PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slardar'ın Ultisi Hakkında

KEREEEEEEEEEEEM
30/09/2013, 13:59
Slardar'ın ultisi kulelere de kullanılabilse. Ancak belli bir miktarı kadar armor azaltsa nasıl olur. ratdoto sevmeyenler için kötü olabilir ama en azından picklerde görebiliriz.

Ya da dostlara da atılabilir mesela 20 yerine yarısı kadar armor arttırmış olur.

Insomniac
30/09/2013, 14:00
Şu oyunda olmasa da olur diyebileceğim tek hero.

Dj.Kimimaro
30/09/2013, 21:27
slardar bence bu haliyle bile op olan bir hero. şuan picklenmemesinin sebebi ratdotoyla alakalı. slardar ise daha çok combat gücü yüksek bir hero farma yönelik değil. ayrıca ben picklemeyi çok seviyorum slardarı. early gamede çok üstün bir hero

Raichoxunrefleksleri
30/09/2013, 21:29
Slardar? OP? Why?

napstar
30/09/2013, 21:40
Slardar'ın ultisi kulelere vursa bile ratdota'ya giremez? :s

Simita
30/09/2013, 23:15
Slardarın bashı değişsin ve sup olarak oyunlarda görelim.

Dj.Kimimaro
01/10/2013, 09:18
şöyleki sprint ve eğer aldıysa dagger ile kolayca initiate yapabiliyor. ayrıca counter initiatei de çok güçlü
Stunu 2.5 saniye ve slowu 2 saniye cdsi 8 saniye verdiği damage ise yeterli. ayrıca fiziksel vuruyor.
bir voidinki kadar olmasa da bash özelliği stunu attıktan sonra bir kere çıkması yeterli.
ve op olan skili. 8/14/20 armor kırmak demek oyundaki herhangi bir supun hatta 20 armor ile herhangi bir carrynin bile tüm armorunu silip belkide - armora düşürüyor ki bu tek yemek demek eğer düzgün focus verilirse.
bu özelliklerinden dolayı bana göre op ama şuan picklenmeme nedeni ratdotoya ters bir hero.

FeedGuaranteed
01/10/2013, 10:00
Fikho oynarsa op :PppPp şaka maka slardar başaklı hero fikho da iyi çocuk <3

Hex
01/10/2013, 11:12

Güzel düşünce.

L2ebel
01/10/2013, 15:31
Ti3'de Slardar izlicem diyorsan;

http://www.youtube.com/watch?v=PxeHV1CoMek

Raichoxunrefleksleri
01/10/2013, 16:19
Slardar ratdoto'dan önce de picklenmiyordu. Picklenmemesinin sebebi ratdoto değil yani.

Dj.Kimimaro
01/10/2013, 17:25
Slardar ratdoto'dan önce de picklenmiyordu. Picklenmemesinin sebebi ratdoto değil yani.
tam anlamıyla ratdoto diyemeyiz doğru diyorsun şöyle diyim:
bilmiyorum ne kadar süredir ratdotodayız ama ratdotodan öncede ratdotoya benzer şekilde oynanıyordu ratdotoya geçiş aşaması gibi.
international 1in pickleri ve banlarına bakın. push yapan takım kazanıyordu. zaten az hero vardı. navi chen ve enigmayı alıyordu easy win gg wp. early game combatlarına dayalı bir oyun oynayan bazı takımlar vardı onlarda ilk turda elendiler (bkz. ggnet efsane kadrosuna rağmen ve iyi iş yapar denilmesine rağmen)
ti2 ise biraz farklıydı diğer 2 internationala göre:
teamfight ağırlıklı combatlar ds,naga,enigma comboları sürekli oluyordu. yine slardarlık bir durum yok çünkü teamfight açısından aoe spelli çok güçsüz ve dar bir alanı etkiliyor.
ti3 ye geldiğimizde ratdotonun ne olduğunu tam anlamıyla gördük. 98 dakikalık maçı bile izlettiler bize. slardar picklendi (ki bence mushiden başkası cesaret edemezdi) ve 25 dakika yanlış hatırlamıyosam teamwipela easy gg aldılar dk dan. ve o oyun gerçekten çok üstündü orange (diğer türlü çinli takımlar kolay kolay pes etmiyolar zaten)
dediğim gibi sadece ratdoto değil şuanki oyun ve pick sistemi farma yönelik duruyor biraz ve çoğu takım bu işi artık çok iyi yapıyor. slardar ise combat gücü çok yüksek olmayan ve late gamede voiddir (voidde picklenmiyor artık ama) , alchemisttir bu tarz herolarla baş edemeyen bir hero. mana poolu düşük. ayrıca early gamede üzerine item koyması gereken bir hero, dagger veya bkbsiz çok sıkıntı çeker ancak şuanki carryler öyle değil alchemist sadece phase ile bile rahat kill alıp oyuna geri dönebilen bir hero veya naix early ve midde armlet phase ile ölümsüz olabilen bir hero.
ancak yinede bence düzgün kullanıldığında op olan bir hero.

CoolStoryBro
01/10/2013, 18:54
Ben Slardar'ın ti1'den beri doğru düzgün picklendiğini görmedim. Sebebi de gayet açık şekilde heronun şu anki Carry düzeyinin metadaki diğer Carry herolarıyla mukayese edemeyecek seviyede oluşu.

Hero initiator rolü ve ultisi sayesinde takıma oldukça yararlı olabiliyor fakat bu seferde Lane bulma sıkıntısı çekiyor. Aslında diğer initiator heroları gibi Offlane oynanabilse çok yararlı olacak fakat bırak Trilane'i Dual Lane'e karşı bile tek başına bir şey yapması çok zor oyun başında ve hezimete uğrama olasılığı yüksek. Bu yüzden oynanırsa ya Agresif Trilane'de kill odaklı bir Carry olarak ve Push/Snowball yaparak oyunu erkenden bitirmeye dayalı oynanmalı ya da yine Agresif Trilane'i olan bir takımda Easy Lane'de 1v1 bırakılmalı. Ya da Artstyle (https://www.youtube.com/watch?v=1vIBAw_BwN0) oynamalı.

L2ebel
01/10/2013, 19:54
icefrog balance yapmayı bilmiyor anlaşılan

fikho
01/10/2013, 20:38
Ben Slardar'ın ti1'den beri doğru düzgün picklendiğini görmedim. Sebebi de gayet açık şekilde heronun şu anki Carry düzeyinin metadaki diğer Carry herolarıyla mukayese edemeyecek seviyede oluşu.

Hero initiator rolü ve ultisi sayesinde takıma oldukça yararlı olabiliyor fakat bu seferde Lane bulma sıkıntısı çekiyor. Aslında diğer initiator heroları gibi Offlane oynanabilse çok yararlı olacak fakat bırak Trilane'i Dual Lane'e karşı bile tek başına bir şey yapması çok zor oyun başında ve hezimete uğrama olasılığı yüksek. Bu yüzden oynanırsa ya Agresif Trilane'de kill odaklı bir Carry olarak ve Push/Snowball yaparak oyunu erkenden bitirmeye dayalı oynanmalı ya da yine Agresif Trilane'i olan bir takımda Easy Lane'de 1v1 bırakılmalı. Ya da Artstyle (https://www.youtube.com/watch?v=1vIBAw_BwN0) oynamalı.

katılıyorum

Fikho oynarsa op :PppPp şaka maka slardar başaklı hero fikho da iyi çocuk <3

:D:D

zaten ben ve arpharazondan başka slardar ı carry oynayan yok

eklemek istediğim bişi var bu heroya gelebilecek en güzel buff ultisinin attığı kisinin en azından 100 birimlik hemen hemen dibinde dolasan invis heroları görünür yapabilmesi

BorisPeace
02/10/2013, 08:35
Slardar'ı geride tutan şey Sprint. Aldığı fazladan hasar kaldırılsa Sprint süresindeki çok da OP olmaz bence, ama pick görmeye başlar.

fikho
27/11/2013, 08:18
Slardar'ın ultisi kulelere vursa bile ratdota'ya giremez? :s

napstara yakısmayan cümleler 20 armorlu kule 0 ı görücek ve ratdota ya giremicek ulan ilk item travel kasarım o heroya ozaman