PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma merhaba

Eren Jeager
21/09/2013, 18:10
Selam adım Eren. Bir süredir forumu dışarıdan pasif olarak takip ediyordum ancak birden fazla konuya katılıp fikir alışverişi yapma isteğim artık beni aktif olmaya itti ve artık buradayım.

Dota2 oyuncusuyum ve competetive olarak ti11 den beri takip ediyorum. Üniversite öğrencisiyim istanbulda yaşıyorum.

Forumda daha önceden gerçek hayattan tanıdığım tek kişi Burakula'ydı. Ancak ona foruma katılacağımı söylediğimde kendisini artık yazmadığını ve girmeyi de tamamen bırakacağını söyledi. En azından tanıdık bir sima olması açısında buna üzüldüm. Bana forum konusunda oldukça olumsuz fikirler verdiyse ve katılmamamı söylediyse de onu tanıdığımdan ve bazı şeyleri abarttığını bildiğimden denemeye karar verdim.

Atack on titan animesi hayranıyım(başkahraman eren hehe:)) ve anime izlemeyi çok severim.

Forum gördüğüm kadarıyla sadece birbirine sataşmak ve kavga etmek için girenler ve fikir alışverişi yapmaya çalışanlar olarak ikiye ayrılmakta. Ben şahsen ikinci kısımla ilgilenmeye ilk kısımdan da uzak durmaya çalışıcağım:) Bu konunun da o tarz "liseli ruhunu diri tutan" kimseler tarafından trolleneceğini biliyorum yine de diğerleri tarafından okunması umuduyla açıyorum. İyi forumlar

RayRay
21/09/2013, 18:12
Hoşgeldin.

napstar
21/09/2013, 18:23
Hoş geldin.

İlk görevin; bize Burakula olmadığını kanıtlamak :d

RayRay
21/09/2013, 18:29

Eren Jeager
21/09/2013, 18:42
@napstar Burakula ile oyun attığını görmüştüm birkaç defa ama gerçekte hiç görüştünüz mü bilmiyorum. Gerçekte görüştüysen ya da fotoğrafını filan gördüysen zaten ben olmadığımı anlarsın buyur bu benim. Nerden bilicem dersen facebook hesabım da eren saydan. Onu nerden doğrulatıcam dersen bi tek burakulaya sorabilirsin burdan:D Daha da fazla uğraşamıycam kusura bakma böyle saçma bir şey için:D

5851

napstar
21/09/2013, 18:49
@napstar Burakula ile oyun attığını görmüştüm birkaç defa ama gerçekte hiç görüştünüz mü bilmiyorum. Gerçekte görüştüysen ya da fotoğrafını filan gördüysen zaten ben olmadığımı anlarsın buyur bu benim. Nerden bilicem dersen facebook hesabım da eren saydan. Onu nerden doğrulatıcam dersen bi tek burakulaya sorabilirsin burdan:D Daha da fazla uğraşamıycam kusura bakma böyle saçma bir şey için:D

5851

Burakula'yı resimlerden tanıyorum. Tamam ilk görevini başarı ile tamamladın.

İkinci görevin; orası Karadeniz mi Akdeniz mi lan? Deniz renginden, otların kurumuş olmasından falan Akdeniz diye tahmin ediyorum ama :d

Eren Jeager
21/09/2013, 19:09
ege yi akdenizden sayanlardansan akdeniz orası dostum:D

napstar
21/09/2013, 19:17
ege yi akdenizden sayanlardansan akdeniz orası dostum:D

Atatürk "ordular ilk hedefiniz Akdeniz" diyerek egeyi gösterdi :@

Eren Jeager
21/09/2013, 20:05
Atatürk "ordular ilk hedefiniz Akdeniz" diyerek egeyi gösterdi :@

Evet? Ben de zaten "Ataturk ne mal adam egeyi akdeniz sanıyo zaa" demedim ki sen de öyle diyorsan sorun yok:D

napstar
21/09/2013, 20:07
Evet? Ben de zaten "Ataturk ne mal adam egeyi akdeniz sanıyo zaa" demedim ki sen de öyle diyorsan sorun yok:D

Neyse ya sevdim seni. Şu an forumun net en iyi üyesisin. Aksini iddia eden kötüdür :@

LauraBodewig
21/09/2013, 23:14
Forumda daha önceden gerçek hayattan tanıdığım tek kişi Burakula'ydı. Ancak ona foruma katılacağımı söylediğimde kendisini artık yazmadığını ve girmeyi de tamamen bırakacağını söyledi. En azından tanıdık bir sima olması açısında buna üzüldüm. Bana forum konusunda oldukça olumsuz fikirler verdiyse ve katılmamamı söylediyse de onu tanıdığımdan ve bazı şeyleri abarttığını bildiğimden denemeye karar verdim.

Forum gördüğüm kadarıyla sadece birbirine sataşmak ve kavga etmek için girenler ve fikir alışverişi yapmaya çalışanlar olarak ikiye ayrılmakta. Ben şahsen ikinci kısımla ilgilenmeye ilk kısımdan da uzak durmaya çalışıcağım:) Bu konunun da o tarz "liseli ruhunu diri tutan" kimseler tarafından trolleneceğini biliyorum yine de diğerleri tarafından okunması umuduyla açıyorum. İyi forumlar

Öncelikle hoş geldin.

Aslında şu aralar bende bırakmayı düşünüyorum bu saçma durumlardan dolayı ama dota forumları 2009dan beri hayatımın parçası bırakmak zor oluyor. Birinci kısımdaki insanlar ikinci kısımlada bazen uğraştıkları için sıkıntı olabiliyor. Birinci kısımdakiler zaten forumu kişisel kavgaların döndüğü bir it dalaşına çevirdiler (ve bunlar şu an forumun aktif kitlesinin büyük bir kısmı) ve ikinci kısımı aktif olarak çok göremiyoruz.

Amaa tabiiki strateji konularının döndüğü bir foruma girmek hoşuma gider :)

Badsoul
21/09/2013, 23:24
Hosgeldin dostum

Bende tartışmalara katilmasamda sürekli forumu takip ederim 1, 5 senedir ve şu aralar harraslamalar doruk noktasına ulaştı herkes de bir laf sokma aşkı var. bencede 2. Gruptan ol ve keyfini çıkarmaya çalış , iyi forumlar.

FafraGa
22/09/2013, 11:35
hoş geldin dostum