PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [HD] Hearthstone Cinematic (Türkçe Altyazılı)

BorisPeace
09/10/2013, 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=qEAILgj5mj0

SiEorDiE
09/10/2013, 21:44
ben herostone 'a beta kaydı yaptirdim aradan 1-2 hafta geçti ve mail geldi bişeler yazdi çözemedim nasil pc ye indirecem acaba :)

bucKeRudy
09/10/2013, 22:05
Your Hearthstone Game Key:
0000000000000000000000

bunun gibi bir kısım olması lazım mesajda. O kodu battle.net hesabına giriyorsun sonra download geliyor zaten. Ayrıca konusu burası. (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19579-Hearthstone-Beta)

tarhuman
09/10/2013, 22:05
Kodu sen bana gönder ben hallederim.(şakaydı tabi :D) Eğer mail'de kod yazıyorsa onu buraya (https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html) yazıyorsun.(tabi önce bnet üyeliğinle giriş yapman lazım. Sonra zaten hearthstone beta paketi diyor windows için indir vs. falan gerisi geliyor.

CoolStoryBro
09/10/2013, 22:35
Yeter, Hearthstone'la ilgili paylaşım yapmayın artık. Olan var olmayan var. :/

Sahip oIduğum ama hep başkasınınmış gibi hissettiğim kaIp sancımdın sen Hearthstone. Seni akIıma getirecek birçok konu varken, yanıma getirecek hiçbir şey yok. (╯︵╰,)

ilhan998
09/10/2013, 23:54
verselerdi iyi olurdu.

WeRdeR WeReMeM
10/10/2013, 08:16
Yeter, Hearthstone'la ilgili paylaşım yapmayın artık. Olan var olmayan var. :/

Sahip oIduğum ama hep başkasınınmış gibi hissettiğim kaIp sancımdın sen Hearthstone. Seni akIıma getirecek birçok konu varken, yanıma getirecek hiçbir şey yok. (╯︵╰,)

Acını anlıyorum gadaşım, bende de aynı dert var :'(

BorisPeace
10/10/2013, 16:21
Bu kadar saracağını düşünmüyordum oyunun, birçok kart oyununu oynadım çünkü MtG'den pokemona :D

WeRdeR WeReMeM
10/10/2013, 16:25
Bu kadar saracağını düşünmüyordum oyunun, birçok kart oyununu oynadım çünkü MtG'den pokemona :D

Sende de var yani :'(

ziyahan
13/10/2013, 21:03
yaklışık 3-4 gün önce blizzard beta gönderdi. beklentilerim düşüktü fakat unuttuğumuz bir şey var. kart oyunu da olsa blizzard yapıyor. oyun inanılmaz eğlenceli ve bazen gerçekten düşünerek oynanıyor. hoş tabi genelde şans tabanlı. Yanlız hala birçok eksiğinin olduğu gerçek. FTP olabilir ama çok fazlasıyla düz. bir çok arayüz eksik kanımca. geri bildirim yapmak lazım da kim ugraşacak blizz'e yarım ingilizce ile uğraşıp roman gibi feedback atmaya.

bucKeRudy
13/10/2013, 21:09
Gamehonor turnuvalarını bekliyoruz :D. Warrior'um ile karşılaşmak isteyen olursa : buckerudy#2456 eklesin.

- Tam egemenliği sadece güç ve kaba kuvvet sağlayabilir!

BorisPeace
13/10/2013, 21:39
yaklışık 3-4 gün önce blizzard beta gönderdi. beklentilerim düşüktü fakat unuttuğumuz bir şey var. kart oyunu da olsa blizzard yapıyor. oyun inanılmaz eğlenceli ve bazen gerçekten düşünerek oynanıyor. hoş tabi genelde şans tabanlı. Yanlız hala birçok eksiğinin olduğu gerçek. FTP olabilir ama çok fazlasıyla düz. bir çok arayüz eksik kanımca. geri bildirim yapmak lazım da kim ugraşacak blizz'e yarım ingilizce ile uğraşıp roman gibi feedback atmaya.

Beta aşamasında olan bir oyundan bahsediyoruz :D

FTP deyince aklım başka yerlere kayıyor, F2P daha iyi (: