PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : steam de hiç bir oyun açılmıyor.

mburha
15/09/2013, 14:45
Selam beyler iyi forumlar benim steam ile alakalı bir sorunum var hangi oyuna girersem gireyim dota 2 den anlatim daha basit olur
maç ara veya lobi oluştur kısmından oyuna girdigimde yükleme ekrani geliyor bir süre bekledikten sonra sunucuyla baglanti kesildi diyip girmiyor ne kadar denediysem olmadi steam i silip yükledim dotayi silip yükledim 4 gündür bu sekilde bi yardim edermisin biliyorsanız.

Nighthawk
15/09/2013, 15:25
Silip yükleme eğer sorun dosyalarla alakalıysa işe yarar. Sizin durumunuzda sorun dosyalarla değil bağlantıyla alakalı. Bir Firewall/Antivirüs programı engelliyor olabilir, kontrol edin.

mburha
15/09/2013, 15:34
dostum antivirüs programlarini sildim steam i silip bir daha yükledim oyunu silip bir daha yükledim sorun ayni konuyu araştırdıgımda genel olarak sorunu su sekkilde cözmüşler modem arayüzünden dns ayarlarini otomatik yapmak gerekiyormus nasil yapicaz bunu biliyormusun.

mburha
15/09/2013, 21:40
Sorun çözülmüştür arkadaşlar ayni sorunu yaşayan arkadaş olursa diye yazıyorum benim sorunum ethernet kartındanmış yuvası gevşemiş güzelce bi söküp taktım düzeldi su anda hiç bir sorun yok.