PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FafraGa

FafraGa
22/09/2013, 19:45
Merhaba arkadaşlar,
Ben de kendimi tanıtma isteğim geldi içimden. Böyle bir konu açmıştım ama bunu tekrarlamak istedim.
İsmim ömer yaş 18 Kayseri'de doğdum ,büyüdüm ve halen Kayseri'deyim
Forumda bir çok arkadaş edindim. Hepsine buradan saygı sevgilerimi gönderiyorum.
Ve yeni yüzler size de merhaba.
Dotaya şans eseri başladım. Eski pc mi yakmadan önce pc min çalıştırdığı tek oyun w3 tü. Arkadaşımdan w3ü aldım ve içindeki haritalardan dotayı görünce neymiş ne değilmiş baktım. Neyse ki botlu harita imiş 5v5 ilk oyunumu attım harita 6:59 v2 ai idi. Halen durur pc imde ve ilk seçtiğim kahraman cm idi. Heralde şimdi support oynamamda en büyük etken bu ilk seçim oldu :)
Dotaya 2009 yazında başladım ama 2010 a doğru ilk online oyunumu attım. Çok uzun olmasa da dota2 ye kadar garenada oynadım hep. Sonra dota2. 2009 dan beri sürekli dota atmadım. Bu sene ygs lys maratonu vs. 1 sene ara verdim. Şimdi istediğim üniv. olmayınca ve ideallerimdeki değişiklik beni 1 sene daha bu çileyi çekmeye yitti. Ama hayatımdan memnunum dotaya bir kere daha ara verdim şu an oyun atmıyorum.
Dotayı kendi kendime öğrenmem beni çok iyi bir oyuncu yapmadı. Ortalama bir oyuncu gibiyim. Kendime not versem 10 üzerinden 5 derdim herhalde kimine göre bu not noob olduğumu bile gösteriyor ama amacım son dönemler dışında sadece zevkti :)
PD üyesiydim. Oradaki rehberlere bakıyordum. Bazen tek tek cümle cümle çeviriler bile yaptım oradan. Ama bu iş gerçekten çok uzun sürüyor ve beni sıkıyordu. Sonra Türkçe bir forum aradım ve gh deyim.
İşte böyle başladı gh serüvenim ilk oyun attığım üye : ViktorReznov oldu. Sonra onla girdiğim oyunlarda forum üyeleriyle tanıştım.
Benimki de böyle işte
herkese iyi forumlar

napstar
22/09/2013, 19:58
Kanka Kayserili yavşak bir tırcı geçen Tem'de arkadan geçirdi bize. Sonra haklı çıkmaya falan çalıştı. Adamın tırının basamaklarından biri koptu 40 liraya kaynakla yapılacak şeyi 700 liralık hasar var diye polise anlattı. Bizim arabada 5.000 liralık hasar var. Sizde bir şey yok önüme geçiyorsun falan dedi.

SORU: SEN DE BÖYLE BİR KAYSERİLİ MİSİN?

Nighthawk
22/09/2013, 20:04
Kanka Kayserili yavşak bir tırcı geçen Tem'de arkadan geçirdi bize. Sonra haklı çıkmaya falan çalıştı. Adamın tırının basamaklarından biri koptu 40 liraya kaynakla yapılacak şeyi 700 liralık hasar var diye polise anlattı. Bizim arabada 5.000 liralık hasar var. Sizde bir şey yok önüme geçiyorsun falan dedi.

Irkçı napstar

napstar
22/09/2013, 20:06
Irkçı napstar

Şu ana kadar 3 Kayserili 1 Nevşehirli arkadaşım oldu. İlk kez böyle sahtekarına rastladım. POF

WeRdeR WeReMeM
22/09/2013, 20:35

Bızdırmışlar sana olum :D

FafraGa
23/09/2013, 08:26

Kayseri şehri ağılıklı muhafazakar insanların yaşadığı bir şehir.Durum böyle olunca çok kötü uç insanlar çok az çıkıyor.Sana herhalde bir çuval pirinç içindeki büyük bir taş denk gelmiş ama bu tüm Kayserililerin kötü olacağı anlamına gelmez . Ayrıca bu olaya bakarak sen böyle misin şöyle misin demek çok saçma bir soru oldu gibi :)
ama şöyle söyleyim ben taş olmaya meraklı biri değilim bi de adamın kayserili olduğunu nerden analdın ?

napstar
23/09/2013, 12:28
Kayseri şehri ağılıklı muhafazakar insanların yaşadığı bir şehir.Durum böyle olunca çok kötü uç insanlar çok az çıkıyor.Sana herhalde bir çuval pirinç içindeki büyük bir taş denk gelmiş ama bu tüm Kayserililerin kötü olacağı anlamına gelmez . Ayrıca bu olaya bakarak sen böyle misin şöyle misin demek çok saçma bir soru oldu gibi :)
ama şöyle söyleyim ben taş olmaya meraklı biri değilim bi de adamın kayserili olduğunu nerden analdın ?

Kayseriliyim dedi? :d

FafraGa
23/09/2013, 17:00
Kayseriliyim dedi? :d

:D :D :D

d4mage
23/09/2013, 23:51
Clinkz e olan nefretiyle bilinir

FafraGa
24/09/2013, 16:37
Clinkz e olan nefretiyle bilinir

eğer invis bir hero avlamak istersem bu kesinlikle clinkz olur :)
ispatı için bakınız : Dota2 The hunt
Dota2 The Hunt 2 -Slaughterhouse