PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hesabımın Silinmesini İstiyorum

LauraBodewig
13/10/2013, 10:34
Evet başlıktaki gibi

Uzun süredir her gün dota forumlarına gamehonor'a girmek adetim oldu ama aylardır her gün her gün aynı aynı şeyleri trollemeleri görmekten sıkıldım.

6 mayıs 2009 ilk kez bir dota forumuna kaydoldum(dotatürkiye). 31 ağustos 2010 trdota kayıt tarihim ve 4 yıldır hemen hemen her gün bir dota forumuna girdim. Pd+buralar kendimi bu sayede geliştirdim. 2 kere moderasyon ekibinde oldum şu son seneye kadar da oldukça eğlendim.

Bu forum DotA forumu olmaktan çıktı. Facebooktaki ateist vs müslümanların tartışmasına benzer bir durumda forum şu an. Sadece herkes birbiriyle kapışıyor. Arada bir de özenti tayfa geliyor ah şu klan sayfalarından birini trollemeyin.

Tabi yönetiminde yapabileceği bir şey yok ne de olsa forumun en aktif üye kitlesi onlar çünkü -_-

Aslında çok uzun süre önceden bırakmalıydım ama GameHonor'dır duygusal bağım var eski zamanların hatrına her gün bakmadan duramıyorum ama yinede her gün yine de her gün hayal kırıklığını uğruyorum her gün içimden rage oluyordum ya yine mi aynı şey diye.

Hesabımı silinmezsede duramayacağım galiba. Zaten tıp fakültesine girdim ama ilk sene olmasına rağmen dönem birincisi olabilmek için deliler gibi çalışıyorum. Lütfen beni bu zaman kaybından kurtarın ve hesabımı silin.

Selametle

PS: (IP ban olmasın bu durum değiştiğinde belki geri dönebilirim)

Arliath
13/10/2013, 14:53
Daha önce de hesap silinme taleplerinde bulunuldu, fakat hiçbir istek yerine getirilmedi. Aynı uygulama devam etmektedir, hesap silme işlemi ile ilgili herhangi bir yaptırım uygulamıyoruz. Eğer forumda yer almak istemiyorsanız ve nickinizin de gözükmesini istemiyorsanız sitede nick değişimine başvurunuz. Sunabileceğim tek çözüm an itibari ile budur.

BorisPeace
13/10/2013, 20:01
Bu konu bile nerelere gelmiş (: Temizlik vakti.

Arliath cevabı vermiş zaten. İstek üzerine hesap silmiyoruz.