PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GameHonor Dota 2 Top 5 Bölüm 1

BorisPeace
13/10/2013, 00:02
http://www.youtube.com/watch?v=esJ_XUWoOEU

Sınırlı sayıda yapılan başvuru ile çıkardığımız ilk bölümümüzdür, lütfen yapıcı eleştiriler yapalım :3

Başvuru için gamehonor.com/top5

napstar
13/10/2013, 00:10
Yürü be fikho be :d

-------

Numaralar daha belirgin olabilir.

Oyuncu nick'inin yazdığı yer video'ya uymamış gibi ya. Daha efektli, daha shéqiL bir şeyler olabilir. Böyle dümdüz giriyor falan :'(

Uzun hareketlerin yavaş gösteriminde kamera açısı değişirse daha etkileyici olur.

Bu video için çok fazla gerek olmamış ama (fikho'nun hareketinde yapılabilirdi yine de) bazı hareketleri oyuncu gözünden gösterince daha hoş oluyor. Özellikle micro gerektiren hareketlerde falan...

Nymphe
13/10/2013, 00:11
Gelişir umarım

KEREEEEEEEEEEEM
13/10/2013, 00:21
3. hareket miydi takımlıo olan çok bir şey yok gibiydi ya. Gerisi güzeldi ama.

Bu arada oyuncu gözünden izleye basınca chen falansa kontrol ettiği birimler anlaşılmıyordu. Düzeltildi mi bu. Var mı bi dev konusu falan.

FeedGuaranteed
13/10/2013, 03:11
invo ss atarken mesela sağ altta açılan şey yüksek olmuş bence daha aşağı alınabilir bi de introdaki görüntü güzel sesleri beğenmedim pek ben

sehnoc
13/10/2013, 03:18
fikho 1. olmalı çok net. gerisi boş saçma kombatlar. hele earthın aldığı killer aman allahım. oyunda earth var göt göte durmuşlar orda.sonra killleri alınca oww müthiş hareket. gerçi earth hareketını çıkarınca 6. bi video var mı oda merak konusu.neyse takılın gençler ya böle top5 ler falan güzel şeyler aslında. türk dotasının buna ihtiyacı var.
kasıp kasıp sağ clıck yaparak rampage attıgımda hemen videomu göndercem bende.

fikho
13/10/2013, 08:37
fikho 1. olmalı çok net. gerisi boş saçma kombatlar. hele earthın aldığı killer aman allahım. oyunda earth var göt göte durmuşlar orda.sonra killleri alınca oww müthiş hareket. gerçi earth hareketını çıkarınca 6. bi video var mı oda merak konusu.neyse takılın gençler ya böle top5 ler falan güzel şeyler aslında. türk dotasının buna ihtiyacı var.
kasıp kasıp sağ clıck yaparak rampage attıgımda hemen videomu göndercem bende.

eyw bro ;)
o yönde haklısın bro mesela
su oyunda : http://dotabuff.com/matches/326201813
sercan michael in magnus ile acdıgı ultide benim svenle aldıgım ultrayı eklemeyi düsündüm ama klasik kacar biraz diye daha cok refleksle yaptığım seyleri gönderdim

Yürü be fikho be :d

-------

Numaralar daha belirgin olabilir.

Oyuncu nick'inin yazdığı yer video'ya uymamış gibi ya. Daha efektli, daha shéqiL bir şeyler olabilir. Böyle dümdüz giriyor falan :'(

Uzun hareketlerin yavaş gösteriminde kamera açısı değişirse daha etkileyici olur.

Bu video için çok fazla gerek olmamış ama (fikho'nun hareketinde yapılabilirdi yine de) bazı hareketleri oyuncu gözünden gösterince daha hoş oluyor. Özellikle micro gerektiren hareketlerde falan...

eyw panpa :)
katılıyorum oyuncu gözünden izleme olayı olmalıydı bence.

88RoundsPerMinute
13/10/2013, 08:53
Müzik değişmeli bence

Gray Fox
13/10/2013, 09:08
Guzeldi ama bence firefoxun hareketi top5 e giricek kadar degildi.

Edit: Ve Napstara katiliyorum.

D1e-_-
13/10/2013, 09:24
5,4,3 çöp
1,2 gayet iyi
Videoyu yapan kişiler kendi hareketlerini koymamalı (Firefox videoyu yapanlardan birisi sanırım)ki zaten 1 ve 2 nin olduğu videoda o 3, 4,5'in olmaması gerekirdi. Az replay gönderilmiş olabilir kısa sürede, tabi ilk video sonuçta. Yapan arkadaşların eline sağlık
Edit: Sehnoc gayet güzel açıklamış demek istediğimi

Eren Jeager
13/10/2013, 11:27
hareketlere yorum yapmıyacağım zira az gönderilmiş kaliteleri yetmemiş vs olabilir.

Ancak videonun müziği çok kötü seçilmiş, geçişleri de zayıf, heyecan vermekten uzak. Bir tek başlangıcını sevdim, bir de videonun her tarafında hazırlayanın ismini, nikini vs görmeyi bekliyordum(zuhanna misali), onun olmaması güzel olmuş.

Geçişleri ve müziği daha iyi yapılırsa, bir de hareket zenginliği artarsa(bu forum ahalisine bağlı tabii, gereksiz atışmalardan vakit bulanlar replay gönderebiliyor sadece) belki iyi bir şeyler ortaya çıkar.

firef0x
13/10/2013, 22:20
Arkadaşlar bende size katılıyorum videyou yapanların kendi hareketini koymaması konusunda ama gonderdiginiz replayların çoğunun süresi geçtiği için sınırlı bi seçim imkanımız vardı ilk bölümdü diger bölümler daha iyi olucak inşallah :)

frkn55
14/10/2013, 14:09
OMG 1.olmuşum
Saolun
:D

Xrdion
18/10/2013, 00:41
Beyler valla haraket vardıda biz koymamazlık yapmadık dürüst olıyım pek yollanmıyor o yüzden böle yollayın koyalım

Not: Eleştiriler dikkate alındı 2. bölümde editler bayağı değişecek