PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearthstone Bilmecesi 3!



bucKeRudy
22/09/2013, 00:15
5856

Şimdiki rakibimiz ise Garrosh Hellscream the Warrior (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19578-Garrosh-Hellscream). 21 canı var ve elinde bilmediğimiz 4 kart var. Masasında ise Leper Gnome (http://www.hearthpwn.com/cards/513-leper-gnome), Mogu'shan Warden (http://www.hearthpwn.com/cards/346-mogushan-warden), Tauren Warrior (http://www.hearthpwn.com/cards/477-tauren-warrior) ve Gruul (http://www.hearthpwn.com/cards/18-gruul) var. Ayrıca Arcanite Reaper (http://www.hearthpwn.com/cards/182-arcanite-reaper) silah olarak kuşanılmış.

Gul'dan the Warlock (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19577-Gul-dan) masasında Summoning Portal (http://www.hearthpwn.com/cards/566-summoning-portal), Mana Addict (http://www.hearthpwn.com/cards/67-mana-addict), Chillwind Yeti (http://www.hearthpwn.com/cards/31-chillwind-yeti), Voidwalker (http://www.hearthpwn.com/cards/340-voidwalker)(Screenshottaki resim sizi yanıltmasın. Tooltipi kâle alın), Kobold Geomancer (http://www.hearthpwn.com/cards/479-kobold-geomancer), Lightwarden (http://www.hearthpwn.com/cards/436-lightwarden) ve Raging Worgen (http://www.hearthpwn.com/cards/95-raging-worgen) var.
Elinde ise Hellfire (http://www.hearthpwn.com/cards/122-hellfire), Frost Elemental (http://www.hearthpwn.com/cards/598-frost-elemental), Defender of Argus (http://www.hearthpwn.com/cards/542-defender-of-argus), Earthen Ring Farseer (http://www.hearthpwn.com/cards/557-earthen-ring-farseer), Archmage (http://www.hearthpwn.com/cards/545-archmage), Corruption (http://www.hearthpwn.com/cards/252-corruption) ve Sacrificial Pact (http://www.hearthpwn.com/cards/348-sacrificial-pact).

Not: Sıra Warlock'da, 10 mana kristali ve 1 canı var. Bu turda kazanmanız gerekiyor.

bucKeRudy
18/11/2013, 10:43
Patch sonrası değişiklikler yüzünden bu soru da iptal.

Krizalid
10/03/2014, 14:11
Aeh. Güzel soruymuş.

Kobold ve Yeti'yi Tauren'e intihar ettiriyorsun. (üçü de ölüyor)
Voidwalker ile Mogushan'a vurup, Sacrificial pact kullanıyorsun (2 mana)
En sağa Farseer oynuyorsun (3 mana), Lightwarden 3/1 oluyor. (eski patch)
Lightwarden ile Mogushan'a dalıyorsun. Mogushanda 3 HP kalıyor.
Mana Addict ile Worgen arasındaki tüm minionlar ölmüş oluyor. Araya Defender atıyorsun. (5 mana)
Hellfire (9 mana, 3 dmg)
Corruption (10 mana)

Mana Addict 8/1 oluyor, Worgen 5/1 oluyor.
8+5*2+3=21