PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allods Online F2P olmayan EU Serverini açıyor.

Sercan<Michaell>
18/09/2013, 13:22
Merhabalar,

Allods oynayan arkadaşlar bilirler oyunun en çok şikayet alan tarafı oyuna fazla para basanın fazla güçlü olmasıydı. Bu nedenle Allods TR serverini 60 kişi aynı anda bırakmıştık. Gpotato firması bu olaydan rahatsız olan Allods oyuncuları için aylık 6-9 € arası bir ücret ile oyun içi maddiyatla sağlanan bütün özellikleri yeni açacağı serverda kaldırıyor. Server 26 Eylül tarihinde açılacak.

Bunun üzerine Allodstr de Imparatorluk tarafının en büyük guildi olan Freedom guildinin elemanları olarak, bu yeni sunucuda var olacağız. Aşağıdaki linkten facebook grubuna ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/1417730211773489/?fref=ts

Oyun ile ilgili eskilerden bir videomu atayım bilmeyen varsa görmüş olur;
http://www.youtube.com/watch?v=Gcx9HkvWMW8

Simita
18/09/2013, 17:01
Hayırlı olsun

titanicxikv
18/09/2013, 22:31
Sanırım en büyük vakit kayıpları:D bu MMORPG'lerde oluyor.

Sercan<Michaell>
19/09/2013, 07:56
Sanırım en büyük vakit kayıpları:D bu MMORPG'lerde oluyor.

Aynen orası öyle malesef :) Ama hikaye ve oynanış açısından wowdan sonra bana göre en iyi mmorpgdir. Ve artık pay to win yok :)

Owyeah
19/09/2013, 16:58
Grafikleri beni hiç tatmin etmedi bir kaç oyun videosu izledim :(

Sercan<Michaell>
26/09/2013, 09:00
Allods yeni bir oyun değil. 2007 yılında piyasaya sürülen bir oyun. İlk çıktı zaman insanlar şu tepkiyi veriyordu: " oha grafiklere bak wowdan bile güzel " Oyun oynanış ve hikaye açısından çok zevkli. Tahminimce sunucu en geç 2 gün içerisinde açık olacaktır.

WeRdeR WeReMeM
26/09/2013, 19:42
ALLAH RAZI OLSUN diyen ORC mu olur gidin Wow oynayın abi.

Sercan<Michaell>
27/09/2013, 07:45
ALLAH RAZI OLSUN diyen ORC mu olur gidin Wow oynayın abi.

O Türk serverinda oluyoır. Okuman yok mu :D

WeRdeR WeReMeM
27/09/2013, 10:17
Olsun sonuçta diyor işte :D Hem bu arada cidden Wow oynayın daha iyi resmen çakması olmuş ve + bir ekstrası da yok oyunun. Şimdilik wow alanının en iyisi abi geçin bu işleri :)

Sercan<Michaell>
27/09/2013, 10:54
Oha :S Allodsun wow ile tek alakası ikisinde mmorpg olması olabilir. Oyunun ne hikayesi ne oynanışı ne ilerde yapılan dungeonlar questler örtüşmüyor. WOW un birebir kopyasını görmek istiyorsan Rift'e bak derim. Options menüsüne kadar aynı. Şu oyunun wow ile en ufak alakası yok.

WeRdeR WeReMeM
27/09/2013, 15:12
Yok bide hikaye ve questleride aynı olsaydı. Bahsettiğim benzerlik onlar değildi neyse :) Ben söylüyorum size wow oynayın daha iyi hatta private serverda wow oynayın gene daha iyi. Bakmasam oyuna eyv. diyecem de baktığım bir oyun.

Sercan<Michaell>
27/09/2013, 15:29
Yok bide hikaye ve questleride aynı olsaydı. Bahsettiğim benzerlik onlar değildi neyse :) Ben söylüyorum size wow oynayın daha iyi hatta private serverda wow oynayın gene daha iyi. Bakmasam oyuna eyv. diyecem de baktığım bir oyun.

Senin bu mantığınla yola çıkarsak bütün MMORPG oyunların kapatılıp sadece wowun açık kalması lazım.. Oyunun 46 lvldan sonraki olayı hiçbir oyunda olmayan orjinal birşey. Çıktığı sene ve sonraki sene yılın MMORPG si seçilmiş bir oyundan bahsediyorsun. Ben hem yıllarca wow hem yıllarca allods oynadım. Mobadan 5 anlıyorsam MMORPG den 10 anlarım. Git Wowu da Allodssu da başkasına anlat.

Sercan<Michaell>
10/10/2013, 11:29
Dotayı unutturdu. Akıyoruuuz :D Forumdan omedia da bizimle birlikte. Başlamak için geç değil oynamak isteyen varsa bekleriz.

Facebook grubumuz;
https://www.facebook.com/groups/1417...73489/?fref=ts