PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DOta 2 seviyem kendi kendine değişmiş :D

Sercan<Michaell>
06/09/2013, 08:03
2 gündür burda normal yüksek çok yüksek mevzuları dönüyor. Benim de normale düşmüştü nasıl olmuşsa. En son pazar akşamı dota oynamama rağmen benim dün normal olan seviyem bu sabah yüksek olmuş yeniden :D Hiç oyun oynamadan seviyem nasıl değişebilir ? Tek açıklaması var NH sistemde birkaç değişiklik yaptı sanırım.

Sayın NH;

Artık bu konuda sizden detaylı bir açıklama bekliyorum.

Öptüm by.

koalaknight
06/09/2013, 08:23
sevgili sercancığım safım benim .
Nh düzenlemiyor yenile yenile düşmüşsün burdaki yüksek yada normal adını dotanın içindeki bi sistem belirliyo : ) recent games ten kendi nickini yaz sonra oyunlara tıklafalanfilanüfneyse gg

Sercan<Michaell>
06/09/2013, 09:04
sevgili sercancığım safım benim .
Nh düzenlemiyor yenile yenile düşmüşsün burdaki yüksek yada normal adını dotanın içindeki bi sistem belirliyo : ) recent games ten kendi nickini yaz sonra oyunlara tıklafalanfilanüfneyse gg

Alican okuman yazman varsa yazdığımı tekrar oku. Yoksa tekrar açıklamaya çalışacağım. Yada dur açıklayım;

En son pazar günü oynadım yani 4 günbdür dota oynamıyorum. Seviyem dün normaldi bugun yüksek. Dota oynamadan nasıl seviyem değişebilir ? Sistemin dotadaki son 30 maçım üzerinden belirlendiğini biliyorum. Sen daha parkta salıncaktan kayarken ben algoritma kuruyordum zübük velet.

Insomniac
06/09/2013, 09:16
XDDDD

sehnoc
06/09/2013, 12:26
günlerdir uykuları kaçıodu şimdi biraz rahatlamıştır zaar.

Sercan<Michaell>
06/09/2013, 12:28
günlerdir uykuları kaçıodu şimdi biraz rahatlamıştır zaar.

Ben siz söylene kadar o seviyeye hiç bakmıyodum normale düştüğünden bile haberim yoktu. Sen herkesin seviyesini herkesden çok önemsiyorsun kuyruk acın oldugu icin. Şöyle mi diyosun;

Bu çocukdan forumda ayar yemiştim, beni lobiden de atmışlardı :( ama dota 2 seviyesi benden düşükmüş AHAHAHAHAHAHA

böyle diyosun demi :(

Ha bu arada kötü bir troll olduğunu daha önce söylemişmiydim ?

BorisPeace
06/09/2013, 12:50
Sitedeki Dota 2 seviyesi her saniye refreshlenmiyor.

sehnoc
06/09/2013, 12:56
Ben siz söylene kadar o seviyeye hiç bakmıyodum normale düştüğünden bile haberim yoktu. Sen herkesin seviyesini herkesden çok önemsiyorsun kuyruk acın oldugu icin. Şöyle mi diyosun;

Bu çocukdan forumda ayar yemiştim, beni lobiden de atmışlardı :( ama dota 2 seviyesi benden düşükmüş AHAHAHAHAHAHA

böyle diyosun demi :(

Ha bu arada kötü bir troll olduğunu daha önce söylemişmiydim ?

o değilde lobi zamanları ne güzeldi ey gidi günler.

Sercan<Michaell>
06/09/2013, 12:58
Sitedeki Dota 2 seviyesi her saniye refreshlenmiyor.

Haftada bir yapıyor o zaman demek ki hmm peki son 30 solo maçı mı yoksa partyler dahil mi hesaplıyor ? Zannedersem hepsini alıyor çünkü solo mu değil mi ayırt etmek zor.