devam edin köylü kardeşlerim.

Raichoxunrefleksleri
10/09/2013, 02:49
3. geceyi kayıpsız atlatmamız kesinlikle büyük yarar sağladı, zaman kazandırdı. Eğer bu gece kayıp verseydik, yedi kişi kalacaktık, ve olası birinin daha kaybıyla köyümüzü dire'lara yem edebilirdik. Bu gün birini linç edeceksek, chen veya başka birinin kanıtlarla çıkması gerekecektir. Çünkü eğer radiantlı birini linç edersek; bu, ertesi gece köyümüzün kaybedilmesi anlamına gelebilir.

KONYALIYOBAZ
10/09/2013, 03:16
Bu akşam Dire tarafından hedef alındım. Lanaya benim ve Refraction gitti. Bi sonraki gece büyük ihtimal öleceğim. Lütfen NightStalker'ı yaşatmayın. Sevgiler.

Raichoxunrefleksleri
10/09/2013, 04:02
Bu akşam Dire tarafından hedef alındım. Lanaya benim ve Refraction gitti. Bi sonraki gece büyük ihtimal öleceğim. Lütfen NightStalker'ı yaşatmayın. Sevgiler.

İşte tam da buna parmak basmak istemiştim. Ola ki NS radiant çıktı. 7/6 olacak. Gece de birini öldürürlerse köyümüzü ele geçirecekler :'/ Chen veya başka kahramanlar artık kanıtlarla çıkmalı!

Nighthawk
10/09/2013, 05:28
İşte tam da buna parmak basmak istemiştim. Ola ki NS radiant çıktı. 7/6 olacak. Gece de birini öldürürlerse köyümüzü ele geçirecekler :'/ Chen veya başka kahramanlar artık kanıtlarla çıkmalı!

Yine döndük dünkü duruma :D

Bu gece dire muhtemelen 2 kişinin daha rolünü öğrendi (1 lanaya 1 haunt). Bizim açımızdan hiçbir şey değişmedi.

Latyos'a inanamadım. Eğer dire NS'ye oy verenleri hedef alıyorsa, zaten bu işte bir gariplik var. NS'ye oy verenlerin ölüp radiant çıkması, her seferinde NS'nin dire olma ihtimalini arttırır (yoksa dire da oy vererek linç ederdi mantığıyla). NS abaddon olabilir diyeceğim, techies patladığı için abaddonun ikinci bir şansı da yok. Tabi techiesi öldürmeye giden direa omni repel atmış da olabilir. Bu durumda dire abaddonu ortaya atıp 1 dire herosunu öldürmek için 2 el uğraşmamızı sağlamaya çalışıyor olabilir. Bunun dışında aklıma gelen son ihtimal Latyos'un yalan söylediği.

Aerogel
10/09/2013, 05:36
Yine döndük dünkü duruma :D

Bu gece dire muhtemelen 2 kişinin daha rolünü öğrendi (1 lanaya 1 haunt). Bizim açımızdan hiçbir şey değişmedi.

Latyos'a inanamadım. Eğer dire NS'ye oy verenleri hedef alıyorsa, zaten bu işte bir gariplik var. NS'ye oy verenlerin ölüp radiant çıkması, her seferinde NS'nin dire olma ihtimalini arttırır (yoksa dire da oy vererek linç ederdi mantığıyla). NS abaddon olabilir diyeceğim, techies patladığı için abaddonun ikinci bir şansı da yok. Tabi techiesi öldürmeye giden direa omni repel atmış da olabilir. Bu durumda dire abaddonu ortaya atıp 1 dire herosunu öldürmek için 2 el uğraşmamızı sağlamaya çalışıyor olabilir. Bunun dışında aklıma gelen son ihtimal Latyos'un yalan söylediği.

Latyos yalan söylemiyor bence. Çünkü asıl hedef o değildi. Dire şuan benim ve latyosun rolünü biliyor. Başlarda bende Latyostan şüpheleniyordum. Fakat TS hakkında yaptığım yorumdan sonra dikkat çektiğimi düşünüyorum. Eğer istedikleri gibi gitseydi işleri bir sonraki hedefleride sen olucaktın. Kötü şans birazda, yaptığım tercih yüzünden latyos ölebilirdi.

Nighthawk
10/09/2013, 05:43
Latyos yalan söylemiyor bence. Çünkü asıl hedef o değildi. Dire şuan benim ve latyosun rolünü biliyor. Başlarda bende Latyostan şüpheleniyordum. Fakat TS hakkında yaptığım yorumdan sonra dikkat çektiğimi düşünüyorum. Eğer istedikleri gibi gitseydi işleri bir sonraki hedefleride sen olucaktın. Kötü şans birazda, yaptığım tercih yüzünden latyos ölebilirdi.

Eğer bundan eminsen tomoyoyu hedef alabiliriz. Ama latyosun güvenilir olduğunu nerden anladın ve emin misin? Lanayaysa çıkıp lanayayım demesinin bize zararı var, dire saldırdıkları heronun ölmediğini gördüğünde lanaya mı repel mi olduğunu anlayamaz.

Aerogel
10/09/2013, 05:55
Eğer bundan eminsen tomoyoyu hedef alabiliriz. Ama latyosun güvenilir olduğunu nerden anladın ve emin misin? Lanayaysa çıkıp lanayayım demesinin bize zararı var, dire saldırdıkları heronun ölmediğini gördüğünde lanaya mı repel mi olduğunu anlayamaz.

Latyos kimliğini açıklayarak büyük bir riske girdi zaten. Latyos güvenilir eminim. Eğer işin içinde başka bir şey yoksa asıl hedef bendim çünkü. Başta hemen açıklamayı planlamıyordum fakat yanlış yönlerdirmeler olmasından korktuğum için açıklamak zorunda hissettim.
NS konusunda net bir fikre sahip değilim. Ama hedefimiz Tomoyo olmalı diye düşünüyorum.

Fx
10/09/2013, 09:34
Evet Beyler Lüften yazımı sonuna kadar okuyun her ne kadar uzunda olsa da oyunun kaderini değiştirecek bir yazı olacak
8-6 kaldık ve ben kendi rolümü açıklamak istiyorum çünkü belli ki açıklamazsan bu oyunu kaybedez çünkü ŞÜPHELENDİĞİMİZ KİŞİLER DİRE DEĞİL
Öncelikle benim rolüm Rubick
Haunt veya Fear'ı çalarsam rölümü açıklamak istiyordum fakat bugün çaldığım skill'in kahramanı çok önemli. Bugün bana dismember skill'ini verdiği için Nighthawk'a teşekkür ederiyorum.
Evet Lexsarko mesajını bir katılıp bir katılmamasıyla Nighthawk dikkatimi çekmişti ve onun üzerinde Spell Steal kullandığımda onun Pudge olduğunu öğrendim. Yalnızca bu kadar da değil belirlediğiniz kişilerinde Radiant olma olasılığı yüksek bu yüzden oyunun başından beri tuttuğum listeyide açıklama kararı aldım
Radiant = Krilazid,Lexsarko,Sercan,Helious,Tomoyo ve Pro
Dire = Nighthawk, geb555,Aerogel,Simita
Dire ve Radiant'ların listesi bu
arpharazon, NightStalker ve Latyos arasında kaldım onları tam belirleyemedim ama dün gece Latyos Dire tarafına biraz daha ağır basarken bügün bize TA olduğunu söylüyor. Eğer TA değilse gerçek TA bize sende kimliği söyleyebilir misin bu saydığım Radiant'lar arasında isen bu sayede gerçek TA çıkarsa Latyos'un da bizi karıştırmaya çalışan bir Dire olduğunu öğreniriz. 2 tane TA olursa Chen 1'i üzerine ToF kullanır ve hangisinin ne olduğunu öğreniriz.
Yukarıda saydığım Radiant kahramanları sizden de bir açıklama bekliyorum. Pudge olan Nighthawk 'ı mı linç edelim yoksa saydığım Dire lar arasında Spec veya AA olabilir bu saydıklarım arasından birisini mi ?
Bana sorarsanız Pudge olan Nighthawk'ı linç edelim sizde bu sayede benim gerçek Rubick olduğumu ve bu saydığım Dire'ların gerçek olduğuna inanıp bana güvenirsiniz ?
Kaybedecek neyimiz kaldı ki Radiant kahramanları oyunun gidişatı tamamen Dİre üzerinde 3 gecede 3 kişinin kimliğini belirlemişlerdir bile hele bunlardan biri Chen ise diğer geceyi düşünmek istemiyorum. Birlik ve beraberlik olup "Kimse" yerine hep beraber karar verdiğimiz kişiye oy atarsak köyümüzü kurtarırız.Her birini linç etmediğimiz gün bizim sonumuzu daha da hızlı getiriyor.

Fx
10/09/2013, 09:37
Bu arada bugünkü mesajlara bakın Radiant kahramanları nasılda Dire kendini belli ediyor.
Herkes Dire'dan birbirlerine katılmasını beklerken onlar tam tersini yapıyor kafamızı karıştırmak için
Bakın NH, Latyos'a inanmadığını söylerken Aerogel inandığını söylüyor. Çok güzel oyun çeviriyorlar gelin bu oyunlarını bitirelim eğer gerçek TA ortaya çıkarsa Latyos'un da Dire olduğunu öğrenecez eğer başka TA çıkmazsa Chen'den ricam bu gece Latyos üzerine ToF kullanması

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 09:47
Evet Beyler Lüften yazımı sonuna kadar okuyun her ne kadar uzunda olsa da oyunun kaderini değiştirecek bir yazı olacak
8-6 kaldık ve ben kendi rolümü açıklamak istiyorum çünkü belli ki açıklamazsan bu oyunu kaybedez çünkü ŞÜPHELENDİĞİMİZ KİŞİLER DİRE DEĞİL
Haunt veya Fear'ı çalarsam rölümü açıklamak istiyordum fakat bugün çaldığım skill'in kahramanı çok önemli. Bugün bana dismember skill'ini verdiği için Nighthawk'a teşekkür ederiyorum.
Evet Lexsarko mesajını bir katılıp bir katılmamasıyla Nighthawk dikkatimi çekmişti ve onun üzerinde Spell Steal kullandığımda onun Pudge olduğunu öğrendim. Yalnızca bu kadar da değil belirlediğiniz kişilerinde Radiant olma olasılığı yüksek bu yüzden oyunun başından beri tuttuğum listeyide açıklama kararı aldım
arpharazon, NightStalker ve Latyos arasında kaldım onları tam belirleyemedim ama dün gece Latyos Dire tarafına biraz daha ağır basarken bügün bize TA olduğunu söylüyor. Eğer TA değilse gerçek TA bize sende kimliği söyleyebilir misin bu saydığım Radiant'lar arasında isen bu sayede gerçek TA çıkarsa Latyos'un da bizi karıştırmaya çalışan bir Dire olduğunu öğreniriz. 2 tane TA olursa Chen 1'i üzerine ToF kullanır ve hangisinin ne olduğunu öğreniriz.
Yukarıda saydığım Radiant kahramanları sizden de bir açıklama bekliyorum. Pudge olan Nighthawk 'ı mı linç edelim yoksa saydığım Dire lar arasında Spec veya AA olabilir bu saydıklarım arasından birisini mi ?
Bana sorarsanız Pudge olan Nighthawk'ı linç edelim sizde bu sayede benim gerçek Rubick olduğumu ve bu saydığım Dire'ların gerçek olduğuna inanıp bana güvenirsiniz ?
Kaybedecek neyimiz kaldı ki Radiant kahramanları oyunun gidişatı tamamen Dİre üzerinde 3 gecede 3 kişinin kimliğini belirlemişlerdir bile hele bunlardan biri Chen ise diğer geceyi düşünmek istemiyorum. Birlik ve beraberlik olup "Kimse" yerine hep beraber karar verdiğimiz kişiye oy atarsak köyümüzü kurtarırız.Her birini linç etmediğimiz gün bizim sonumuzu daha da hızlı getiriyor.

Pekala madem öyle risk alıyorum. Sana tek bir soru soracağım ve doğru cevabı verirsen körü körüne senin arkanda olacağım. Sana inanacağım.

Benim radiant olduğumu bilmişsin güzel. Ben bu oyunda en az mesaj atan insanım belki. Benim radiant olduğumu nasıl anladın ? Veya direk şunu diyeyim benim rolümü açıkla. Eğer benim rolümü burda açıklayabilirsen oyun sonuna kadar arkandayım.

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 09:53
ha bu arada dissember çaldığına göre birisini yiyecekssin bu kişi nh olmalı.

Fx
10/09/2013, 10:02
Keşke ilk sana Spell Steal atıp rölünü söyleyebilseydim ama ilk gün o yeteneğimi Krizalid üzerinde kullanmıştım.1 gün cd var.3. gün ise NH üzerinde kullandım ve Pudge olduğunu ortaya çıkardım.
Şu anda bana inanman için geriye kalan 7 herodan birini şansıma sallayarak söylebilirdim ama eğer yanlış söyleseydim bana asla inanmazdın ve birlik-beraberlik olmamız gereken yerde birlik-beraberliğimi bozmuş olurdum. Ama bu gece NH'yi linç edersek kendimi size kanıtlamış olacağıma inanıyorum.

Yani sizinde NH dikkatinizi çekmedi mi ? Önce Lex'e katıldı, ondan sonra Lex konuyu daha da derine inince fikrini değiştirmek için Lex'e yavaş yavaş katılmadı. Tomoyo'yu suçladı ve şu anda Aerogel de Tomoyo'yu suçluyor ama NH akıllıca oynadı ve kendini çok güzel bir şekilde Radiant gibi göstermeye çalıştı. Dİreların fikirleri yerine Radiant kahramanların fikirlerine katıldı hep.

Dismember konusuna gelince bunu bende düşündüm eğer NH üzerinde dismember kullansaydım siz onun Pudge olduğunu anlayamacaktınız bu yüzden hayır dismember kullanmayacağım ki onun gerçek Pudge benimde gerçek Rubick olduğumu anlayın diye

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 10:09
Bizim kimseyi linç etmemize gerek yok. Önümüzdeki gece sen bir güzel NH ye dissamber atacaksın. NHyi yiyebilirsen senin rubick olduğuna inanacağız.

Fx
10/09/2013, 10:15
Bizim kimseyi linç etmemize gerek yok. Önümüzdeki gece sen bir güzel NH ye dissamber atacaksın. NHyi yiyebilirsen senin rubick olduğuna inanacağız.
Kabul oda olur onu düşünmemiştim fakat Lich Smoke basarsa ?

Her gece Smoke of Deceit kullanmayı seçebilir.
Smoke of Deceit kullanırsa, Radiant tarafındaki kahramanlar Dire kahramanları o gece göremezler, ve dolayısıyla Dire kahramanları üzerinde bir büyü kullanamazlar. Lich Smoke of Deceit kullandığında: Clockwerk, Rocket Flare ile Dire kahramanlarını göremez.
Chen, bir Dire kahraman üzerinde Test of Faith kullanırsa rapor alamaz.
Bounty Hunter, bir Dire kahramanı üzerinde Track kullanmışsa, onun kimleri ziyaret ettiğini göremez.
Omniknight, bir Dire kahramanı üzerinde Repel kullanamaz.
Nether Swap diğer tüm büyülerden önce devreye girer, dolayısıyla Vengeful Spirit bir Dire kahramanı üzerinde Nether Swap kullanabilir; fakat Smoke of Deceit Vengeful Spirit'i değil, swaplanan Dire kahramanını etkileyecektir.
Rubick bir Dire kahramanı üzerinde Spell Steal kullanamaz, dolayısıyla Spell Steal dolum süresine girmez ve sonraki gece kullanılabilir.
Goblin Techies, Dire kahramanlarını göremese de kendini patlatır ve onu öldürmeye gelen kişiyi de öldürür.
Smoke of Deceit bir eyşa büyüsüdür ve oyunda sadece bir kez kullanılabilir.[/LIST]

Eğer Lich Smoke basarsa bile ben NH'den çaldığım Dismember skillini kullanabiliyor muyum ?

Fx
10/09/2013, 10:17
Yada kimliğimi açıkladığım için Fear yersem ?

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 10:17
Lich smoke basarsa işler karışabilir :/ Lichin smoke bastığını herhangi bir şekilde anlama şansımız yok dimi ?

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 10:20
Çok fazla disable skilli var. Dire birbiriyle haberleşip kullanıyor. Biz baya rastgeleci olduk. Tek konuşabildiğimiz yer burası nasıl plan yapabiliriz ki :/

Fx
10/09/2013, 10:23
Chen'in kendini ifşa etmesinden yana değilim ama hem bana güvenmeniz hemde birlik-beraberlik olmamız için Chen'e soruyorum

Bu benim belirlediğim Dire ve Radiant listesinde kendisi de ToF sayesinde Dire bulabildi mi ?

Eğer bulduysa açıklaması yukarıda dediğim gibi hem bana güvenmeniz hemde en sonunda birlik-beraberliği sağlamak için önemli tabi Chen kendini riske atmak istemezse bunu anlayışla karşılarım.

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 10:26
Chen'in kendini ifşa etmesinden yana değilim ama hem bana güvenmeniz hemde birlik-beraberlik olmamız için Chen'e soruyorum

Bu benim belirlediğim Dire ve Radiant listesinde kendisi de ToF sayesinde Dire bulabildi mi ?

Eğer bulduysa açıklaması yukarıda dediğim gibi hem bana güvenmeniz hemde en sonunda birlik-beraberliği sağlamak için önemli tabi Chen kendini riske atmak istemezse bunu anlayışla karşılarım.

Eğer sen bir dire isen. Seni de bir dire "ben chenim" diye gayet rahat onaylayabilir. Böylece seni rubick onu chen m sanacağız :) Kendini bu şekilde kanıtlayamazsın. Kendini kanıtlamanın tek şartı o dissamberi kullanabilmek veya söylediklerinden birisinin harbiden dire olduğunu anlayabilmemiz.

Fx
10/09/2013, 10:33
Size Dire olan NH'yi altın tabakta sunuyorum. Rubick olarak başka ne yapabilirim ki ?
Eğer Chen kendini belirli edecek ise inanıyorum ki bu benim saydığım Radiant listesindedir.En azından saydığım Dire listesinde olamayacağı aşikar çünkü bana göre NH %100 diğerleri %90-95 Dire bunu yazdıkları yorumlardan sizde anlayabilirsiniz hep değişik yorumlar sürekli açık bulunan Radiant kahramanlarına yüklenmeler ( hatta arada kendilerine bile yükleniyorlar açık vermemek için ama ertesi gün attıkları yorumlarda can-ciğer olmalarından anlaşılıyor. )

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 10:40
NH yi linç etmeyeceğim. Tarafsız bir şekilde takip ediyorum. Sana da diresin demiyorum. Ama elinde kanıt olmadan sana inanamam.

Fx
10/09/2013, 10:48
Kanıt olarak ya Chen, ya Clock ya da Bh bana destek çıkabilir gibi geliyor başka türlü şu yorumda şunu demiş bu yorumda bunu demiş gibi bir şey ile ortaya çıkarsam bu saçma olur.Sadece bu saydığım 3'lü yoksa sadece TA'nın, Mirana'nın, Vs'nin bana arka çıkması bir şey etki etmez çünkü o rollerde NH'nin Dire olduğunu belirleyemezler.
Ben şüphelendiğim kişi üzerinde Spell Steal kullandım ki onunda Dismember çıkmasını beklemiyordum. Oyunda sadece 1 kez tutarsa kullanabilen bu skill'in kime atıldığı ise gayri meçhul şu anda benim için. Ama ben Haunt yada Fear beklerken Dismember çıkması ise şans oldu.

NightStalker
10/09/2013, 11:35

Henüz günün başındayız, ilerleyen saatlerde farklı yorumlarda getirebilirim bu yazına öncelikle bunu belirtiyorum. Şimdi sana inanıp inanmama konusunu bir kenara bıraktım. Sence bir dire eksiltebilmek için skillini kullanmış bir pudgeı (ve dediğine göre kesinlikle dire öldürmüş olacağız) öldürmek mi, yoksa senin dire listende çok daha önemli bir görevi olan bir dire ı öldürmekmi bize daha çok yarar sağlar? Bunu da düşünmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden listendeki dire lar ile ilgili biraz daha net açıklamalar bekliyorum.
Bu gün NH yi bitirelim diğer günler diğerlerine bakarız Chen/clock/BH yardımlarıyla şeklinde düşünmek mantıklı görünsede geçecek her günün aleyhimize işlediğini unutmamak gerekiyor. Senin kendini ıspatlama yollarını düşünürken (biliyorsun fear, smoke vs ile kendini kanıtlaman engellenebilir -eğer gerçek rubicksen- hatta senin dire olduğun kanaatine bile varabiliriz, kendini kanıtlama yollarını biraz daha düşünmek gerekiyor) yukarıda belirttiklerimide düşünmekte fayda var.

Chen konusunda hala ortaya çıkmaması gerektiği kanaatindeyim, AA ayakta oldukça risk çok büyük olacaktır. Her ne kadar venge onu korumak adına kendini feda edebilecek olsada ortaya çıkmadan önce 2 kere düşünmeli. Clock ve BH ye artık çok iş düşüyor.

Fx
10/09/2013, 12:03
Ben o kararı tamamen size bıraktım çünkü bana göre benim elimde bir Dire var hatta Dismember olması tamamen şans yoksa ben bu gece NH üzerinde dismember kullanıp onu direkmen öldürebilirdim size rolümü söylemeden ama gerek Pudge'nin NH oluşu gerekse linç etmeye çalıştığımız kişilerin Radiant oluşu vede belkide Spec bana Haunt kullandı ve benim kimliğimi öğrendi bu yüzden ya beni bu gece öldürebilirlerdi yada Fear atabilirdi Dire. Eğer rolümü açıklamazsam ve belirlediğim kişileri söylemeden ölseydim boşuna ölmüş gibi olacaktım benim için.

Benim şahsi linç oyumu sorarsanız NH çünkü bana Dire'nın beyni gibi geldi çünkü hem oyunu biliyor hemde kendisini çok güzel bir şekilde Radiant şeklinde gösterip kahramanlarımızın kafasını karıştırıyor. Ayrıca NH'nin Pudge olduğunu göreceksiniz linç edersek, bu bana ekstra olan güven vede ekstra koruma sağlayacağına inanıyorum Omni yada Vs tarafından. Ama daha önceden dediğim gibi ben tamamen size bıraktım siz benim bu dediğim Dire listesinden kime karar verirseniz ona oy vereceğim birlik-beraberlik önemli oldu artık.Acelemiz yok daha önümüzde 32 saat var iyice düşünmek için yeter ki artık bir Dire linç etmek için birlik olalım.

KONYALIYOBAZ
10/09/2013, 13:47
Dün gece biraz aceleden kısa yazdım üzgünüm. Şimdi yazımı toparlamak istiyorum. Dire dün gece beni hedef aldı. Lanaya olmam sebebiyle Refraction'ım gitti. Kimliğimi açık ediyorum neden? Artık zaten oyunda pek bir numaram kalmadı. Bu gece beni öldüreceklerini sanıyordum ama ben rubick'im diye ifşa olan arkadaş gerçekten Rubick ise bu gece hedef artık o olacak. Şimdi neden ifşa olduğuma gelirsek; bu oyunda çok şey yazdım sundum hergün oy verdim vs. bence Dire olanlar adına ufak bir liste hazırladım. Ben öldürüldüğümde Lanaya olarak ölürsem bunu sizde göreceksiniz ve umuyorum ki yazdığım listeden linç etmeye başlayacaksınız. Amacım bütün oyun yaşamak değildi zaten. Radiant kazansın yeterli benim için.

NS: Bu arkadaş oyunun çoğunluğunda aggroyu elinde bulundurdu ama hep yeterli oy olmaması sebebiyle kurtuldu. 15 kişilik oyunda neden 5 kişi oy veriyor NS'ye? Eğer ki Radiant olsaydı Dire'lardan da destek gelecekti oylamaya. Çok bariz bir şekilde Dire değil mi sizce de?

Arpharazon: Smita Dire dediğimde bana körü körüne destek çıkmıştı. Ancak şimdi görüyorum ki Simita Dire değil ve görünüşe göre orta veya güçlü sayılabilecek bir Radiant karakteri. Bu yüzden oylamada ortalığı karıştırmaya çalışan ve şüpheli hareketlerini gördüğüm Arpharazon'da Dire.

Nighthawk: Bütün oyun boyunca çok yazdı, oyuna katıldığını gösterdi. Bana sorarsanız rol yapma konusunda pek iyi değildi. Nighthawk'ın Dire olduğunu 2 gündür tahmin ediyordum ama bir açığını yakalayamamıştım. Elimizde Nighthawk'tan Dismember çaldığını iddia eden bir Rubick olması Nighthawk'ın Dire olması olasılığını aşırı şekilde güçlendiriyor.

Nighthawk
10/09/2013, 15:10
Direın beni suçlamak için seçtiği kişinin ByWooHooo olmasına sevindim. Büyük ihtimalle abaddon ya da artık işlerine yaramayan bir kahraman olduğu için riski onun alması gerekiyordu, ama açıklamaları o kadar desteksiz ki ByWooHooo'nun radiantı kandırabileceğini sanmıyorum. Nasıl belli olduğunu açıklayacağım.

Öncelikle elinde hiçbir kanıtı olmayan bir radiant ve dire listesi yazmış, eminim diyor. Bu listenin şu an köye tek etkisi kimin eli kimin dıtında belli olmayan bir durum yaratmak, kafa karıştırmak. Nighthawk sürekli değişti diyor, değişmedim. İlk gün simitadan şüphelendim, sonraki günler tomoyonun dire olduğundan nerdeyse emindim ve ona oy kullandım. Arada birkaç kişiyi ne olduğunu anlamak için sıkıştırdım, bu sürekli değişmek değil oyunu adam gibi oynayan radiant olmak oluyor. Ben bu oyunda her yorum yazışımda mantıksal açıklamasını da ekledim, eğer orda bir sorun varsa görünce yazabilirdin. Yazmadın ve hala yazmıyorsun çünkü elinde dire olduğumu gösteren hiçbir şey yok. 2 gündür tomoyoya oy kullanıyorum ama dinletemiyorum. İkinci bir kişi (Aerogel) venge olduğunu açıklayıp tomoyoyu hedef gösterdiği anda bana saldırdın.

İtiraf etmeliyim ki Rubick seçimi başarılı. Chen olsa chenim diyip tüm tof sonuçlarını açıklayabilir. Rubick elinde bir şey ispat edecek kanıt yokken bu gece önemli bir skill çalsa kendini açıklayamayacak. Açıklasa bile, radiantın kime inanacağı belli değil. Gerçek rubicke inansalar bile, direın kaybedeceği en fazla borrowed time veya işi bitmiş bir dire kahramanı olacak. Kazanacağı ise linç edilme ihtimali olan önemli herolarının korunması. Şu an direın umutsuzca beklediği şey bugün bir radiantın linç edilmesi ve tam güç buna zorluyorlar.

Dismember birini öldürmüyor, atıldığı kişi ölürse rolünün gizli kalmasını sağlıyor. Rubick olduğunu iddia ederek çıkarken kullanamayacağın bir skilli seçmen de doğal tabi. Kafası olan bir rubick dire olduğunu düşündüklerine değil radiant olduğunu düşündüklerine steal atar. Birinin dire olduğunu öğrenmenle birinin dire olmadığını öğrenmen eşit derecede faydalı. Çaldığın skille gelince radianta atman daha faydalı. Diredaki 6 kahramandan 2'sinin yetenekleri pasif ve eşya, çalamıyorsun. Kalan 4 taneden Dismember ve Ice Blast çalsan da işine yaramıyor. Rubickken ve diğer kahramanların rolünü bilmiyorken Fear'ın ne kadar işe yarayacağı da tartışılır. %16.6 ihtimalle işine yarayacak haunt, %16.6 ihtimalle belki işine yarayacak Fear, %66 ihtimalle hiçbir şey çalamayacaksın dire'a atarak. Öte yandan radianta atsan rubick dışında yaşayan 7 kahraman var, bunlarda refractionı ve kullanıldıysa moonlightı çalamazsın, kalan 5 skill hem çalabileceğin hem de işine yarayacak skiller. Bu apaçık ortadayken rubick olduğunu ve stealı haunt veya fear çıkmasını bekleyerek bana attığını ama dismember çıktığını söylüyorsun, dismember çıktığı için hiçbir şey kanıtlayamıyorsun, ilk geceki stealde de bir şey çıkmadığını söylüyorsun.

Bu komplo fail oldu mu yoksa daha fazla açıkayayım mı?

geb555
10/09/2013, 15:38
Kendini rubick olarak tanitan arkadasin plani bu gece bir radianti linc edip bi de bir radiant yiyip oyunu kazanmak arkadaşlarim!!!

Nighthawk a siddetle katiliyorum bu herif tam bir hain yazilarindan suphe duyulan herkezi hedef almis ve bunu herkezin yiyecegini zannediyo bu herif ya gerizekali bir rubick yada (buyuk ihtimalle) bie dire arkadas sen bana spell steal mi attin da bana dire diyosun? Neyim ben? Spectre mi AA mi?

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 15:41
Kendini rubick olarak tanitan arkadasin plani bu gece bir radianti linc edip bi de bir radiant yiyip oyunu kazanmak arkadaşlarim!!!

Nighthawk a siddetle katiliyorum bu herif tam bir hain yazilarindan suphe duyulan herkezi hedef almis ve bunu herkezin yiyecegini zannediyo bu herif ya gerizekali bir rubick yada (buyuk ihtimalle) bie dire arkadas sen bana spell steal mi attin da bana dire diyosun? Neyim ben? Spectre mi AA mi?

Nası bu kadar emin olabiliyorsun ?

Ben söyleyim Nh dire ise sen de onun dire kankası olarak Nhyi savunuyorsun bence :) Yoksa benim gibi olaya tarafsız bakman gerekirdi. NHnin veya Bywoohoo nun yalan söylediğini neye göre nasıl anladın. Bunu bana açıklayamazsan Nh ve sen diresin. Bu çok açık ve net.

Krizalid
10/09/2013, 15:53
Vay anam vay. Neler dönmüş Serhat ya...

Neyse, benim derdim başka. Ben 2. gecede Omniknight'ın repel attığı kişinin bir Dire herosu olabileceğini düşünüyorum. Omniknight bu ihtimali göz önünde bulundursun. Dire'dakiler Goblin'e rastgele saldırmadılar. Bugün de Lanaya'ya saldırdılarsa bu saldırıyı rastgele yapmamışlardır. Dün Omniknight'ın kendini ifşa etmesi gerekliliğini vurgulamıştım ancak şu an tam tersini düşünüyorum.

NH ile ilgili spekülasyonlara da prim vermiyorum desem yalan olur. Ama bu konu üzerinde kafa yormaya gerek yok, nasılsa bu gece Dismember kullanıldığında hepimiz kimin doğru kimin yanlış olduğunu anlayacağız. Fear yeme konusunda da kimsenin korkusu olmasın, Fear bir sonraki gecede ByWooHoo'yu etkilemeyecek diye düşünüyorum. Ama burada bir kişinin Dire olduğu iddia edip sonra Clock'u ya da Chen'i göreve çağırmanın gereği yok. Rubik olduğun iddiasını doğrulayabilecek tek hero Bounty Hunter.

Latyos ile ilgili ciddi şüphelerim var. Doğru söylüyor olabilir de ancak doğru söylemiyor olabilir de. Öncelikle dediği doğru olsa bile bunu açıkça beyan etmesinin manası yok. 2 gündür tüm yaptığı rastgele linç oyu verenlerden olmak iken bugün 3 ismin Dire olduğunu iddia etmek Lanaya rolü için çok büyük bir başarı. Nightstalker'ı linç edilmediği için Dire olmakla suçlamak hiçbir şekilde mantıklı değil, mümkünse herkes fark etsin bunu. Dire oy vermedi diye linç edilmedi diyorsunuz ancak sayısal olarak bu dediğiniz mümkün değil. Nightstalker Dire'dakiler oy vermediği için değil, Radiant'dakiler oy vermediği için linç edilmedi. NS'e linç oyu verenler arasında Dire mutlaka vardır, aksi mümkün değil.

Arpharazon'u Simita'yı suçladığı için Dire olarak öne çıkarmak da akil bir hareket değil. Simita meselesi şu an kapandı ve çoğunluk onun Radiant olduğunu düşünmektedir. Arpharazon'un yanında Simita'yı suçlayan 4-6 kişi daha vardı, onlar da mı Dire yani. İkinci geceden itibaren bu Simita meselesi son buldu ve herkes iddiasını geri çekti, artık bu konuya takılıp kalmayın. Ha başka bir şey varsa sunabilirsin ama Lanaya olduğunu iddia ettiğine göre zor olsa gerek.

Nighthawk konusunda ise bekleyip görmek en iyisi çünkü diğerlerinin aksine burada Nighthawk'ı açıkça suçlayan birileri var (more than speculation). Nightstalker'ı 1 kişinin sözüne dayanarak linç etmenin nasıl son derece zararlı olduğunu savunuyorsam, Nighthawk'ı da 1 kişinin sözüne dayanarak linç etmenin son derece zararlı olduğunu savunuyorum. Mademki Haunt veya Fear yerine Dismember geldi; o zaman şu an NH'yi bir kenara atıp daha fazla veri edinmek için sonraki günü bekleyebiliriz.

Herolara ve skillere bakarak bir değerlendirme yaparsak, Dire'ın Early'de daha güçlü, Late'de daha zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu uzatmak Radiant tarafının faydasına geliyor ve bu fikirde olan tek kişi olmadığımdan eminim. "Dört gündür niye kimseyi linç edemiyoruz?" şeklinde hayıflanmalarla sadece hata yaparız. Tam aksine, hayıflanması gereken taraf Dire tarafı çünkü önemli herolarımızı sadece "tespit" edebildiler. Hala skillerimizi cayır cayır kullanabiliyoruz. Bu yüzden fark edebileceğiniz üzere ilk günlerde koyun kuzu gibi gezerken şimdi fikir belirterek insanları iknaya kalkışanların sayısı artıyor. Çünkü birileri üzerindeki oyunu kaybedecek olma baskısı giderek artıyor.

Radiant'takiler unutmamalı ki yanlış bir linçte oyunu kaybetme riski hala son derece mevcut. Bu yüzden fikrimi değiştirecek bir şeyler olana kadar linç oyu kullanmayacağım.

Dolaylı edit: Mesajları editleyemediğimiz için yollamadan önce C/P yapıp başlığı yeniledim ve yeni mesajlar gördüm. Onları henüz okuyamadan bu mesajı olduğu gibi yolluyorum, yeni atılan mesajları tekrar okuyup acilen cevaplanması gereken mesajlar varsa cevaplayacağım.

NightStalker
10/09/2013, 15:57
Nası bu kadar emin olabiliyorsun ?

Ben söyleyim Nh dire ise sen de onun dire kankası olarak Nhyi savunuyorsun bence :) Yoksa benim gibi olaya tarafsız bakman gerekirdi. NHnin veya Bywoohoo nun yalan söylediğini neye göre nasıl anladın. Bunu bana açıklayamazsan Nh ve sen diresin. Bu çok açık ve net.

Bence geb555 in agresif tavrı kendinede yöneltilmiş olan dire suçlaması, NH ye arka çıkmak gibi düşünmemek lazım, sonuçta oda dire olmakla suçlanmış herhangi bi kanıt gösterilmeksizin. Kalkmış benim gibi tarafsız olmalısın diyorsun, ByWooHooo' nun mesajını tam olarak okuduğuna emin misin?

geb555
10/09/2013, 15:58
Cunku radiant im o kadar basit

eger bu rubick yalancisina inaniyorsaniz beni linc edin bitsin bu oyun adam abbaddon ve oyunu bir gecede bitirmeye calisiyo isin komigi rolumu hala solemedi ve buyuk ihtimal Spectre diyecek ki millet beni linc etsin bide bu adam nasil 7 8 kisinin rolunu aciklayabiliyo? Butun gunler haunt calsa 4 5 kisi aciklayacak

Sercan<Michaell>
10/09/2013, 16:29
geb555 e dire dediğini gözden kaçırmışım benim hatam pardon.

Raichoxunrefleksleri
10/09/2013, 16:38
Dün gece biraz aceleden kısa yazdım üzgünüm. Şimdi yazımı toparlamak istiyorum. Dire dün gece beni hedef aldı. Lanaya olmam sebebiyle Refraction'ım gitti. Kimliğimi açık ediyorum neden? Artık zaten oyunda pek bir numaram kalmadı. Bu gece beni öldüreceklerini sanıyordum ama ben rubick'im diye ifşa olan arkadaş gerçekten Rubick ise bu gece hedef artık o olacak. Şimdi neden ifşa olduğuma gelirsek; bu oyunda çok şey yazdım sundum hergün oy verdim vs. bence Dire olanlar adına ufak bir liste hazırladım. Ben öldürüldüğümde Lanaya olarak ölürsem bunu sizde göreceksiniz ve umuyorum ki yazdığım listeden linç etmeye başlayacaksınız. Amacım bütün oyun yaşamak değildi zaten. Radiant kazansın yeterli benim için.

NS: Bu arkadaş oyunun çoğunluğunda aggroyu elinde bulundurdu ama hep yeterli oy olmaması sebebiyle kurtuldu. 15 kişilik oyunda neden 5 kişi oy veriyor NS'ye? Eğer ki Radiant olsaydı Dire'lardan da destek gelecekti oylamaya. Çok bariz bir şekilde Dire değil mi sizce de?

Arpharazon: Smita Dire dediğimde bana körü körüne destek çıkmıştı. Ancak şimdi görüyorum ki Simita Dire değil ve görünüşe göre orta veya güçlü sayılabilecek bir Radiant karakteri. Bu yüzden oylamada ortalığı karıştırmaya çalışan ve şüpheli hareketlerini gördüğüm Arpharazon'da Dire.

Nighthawk: Bütün oyun boyunca çok yazdı, oyuna katıldığını gösterdi. Bana sorarsanız rol yapma konusunda pek iyi değildi. Nighthawk'ın Dire olduğunu 2 gündür tahmin ediyordum ama bir açığını yakalayamamıştım. Elimizde Nighthawk'tan Dismember çaldığını iddia eden bir Rubick olması Nighthawk'ın Dire olması olasılığını aşırı şekilde güçlendiriyor.

@Fish

Simita'nın dire olmasına körü körüne destek çıkmadım. Bunun 2 sebebi vardı. 1. sebep ise oldukça kuvvetliydi.

Elimizde hiçbir bilgi olmadan birini linç edelim yazması. Birini linç edersek bu %60 ihtimalle radiant, %40 ihtimalle dire olacaktı. 2. sebep de WTF yazmasıydı. Fakat sonradan vazgeçmemin sebebi, soğuk kanlı arkadaşların mantıklı sebeplerle simitanın masum bir radiantlı olabileceğini söylemesiydi. Ben de 2.NS vakası olarak oyun tarihine ismini yazdırabilme ihtimalinden dolayı pek fazla üstüne gitmedim.

Oylamada da ortalığı karıştırmaya falan çalışmıyorum :( Demek istediğim, eğer bugün iyice düşünüp taşınmadan linç edersek birilerini muhtemelen 4.gecede köyümüzün meydanında "Dire Victory" yazısını göreceğiz :'/

Aerogel
10/09/2013, 16:47
Yazdıklarım sanırım düzgün bir şekilde okunmamış. Tomoyo hakkında yorum yaptıktan sonra hedefleri ben oldum. Bu düşüncem değişmediğinden dolayı Linç oyum Tomoyo Sakagami. Kendimi açıklamama rağmen ByWooHooo beni dire olarak düşünmüş. Neye dayanarak böyle bir şey söyledi çok merak ediyorum.

Fx
10/09/2013, 17:02
Bu komplo fail oldu mu yoksa daha fazla açıkayayım mı?
Lütfen açıkla ben oyunda yeniyim diğer oyunu takip etmiştim ama ona katılamamıştım merak ettim nasıl kendini savunacaksın bana karşı hiç değilse kim bilir senden bir kaç şey kaparım, nasıl milleti ikna edilir, nasıl dire olup radiantmış gibi kandırılır.

Gerizekalı bir Rubick sevdim bunu. Senin rolüne gelince evet senin rolünü bilmiyorum çünkü 3. günde sadece en fazla 2 kere skill kullanabiliyorsun ama hal ve hareketlerin çok belli ediyor ve eminim ol dire olma yüzdesi %100 NH'den başlayarak geb555,Aerogel ve Simita gibi gidiyor. Nh, sen ve Aerogel den eminim, Simita'yı ise Chen'e bırakıyorum eğer köyüm gerçekleri görüp sizi linç edersek bu 3 gün içinde Simita'nın da Dire yada Radiant olup olmadığını öğrenebiliriz Chen sayesinde.

Fx
10/09/2013, 17:08
Yazdığım uzun yazıyı okuyamayan varsa bir daha herkese göstermek istiyorum. Eğer Dire tarafından yenilirsem ( ki sanmıyorum beni linç ettirmeye çalışacaklar ) lütfen gerçekleri görünce bu liste aklınıza gelsin.Dostunuzu, düşmanızı iyi tanımanız bir daha ki gün için daha doğru düşünüp hareket etmeniz daha planlı. İlk günden beri acele etmeyin planlı, birlik içinde hareket edelim diyorum fakat Dire hep yön değiştirtti.
Yenilmeyeceğim düşüncesine gelince ben kalkıp 4 Dire 6 da Radiant ismi söylememe rağmen yenilirsem gerçek ortaya ve Dire lar kendilerini ele verir. Unutmayın şu ana kadar Dire çok güzel oynadı, Açık bile verse hemen kapattılar çok profesyonel iş yaptılar bizim aksimize.

Aerogel
10/09/2013, 17:08
Lütfen açıkla ben oyunda yeniyim diğer oyunu takip etmiştim ama ona katılamamıştım merak ettim nasıl kendini savunacaksın bana karşı hiç değilse kim bilir senden bir kaç şey kaparım, nasıl milleti ikna edilir, nasıl dire olup radiantmış gibi kandırılır.

Gerizekalı bir Rubick sevdim bunu. Senin rolüne gelince evet senin rolünü bilmiyorum çünkü 3. günde sadece en fazla 2 kere skill kullanabiliyorsun ama hal ve hareketlerin çok belli ediyor ve eminim ol dire olma yüzdesi %100 NH'den başlayarak geb555,Aerogel ve Simita gibi gidiyor. Nh, sen ve Aerogel den eminim, Simita'yı ise Chen'e bırakıyorum eğer köyüm gerçekleri görüp sizi linç edersek bu 3 gün içinde Simita'nın da Dire yada Radiant olup olmadığını öğrenebiliriz Chen sayesinde.

Hala düzgün cevaplayamıyorsun.
Ondan skill kullanmadım, x ye v z den başlarız. Z %100 dire .... Eğer Rubicksen şu oyunu daha iyi takip etmeni rica ediyorum senden. Bu kafayla hiç bir şey yapamazsın.

geb555
10/09/2013, 17:09
Rubick arkadaş

sen ilk once ben niye oraya yazildim onu soyle ve kaniti nasil buldun?

Nighthawk dire olabilir onu bilmem ama oraya rastgele yazmisin hissine kapildim

nighthawk a katilma nedenim sebepsiz yere (nighthawk hariç)
4 kisiye dire demen

bu kisileri nasil bulsun merak ediyorum...

Fx
10/09/2013, 17:18
Rubick arkadaş

sen ilk once ben niye oraya yazildim onu soyle ve kaniti nasil buldun?
Nighthawk dire olabilir onu bilmem ama oraya rastgele yazmisin hissine kapildim
nighthawk a katilma nedenim sebepsiz yere (nighthawk hariç)
4 kisiye dire demen
bu kisileri nasil bulsun merak ediyorum...
Dedim Rubick olarak 3 günde en fazla 2 kere kullanabiliyorsun Spell Steal'ı ve daha önceki mesajımda da dedim asıl amacım Haunt yada Fear bulmaktı. Çünkü bu 2 skill den birini bulursak hem Dire kim belirleriz hemde Dire'nın kullanacağı bir skill bize geçmiş olurdu.Ama hiç beklemediğim birinden bir skill çalınca özellikle bu kişi kendini çok güzel Radiantmış gibi göstermişse Radiant kahramanlarının bana olan güvenini kazanmak için kendimi açıklamak zorunda idim ayrıca Dire'ın beni bulmuş olma olasılığını düşününce 3 gece içinde bana göre en hayırlısı buydu hiç değilse ölürsem arkamda bir kanıt bırakmış oldum halada pişman değilim

Senin ve Aerogel'in Dire olma olasılığına gelirse ( size göre olasılık ama bana göre değil ) hal ve hareketleriniz gerçekten bana belli etti bir kanıtım var mı ? Rubick olarak yok siz sadece benim Dire listesiniz ve eğer %100 Dire olan NH'yi linç edip güven kazanırsam bu liste üzerinden gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.Çünkü daha Chen, Clock,Bh gibi herolarımız var elbet onlarda bu liste üzerinden ipucu elde edecektir.

Fx
10/09/2013, 17:42
Dediğim gibi Dire çok profesyonel ve iyi oynuyor çünkü nasıl bizim Lexsarko bize değerli bilgi veriyorsa inanıyorum ki onlara da oyunu bilen 1-2 kişi akıl veriyordur.
Ve şimdi açık açık yazıyorum Dire bu gece Smoke kullanmazsa ve ben Fear almazsam Dismember skill'ini kullanacağım.
Eğer smoke basarsalar rapor alabilen Radiant kahramanları da bu gece rapor alamazsa onlarda smoke basıldığını anlar umarım
Size 2 seçenek sundum Dire. Deal With It

geb555
10/09/2013, 18:03
Nighthawk linc edilip dire çikarsa ben linc edilcem yani bunumu kastediyon? Tahminin tuttu diye nedensiz yere olmemiz lazim dimi? Cunku rubick olsan bile buraya kanitli cikman lazim tahminlerle degil! Nighthawk in dire oldugunun kaniti bulup susmak yerine bir kaç kisiyi radiant digerlerine dire diyorsun ve sadece 1 kisi icin kanitin var! Radiant takilerr icinde yetenekleri radiant yetenegi diyip nighthawk dire diyebilirsin ama 7 8 kisinin hangi tarafta oldugunu diyorsun ve 2 yetenek caldin saka gibi kusura bakma ama senin rubick oldugundan ciddi supheliyim cunku kendini ve tespitlerini cokk yanlis yazdin!

Fx
10/09/2013, 18:19
Nh dire çıkınca zaten direkmen seni yada diğerlerini linç edeceğimizi sandın bunu son kez yazıyorum
ben orada bu benim listem dedim ve eğer Dire bu 3 gecede beni belirlemişse bana saldıracaklarından hiç değilse bir şey ortaya atmış olmanın verdiği his olacak
Bu arada daha öncede dediğim gibi benim şahsi oyun %100 Dire olan Nh'den yana ayrıca diğer gece Clock-Bh yada Chen boş durmaz onlarda bu listemin deki kişilere bir şey yapabilirler. Mesela Chen ToF kullanabilir. Clock listedeki Radiant yada ne radiant nede dire olan diğer 3 kahramana roket atabilir, Bh listemdeki Dire'lara track atabilir tamamen onlarıda yönlendirmeye yardımcı idi dostumuzu-düşmanımı tanımak amaçlı
Ha ne olur Chen ToF kullanır senin Radiant olduğun ortaya çıkar bende hatamı kabul ederim ama hiç değilse Nh senden önce edilecek linç olursa bir Dire gider 5 tane kalır zaten direkmen atlamayalım rahatça düşünelim diye şahsi fikrim benim %100 Dire olduğundan emin olduğum Nh

HelioS
10/09/2013, 18:43
Nh dire çıkınca zaten direkmen seni yada diğerlerini linç edeceğimizi sandın bunu son kez yazıyorum
ben orada bu benim listem dedim ve eğer Dire bu 3 gecede beni belirlemişse bana saldıracaklarından hiç değilse bir şey ortaya atmış olmanın verdiği his olacak
Bu arada daha öncede dediğim gibi benim şahsi oyun %100 Dire olan Nh'den yana ayrıca diğer gece Clock-Bh yada Chen boş durmaz onlarda bu listemin deki kişilere bir şey yapabilirler. Mesela Chen ToF kullanabilir. Clock listedeki Radiant yada ne radiant nede dire olan diğer 3 kahramana roket atabilir, Bh listemdeki Dire'lara track atabilir tamamen onlarıda yönlendirmeye yardımcı idi dostumuzu-düşmanımı tanımak amaçlı
Ha ne olur Chen ToF kullanır senin Radiant olduğun ortaya çıkar bende hatamı kabul ederim ama hiç değilse Nh senden önce edilecek linç olursa bir Dire gider 5 tane kalır zaten direkmen atlamayalım rahatça düşünelim diye şahsi fikrim benim %100 Dire olduğundan emin olduğum Nh

İyi güzel güzel yazmışsın da sana bir şey soracağım. NH'ye dismember kullanıcam diyorsun. Biz NH'yi linç edersek mi kullanacaksın yoksa ona dismember kullanınca direk yencek mi onu anlamadım ben kurallara da baktım. Bide ya gerçek pudge sensen ve dismember skillini çalmış rubick rolü yapıp diğer kahramanların ortaya çıkmasını sağlmaya çalışıyorsan... Bize cidden kanıt sunman lazım radiant olduğunu göstermek için olaylar çok karıştı. Ben biri kendini belli edene kadar oy kullanmıcam sanırım. :/

Aerogel'e de biraz katılıyorum biraz katılmıyorum. Tomoyo'ya dire dedin ama senin de kanıtın yok bize delil lazım arkadaş.

Gebb55'in de dire olacağını pek düşünmüyorum garip bi hareketini göremedim.

Simita'ya gelince ben en başından beri ondan şüpheleniyorum biri onun da ne olduğunu açıklamalı artık.

Ayrıca bizim oyunu uzatmamız yararımıza olacak. neden? çünkü daha fazla skill kullanıp dire'ları belirlicez ve tek tek linç edicez. Bunun için birlik olmak lazım.
Neyse şimdilik yazacaklarım bu kadar sonra gerekli bi durum olursa tekrar fikrimi beyan edicem.

NightStalker
10/09/2013, 18:52
@HelioS
Çok farklı bir yaklaşım getirdin, bende sabahtan beri düşünüyorum ByWooHooo önemsiz bir dire ve NH chen gibi önemli bir radiantsa bu planı denemiş olabilirler. Bize sadece linç edin göreceksiniz diyor, linçten sonra çok önemli bir radiant kahramanını kaybetmiş olursak öbür gün linç edeceğimiz ByWooHoo nun bize hiçbir karı olmayacak zaten, giden gitmiş.
Diğer yandan doğru söyleme ihtimali olsada ben radiant olmadığı kanaatindeyim.

NightStalker
10/09/2013, 18:59
Ayrıca Lex' in bu konudaki yorumlarını merak ediyorum, şu ana kadar yorumlarıyla köyümüze hep önderlik etti, kimsenin görmediği ayrıntıları görüyor. Gerçi mesaj sayılarını boris hatırlatmasa o konuda dikkatini çekecek miydi bilmiyorum ama şuanda bize faydası olacaktır.

Nighthawk
10/09/2013, 19:24
ByWooHoo #294 no'lu mesajımı okumamışsın ya da hiçbir şey anlamamışsın anlaşılan.

Oyunda açık veren gerizekalı rolüne yatıyor, belki dire değil aptal radianttır diye affediyoruz. 3 günde anladığım şey budur.

"Bak görürsünüz dire beni linç ettirmeye çalışacak" diyorsun. Sen gelip bir radiantta bu dire dersen o kişi tabi ki senin dire olduğunu anlayıp sana oy verecek. Yani ben, sana oy vericem (ya da dire olduğu kesinleşen başka biri üzerinde birleşirse köylüler, linç oyuna ulaşması için sana değil ona oy vericem). Birilerinin bunu okuyup aa bak ByWooHoo tahmin etmiş demekki radiant diyecek kadar saf mı olduğunu düşünüyorsun? Hiçbir mantıklı açıklama/kanıt sunamamana rağmen her 2 mesajdan 1'i senin. Radiant olsan neden stealı haunt veya fear bulma umuduyla bana atacağını açıklayamıyorsun. Radiant olsan neden dismember bulduğunda bunu ortaya çıkararak rubick gibi değerli bir heroyu feda edeceğini açıklayamıyorsun. Ya cidden köylülerin saf oldukları varsayımıyla hareket ediyorsun, ya da başta söylediğim gibi aptal rolü yapayım radiant sansınlar planı içerisindesin.

Fx
10/09/2013, 20:01
İyi güzel güzel yazmışsın da sana bir şey soracağım. NH'ye dismember kullanıcam diyorsun. Biz NH'yi linç edersek mi kullanacaksın yoksa ona dismember kullanınca direk yencek mi onu anlamadım ben kurallara da baktım. Bide ya gerçek pudge sensen ve dismember skillini çalmış rubick rolü yapıp diğer kahramanların ortaya çıkmasını sağlmaya çalışıyorsan... Bize cidden kanıt sunman lazım radiant olduğunu göstermek için olaylar çok karıştı. Ben biri kendini belli edene kadar oy kullanmıcam sanırım. :/
Nh'ye dismember kullanmam çünkü dismember kullanınca eğer kahraman ölürse rolünü öğrenemiyor kimse senden başka ( Radiant için bahsediyorum ) ? eee ben boşuna mı Rubick'im Nh'de Pudge dedim eğer Nh'ye dismember atarsam onun Pudge olduğunu nasıl anlayacaksınız ?
Nh'nin chen olma ihtimalinde ise tamam Nh, Chen bende Pudge oluyum eee abi Nh'nin chen olduğunu kimse bilmezken gider Chen'ı yeriz ardından bende Dismember kullanırım ( Pudge olma ihtimalimi kastediyorum ) Dire'dan başka kimse de Chen'in öldüğünü bilmez Radiant salak salak Chen Chen dolaşır oyun boyunca. Bunu yapmak varken ben salağım Nh Pudge ben Rubick diyip bütün okları üzerime çekiyorum zaten, mantıklı geliyor mu ?

Ya cidden köylülerin saf oldukları varsayımıyla hareket ediyorsun, ya da başta söylediğim gibi aptal rolü yapayım radiant sansınlar planı içerisindesin.
Oyunu cidden iyi biliyorsun bu konuda seni takdir ediyorum cidden çok güzel kandırmışsın ki benden başka kimse senin üzerinde skill kullanmamış gerçi biri kullansa bile yine de sen onu Dire ile suçlayacaktın onlarda haklı çünkü karşılarında amatör birisi yok.

Tamam konuştukça sabahtan beri çabaladığım birlik-beraberliği kaybediyorum ve PES ediyorum. Yalnız tek ricam Chen'in yada Bh'nin Nh üzerinde skill kullanması özellikle de Chen'in bu gece büyük ihtimalle smoke basılacak gibi ama olmada olmasa da Nh üzerinde skill kullanıp onun gerçek yüzünü görmeniz.

geb555
10/09/2013, 21:05
1.ci tahmin: bywoho pudge yada baska biri ve nighthawk ise chen yada onun kadar onenli bir hero

1.ci tahmin: bywoho nun plani kendini rubick gibi tanitip nighthawk(onemli bir hero) i herkese dire gibi gosterip onu linç ettirmek ve oldurmeden once nighthawk a dismember atacak ve kimse nighthawk in kimligini bilemicek bu durumda spectre nighthawk a haunt kulllanmis olabilir

2.ci tahmin: bywoho abbadon ve tech i olduren kisi boylelikle bir ise yaramiyo dire bywoho u intihar görevine gonderiyo amac taraf veya rol unu gosteren herhangi bir heronun kiligina girip bir radiant i dire gosterip onu linc ettirmek boylece bywoho dire in kazanmasinda aktif rol oynamis olacak

3.cu tahmin: biraz sacma olsada nighthawk(abaddon) ve bywoho dire ve boyle bir oyun oynayip radiant in kafasini karistiracak nighthawk linc edilcek ve bywoho radiant in guvenini kazancak ve bywoho spec skilini caldim diyip onemli bir radiant arkadasimizi oldurecek(cok sacma oldu genede yazayim :) )

4.cu tahmin: anlatmaya gerek yok bywoho hakli ve nighthawk dire

aklima baska gelirse yazarim...

geb555
10/09/2013, 21:07
Telden girdigim icin yanlis yazmisim :(

Krizalid
10/09/2013, 21:13
Ayrıca Lex' in bu konudaki yorumlarını merak ediyorum, şu ana kadar yorumlarıyla köyümüze hep önderlik etti, kimsenin görmediği ayrıntıları görüyor. Gerçi mesaj sayılarını boris hatırlatmasa o konuda dikkatini çekecek miydi bilmiyorum ama şuanda bize faydası olacaktır.

Olur olur...

Seni linçlettirmeye çalışan adamı takiye yapar gibi takdir ediyorsun yahu. İnşallah sahiden Radiant çıkarsın da 3. oyuna katılacak yüzüm olur...

NightStalker
10/09/2013, 21:20
Olur olur...

Seni linçlettirmeye çalışan adamı takiye yapar gibi takdir ediyorsun yahu. İnşallah sahiden Radiant çıkarsın da 3. oyuna katılacak yüzüm olur...

Beni linç ettirmeye çalışmasını bir kenera bıraktım, sürekli olaylara farklı açılardan bakıp kimsenin görmediği detayları yakalayabiliyor bunu inkar edemezsin. Verdiği karar yanlışta olsa farklı yaklaşımları var.

BorisPeace
11/09/2013, 00:57
4. günün bitmesine son 19 saat.

Aerogel
Tomoyo

Aerogel
11/09/2013, 01:12
[QUOTE=HelioS;210122

Aerogel'e de biraz katılıyorum biraz katılmıyorum. Tomoyo'ya dire dedin ama senin de kanıtın yok bize delil lazım arkadaş.
[/QUOTE]

Tomoyo ile ilgili yaptığım açıklamadan sonra dire o gece beni hedef aldı. Bende Latyosla yer değiştirdiğim için bana birşey olmadı latyosunda reflecti gitti. Ben bunu 3 postumda açıkça belirtmeme rağmen (hatta NH de tekrardan değindi) beni bywoo dire olarak görüyor.
Latyosla yer değiştirmeme gelirsek başlarda güvenmiyordum. Benim yüzümden kendini açığa çıkarmış oldu.( KB latyos :( )
Ya yazılanlar dikkatli okunmuyor. Ya da dire güzel bir şekilde dikkat dağıtıyor. O yüzden linç oyumuda Tomoyoya kullandım.

Daha ne kadar açıklayıcı yazabilirim bilmiyorum umarım yine Dire tarafından dikkatler başka yöne çekilmez.

KONYALIYOBAZ
11/09/2013, 02:49
Tomoyo ile ilgili yaptığım açıklamadan sonra dire o gece beni hedef aldı. Bende Latyosla yer değiştirdiğim için bana birşey olmadı latyosunda reflecti gitti. Ben bunu 3 postumda açıkça belirtmeme rağmen (hatta NH de tekrardan değindi) beni bywoo dire olarak görüyor.
Latyosla yer değiştirmeme gelirsek başlarda güvenmiyordum. Benim yüzümden kendini açığa çıkarmış oldu.( KB latyos :( )
Ya yazılanlar dikkatli okunmuyor. Ya da dire güzel bir şekilde dikkat dağıtıyor. O yüzden linç oyumuda Tomoyoya kullandım.

Daha ne kadar açıklayıcı yazabilirim bilmiyorum umarım yine Dire tarafından dikkatler başka yöne çekilmez.

Açığa çıkmam önemli değil. Refraction sayesinde 1 gecede olsa bütün herkesi korumuş oldum. Zaten bu rolün numarası bu. Bir gece koru sonra öl :D Önemli olan artık elimizdeki kanıtlarla birilerini linç etmemiz gerektiğinin anlaşılması. Sayılar neredeyse eşitlendi. Önemli kahramanlarımız hala hayatta olabilir ama sorun şu ki daha Dire hiçbir elemanını kaybetmedi. En önemlisi spectre'leri hala hayatta. Bu da demek oluyor ki önemli kahramanlarımız aslında çok büyük tehlikede. Elimizdeki deliller ile birilerini linç etmemiz gerekiyor yoksa Dire hepimizi teker teker avlayacak. Topluca konuşup tek bir isim üzerinde yoğunlaşmalıyız artık ve bu geceye kadar ipini çekmeliyiz.

Fx
11/09/2013, 15:18
Niye bu kişiye verdiğim ile ilgili bütün açıklamayı yaptığımı düşünüyorum
Nighthawk

Pr0.
11/09/2013, 15:44

Kusura bakmayın yazamıyorum bayadır işlerim vardı. Takip edebildim son yazılanları. Bence bu arkadaş haklı aerogel ve nh nin dire olmadığını düşünüyorum ben ama sen neden böyle düşündün acaba? Ben simitadan şüpheleniyorum çokça.

Krizalid
11/09/2013, 15:48
Ben oyunun başından beri "dire çok iyi oynuyor, dire çok planlı oynuyor, dire uçuyor, dire kaçıyor" tipi cümle kullanan herkesin Dire olduğunu düşünüyorum. 33 sayfa çok geldi şimdi ama yakında listesini çıkarıcam :D

Aerogel
11/09/2013, 16:41
Kusura bakmayın yazamıyorum bayadır işlerim vardı. Takip edebildim son yazılanları. Bence bu arkadaş haklı aerogel ve nh nin dire olmadığını düşünüyorum ben ama sen neden böyle düşündün acaba? Ben simitadan şüpheleniyorum çokça.

O arkadasin tek amaci ortaligi karistirmak bence. Rubik oldugunada inanmiyorum acikcasi. Tomoyo hakkinda soylediklerimin dikkate alinmasini istiyorum. Linc edilicek birisi varsa oda kesinlikle tomoyo

BorisPeace
11/09/2013, 17:01
4. günün bitmesine son 3 saat.

Aerogel
Tomoyo

ByWooHoo
Nighthawk

Pr0.
11/09/2013, 17:11
O arkadasin tek amaci ortaligi karistirmak bence. Rubik oldugunada inanmiyorum acikcasi. Tomoyo hakkinda soylediklerimin dikkate alinmasini istiyorum. Linc edilicek birisi varsa oda kesinlikle tomoyo

Açıkçası tomoyonun cowabunga vakası olmasından korkuyorum ya sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş ya ( bu arada cowabunganın büyük satışını skypte kahkalar eşliğinde kutlamıştık çokta ağzım yandı diyemem ama :ddd) yani bi planı olan önemli rollü bir radiant olabilir.

Sercan<Michaell>
11/09/2013, 17:16
Tomoyo Sakagami

Ne yalan söyleyim emin değilim. Tırsıyorum da. Ama %80 dire olduğunu düşünüyorum. Dire olmasa 50 kere linç eden çıkardı şimdiye.

geb555
11/09/2013, 17:49
ByWooHooo

oyunun tadi kaçti cunku radiant plan yapamiyor AA olmasa chen + omni kombosu yapardik ama oda yok :(

BorisPeace
11/09/2013, 18:13
4. günün bitmesine son ~2 saat.

Aerogel
Tomoyo

Sercan
Tomoyo

geb555
Tomoyo

ByWooHoo
Nighthawk

geb555
11/09/2013, 18:24
Ben tomoyo degil bywoohooo yu yesil yazmistim :(

NightStalker
11/09/2013, 18:29
Günün bitmesine 1.5 saat var. Tomoyoya oy atılması için mantıklı sebepler var ve hala çok az sayıda oy aldı, dire oy vererek kolayca linç edebilirdi diye düşünüyorum bende sercanın belirttiği gibi.
Tomoyo Sakagami

geb555
11/09/2013, 18:46
Oyumu Tomoyo Sakagami olarak degistiriyorum olan olsun

Krizalid
11/09/2013, 18:53
Bu yaptığınız delilik. İlla birini linçlememiz gerekiyorsa ki şu an gerekmiyor, bu kişi öncelikle Nighthawk olmalı.

Simita
11/09/2013, 18:55
Kimse

Lexsarko
11/09/2013, 19:01
ByWooHoo

BorisPeace
11/09/2013, 19:05
Ben tomoyo degil bywoohooo yu yesil yazmistim :(

Bak geleceği görmüşüm :D 4. günün bitmesine son ~1 saat.

Aerogel
Tomoyo

Nightstalker
Tomoyo

Sercan
Tomoyo

geb555
Tomoyo

Lexsarko
ByWooHoo

ByWooHoo
Nighthawk

Simita
Kimse

Raichoxunrefleksleri
11/09/2013, 19:06
Şu an linç için düşündüğüm 4 kişi var. Simita, Tomayo, Bywoohoo ve Nighthawk.

Simita, bilmiyorum. Bana saf bir radiantlı olabilir gibi geldi. Çünkü ilk günkü saçma hareketlerinden sonra normal davranmaya başladı.

Tomayo için mantıklı sebepler var.

Bywoohoo ve NH konusunda ise kime güveneceğimi bilemiyorum açıkçası.

Her ne kadar kimsenin linç edilmemesini istesem de, Tomoyo'yu linç etmek mantıklı gibi gözüküyor.

Tomoyo Sakagami

HelioS
11/09/2013, 19:06
İçimden bir ses hala Simita'yı yaz diyor ama artık bi' dire'ın ölmesi gerek Tomoyo Sakagami Umarım dire'sındır da geçen linç oyunu olan başımıza gelmez .-_-

Krizalid
11/09/2013, 19:08
Ihh. Daha bugün foruma girmeyen Nighthawk'ın oyuyla 7 oy olacak...

Nighthawk
11/09/2013, 19:18
3. kez Tomoyo. Dire çıksın artık.

Lexsarko
11/09/2013, 19:20
Hadi madem eminsiniz bu kadar TomoyoSakagami olarak değiştirdim.

Pr0.
11/09/2013, 19:24
Beyler tomoyodan korkuyorum ben 2. bir cowabunga vakası olcak gibi geliyor. Bir insan dire ise bu kadar satamaz bence diye düşünmüyor değilim. Ama daha belirgin bir hedef gelmiyor aklıma. O yüzden korkarak TomoyoSakagami

BorisPeace
11/09/2013, 19:27
4. günün bitmesine son ~30 dakika.

Aerogel
Tomoyo

Nightstalker
Tomoyo

Helios
Tomoyo

Nighthawk
Tomoyo

Sercan
Tomoyo

arpharazon
Tomoyo

geb555
Tomoyo

Lexsarko
Tomoyo

Pr0.
Tomoyo

ByWooHoo
Nighthawk

Simita
Kimse

Lexsarko
11/09/2013, 19:30
Bu arada Omni'ye tekrar çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen benim dışımdaki rastgele birine repel kullan.

Aerogel
11/09/2013, 19:39
Köyümüzden korunması gereken bir kişi varsa oda LATYOS'tur. Nighthawk'n bizden olduğunu düşünüyorum. Hatta bu gece dire NH'yi linç edebilirler. Chen ve omninin bu 2liyi korumalı bence.

KONYALIYOBAZ
11/09/2013, 19:52
Köyümüzden korunması gereken bir kişi varsa oda LATYOS'tur. Nighthawk'n bizden olduğunu düşünüyorum. Hatta bu gece dire NH'yi linç edebilirler. Chen ve omninin bu 2liyi korumalı bence.

Eğer Tomoyo dire çıkarsa NH %300 Radiant.

BorisPeace
11/09/2013, 20:15
4. Gece

Köydeki kahramanlar 4. günde, ilk defa bir kişi üzerinde birleşmeyi başardılar. 8 Radiant kahramanı olan köyde, bir kişinin 9 oy alması düşündürse de artık geri dönüş yoktu. Henüz hiçbir Dire öldürememiş kahramanlar artık bir sonuç almak istiyorlardı, ve bunun hedefi de Tomoyo oldu.
Tomoyo (Clockwerk) linç edildi.4. gece 12 Eylül 02:00'da sona erecektir.

BorisPeace
11/09/2013, 21:13
5. Gün

geb555 gece öldürüldü.

Radiant ve Dire kahramanları eşit sayıda olduğundan, artık herhangi bir Dire kahramanı linç edilemeyecek, dolayısıyla Dire takımı kazanmıştır. Tebrik ederim. Çok yakında bir bilgi konusu açılacaktır.