PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Neverwinter" bilen varsa baksın (mmorpg)

Owyeah
02/10/2013, 17:39
Benim arkadaş başlıcakta sordu bana nasıl diye. Ben daha önce 3-4 kişiden baya iyi diye duymuştum. Forumda oynayan varsa bir anlatsın nasıldır? Ona göre arka sölicem!

Melkor
02/10/2013, 17:51
Oyun gameplay olarak harika diyebilirim ama senin haricinde 4 tane arkadaşın olmadan zevki çıkmıyor. İyi bir guild'e falan girmen lazım dungeonlardan zevk alabilmen için. Zaten random dungeon queue'leri 30 dakikadan fazla sürüyor bazen. Son patch ile birlikte bir kaç yenilik geldi artık item setlerini dizmek biraz daha kolay. Genel olarak eğlenceli. PvP sistemi biraz boktan ama PvE sistemi güzeldir tanıdık insanlarla oynayınca.

Owyeah
02/10/2013, 17:59
Oyun gameplay olarak harika diyebilirim ama senin haricinde 4 tane arkadaşın olmadan zevki çıkmıyor. İyi bir guild'e falan girmen lazım dungeonlardan zevk alabilmen için. Zaten random dungeon queue'leri 30 dakikadan fazla sürüyor bazen. Son patch ile birlikte bir kaç yenilik geldi artık item setlerini dizmek biraz daha kolay. Genel olarak eğlenceli. PvP sistemi biraz boktan ama PvE sistemi güzeldir tanıdık insanlarla oynayınca.

sn aion'da oynadın mı?

Melkor
02/10/2013, 18:02
sn aion'da oynadın mı?

Oynamadım :P

Owyeah
02/10/2013, 18:03
Neverwinter'da server olayı var mı? arkadaş hangi serverda başlasın varsa? türkler çok olsunda

Melkor
02/10/2013, 18:06
Neverwinter'da server olayı var mı? arkadaş hangi serverda başlasın varsa? türkler çok olsunda

Türkler çok olsun diyorsa Neverwinter'in Türk server'i var oraya gitsin zaten onun dışında server olayı var. Mindflayer - Beholder - Dragon diye 3'e ayrılmış durumda serverler. Ben Dragon'da oynadım iyi serverdir oyuncu sayısı fazla.

Dj.Kimimaro
02/10/2013, 18:44
pvpye girerek bile lvl kasabiliyorsun diye biliyorum ancak oyundaki skiller falan kısıtlı

canifeto12
02/10/2013, 19:35
bilgisayarım kaldırırsa ya gw2 yada bunu oynucaktım .

Gray Fox
02/10/2013, 20:40
bilgisayarım kaldırırsa ya gw2 yada bunu oynucaktım .

gw2 tavsiye ederim. Su ana kadar mmorpg/mmorpg tarzi oynadigim en guzel oyunlar:gw2 ve dragon nest.