PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cristal Maiden

FafraGa
04/09/2013, 21:32
i)bence ms si yükseltilmeli
280---->295
ii) mana aura ölünce gitmesin
-----hero ile çok fazla ölünce oyun başı toplarlanması çok zor oluyor ve takıma katkımız azalıyor oyun baş auraya verirsek ölü olsak bile takıma biraz katkımız olur

napstar
04/09/2013, 21:34
Nerf veya buff gerekmeyen dengeli bir hero.

FafraGa
04/09/2013, 21:38
Nerf veya buff gerekmeyen dengeli bir hero.

cm oyun başı 3-4 kere öldü mü belini doğrultamıyor sanki az bir buff gerekli gibi yoksa mana bedeli olsun skill cd leri olsun gayet iyi

HelioS
04/09/2013, 21:40
Rylai cidden çok yavaş tranquil boots şart.
(sen bırakmadın mı hala dotayı :D)

Sarge
04/09/2013, 21:43
ultisiyle ilgili bişeyler yapılmalı muhakkak ama ne yapılması gerektiği hakkında en ufak bi fikrim yok :D
bazen abartmıyorum ultiyi 1 kere basmadan bittiği oluyor oyunun

FafraGa
04/09/2013, 21:44
Rylai cidden çok yavaş tranquil boots şart.
(sen bırakmadın mı hala dotayı :D)

bıraktım ama foruma daha ara vermedim amaç biraz fikir alışverişi stress atıyorum
cm ye tranquil kasmak biraz risk hacı ama atak yapıldığında hızı düşüyor daha da kötü bir duruma sokuyor ben phase kasmayı tercih ediyorum ama tranquil de kastığım oluyor bazı oyunlarda direk travel de denemişliğim var :)
hız buff ı olsun ama konu hangi bot kasılması değil fazla dağıtmayalım :)

Dr.DooM
04/09/2013, 21:54
ya şu @Fafraga güya dotayı bıraktı oyun atmıyor ders çalışamıyorum diye başka işlerle uğraşıyo bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
istersen oyun başı 4 kez ölme hakkı versinler oyundan düşmez o zaman :D

FeedGuaranteed
04/09/2013, 23:54
ölür müsün be sevgilim azıcık ms versen :(

FafraGa
05/09/2013, 08:55
ultisiyle ilgili bişeyler yapılmalı muhakkak ama ne yapılması gerektiği hakkında en ufak bi fikrim yok :D
bazen abartmıyorum ultiyi 1 kere basmadan bittiği oluyor oyunun

bence ultisi ile ilgili yapılacak çok pek bir şey yok gibi ulti 7 sn sürüyor doğru kullanlırsa ultra rapage alındığı bile oluyor verdiği slow da ayrı zaten
genelde sup oynanıp ulti 10 11 de verildiği için eğer oyunda kısa sürerse gerçekten atılamadığı oyunlar oluyor aslında atıp atamamak biraz oyun tarzına göree de değişiyor 6 lvl de ulti verip ultiyi oyuna erken dahil edebiliriz bir de tek kişi de olsa kill için ulti atılır ki çoğu oyuncu 2-3 kişi olmadan ultiyi atmıyor
cm yi oyun içi hafif carry e yaklaştırıp 6 da ulti verip oyun ilerleyen dk larında lothar ile çok güzel ve kullanışlı ultiler atılabilir bence cd mana cost duration gayet iyi yapılacak bir değişiklik heroyu çok imba ya da çok zayıf duruma düşürecektir ultiye dokunmayalım :)
ama güzel bir fikrin varsa paylaşmayıda unutma
sonuç: oyun tarzına göre ulti kullanımı değişiyor buna sen kara vermelisin

Hex
08/09/2013, 18:26
son oyunum cmydi, bence çok iyi bir hero adına leke sürülmüş sadece :D
5770

Burakula
08/09/2013, 19:15
bence ms si değişmesin, tek gereken biraz dönüş hızı. Zaten berbat olan dönüş hızına bir da yavaşlatma eklenirse kombatta arkayı dönüp skill atmak, foga girip skl atmak falan hepsi hayal. Dönüş hızı düzgün yapılırsa tam dengeli olur.

FafraGa
08/09/2013, 19:34
bence ms si değişmesin, tek gereken biraz dönüş hızı. Zaten berbat olan dönüş hızına bir da yavaşlatma eklenirse kombatta arkayı dönüp skill atmak, foga girip skl atmak falan hepsi hayal. Dönüş hızı düzgün yapılırsa tam dengeli olur.

dönüş hızı drken ne kastettiğini anlamdım

HelioS
08/09/2013, 19:39
dönüş hızı drken ne kastettiğini anlamdım

hani batrider sticky napalm kullanınca sağa sola arkana daha yavaş dönüyorsun ya rylai da onun gibi diyor. biraz hızlı dönerse olduğu yerde daha rahat skillerini kullanır.

FafraGa
08/09/2013, 19:40
son oyunum cmydi, bence çok iyi bir hero adına leke sürülmüş sadece :D
5770

zaten bu şekilde oynandığında çok sıkıntı yok ama tüm oyun warding vs. tamamen sup oynarsak bu itemleri çıkmamız zor gibi
agresif farmlayn cm de bu buildi kastığımızda sıkıntı yok
eğer bu şekilde farm bırakan cm dagger + aganim ghost sonrasında eternal gibi itemlerle oyunda çok rahat ediyoruz lotharı unutmamak gerekir tabi
ama birkaç oyuna da bakarak yorumlamak doğru değil gibi

Lsx
08/09/2013, 19:40
5771
Anti mage varken arc kasmışım utandım kendimden :/

FafraGa
08/09/2013, 19:46
http://dotabuff.com/matches/231427957

şu oyunda hsehan nın oyun tarzı ile sup oyun tarzı arası bir şekilde oynadım
tamamen sup oynuyordum ilerleyen zamanlarda pudge vs iyice ezilince carry build gitmeye başladım

sıkıntı sup oynadığımızda item olarak zayıf kalacağımız için ms artışı istiyoruz
çünkü hero bot alcak warding yapcak counter warding yapcak
bot+obs+sentry 3 slotumuz doldu bile bide stick alsın oldumu 4
şimdi biz bunları yaparken o kadar parayı ve farmı yapamayacağız haliyle yavaş ms miz ile karşı için kolay yem olacağız en iyisimi ms artışı şart gibi

napstar
08/09/2013, 20:17
Dün arkadaşlarla DotA'ya girelim dedik. Scourge tarafındaydık, üst lane'e riki ve jakiro gitti bizden. Ben mid'e geçtim. Sentinel'de CM hard solo kasıyordu. 6 dakikada scorelar;

Riki: 0-3

Jakiro: 0-3

CM: 6-0

Sonuç: CM imba nerf pls.

KEREEEEEEEEEEEM
08/09/2013, 20:31
Dün arkadaşlarla DotA'ya girelim dedik. Scourge tarafındaydık, üst lane'e riki ve jakiro gitti bizden. Ben mid'e geçdim. Sentinel'de CM hard solo kasıyordu. 6 dakikada scorelar;

Nereden oynadınız merak ettim. Bu arada muhtemelen wepladan oynayan arkadaşa bkatım da antimage yine vlad+basher :/

FafraGa
08/09/2013, 22:14
Dün arkadaşlarla DotA'ya girelim dedik. Scourge tarafındaydık, üst lane'e riki ve jakiro gitti bizden. Ben mid'e geçtim. Sentinel'de CM hard solo kasıyordu. 6 dakikada scorelar;

abi cm wardlıyor counter warding yapıyor farm yapmıyor is cidden imba heroymuş konuyu açtığım için kendimden utanıyorum :facepalm: