PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Heroes Of The Storm

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 00:31
www.blizzardallstars.com direk aşağıdaki linke yönlendiriyor zaten.

http://eu.blizzard.com/en-gb/games/heroes/

http://www.youtube.com/watch?v=eThSo670cas

Bizim Famera işi önceden bildiği için sitesini bile hazırlamış ama planında isminin değişeceği tabi ki yoktu ama sitesinin ismini de değiştirecekler galiba en kısa sürede :) Güzel projesi var kendisinin bizlere :)

www.blizzardallstarstr.com

Neyse büyük yıkım geliyor bana göre :) Evet beyler Dota 2'ye elveda diyebileceğim artık sizler ne düşünüyorsunuz :)

ilhan998
19/10/2013, 00:35
Hedef 2023.

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 00:36
2014 Başları gibi tahminler söyleniyor tabi ama söylenti işte ne zaman çıkacak bilmiyoruz :) Ama Dota 2 piyasada olduğu için bence fazla uzun tutmazlar gibime geliyor.

AddNone
19/10/2013, 00:48
2014 Başları gibi tahminler söyleniyor tabi ama söylenti işte ne zaman çıkacak bilmiyoruz Ama Dota 2 piyasada olduğu için bence fazla uzun tutmazlar gibime geliyor.
Belli olmaz. :)

Nighthawk
19/10/2013, 00:49
İsim hakkı satın alındığında allstars için olacağını tahmin etmiştik, doğruymuş.

Videoda Warcraft Starcraft ve Diablo karışımı (özellikle müzik efektleri) harika olmuş :)

Eski videoyu hatırlamak isteyenlere:
http://www.gamehonor.com/content.php/407-Yeni-Blizzard-DOTA-Videosu-Yay%C4%B1nland%C4%B1

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 00:50
Olsun sonuçta BLİZZARD yapıyor :) Değeceğine eminim ve sonuçta devamlı üyesiyiz ve tadını iyi biliyorum Blizzard yaptımı en iyisini yapacağından hiç şüphem yok sabırsızlıkla bekliyorum + inş. paralı olur da veletler dolmaz oyuna :)

Nighthawk
19/10/2013, 00:53
Olsun sonuçta BLİZZARD yapıyor :) Değeceğine eminim ve sonuçta devamlı üyesiyiz ve tadını iyi biliyorum Blizzard yaptımı en iyisini yapacağından hiç şüphem yok sabırsızlıkla bekliyorum + inş. paralı olur da veletler dolmaz oyuna :)

Değişmediyse bu stand-alone oyun değil Starcraft 2 haritası zaten Oğuz. SC2 alman gerekecek yani :)

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 00:54
Değişmediyse bu stand-alone oyun değil Starcraft 2 haritası zaten Oğuz. SC2 alman gerekecek yani :)

Çıksın da alırım Sc2 nolcak :) Şimdi alırsam patates olma ihtimalim var :D Sc2 oynamıyorum çünkü :'(

Raichoxunrefleksleri
19/10/2013, 01:06
Unutmamak gerek ki;

Bu oyunu Koskoca bir şirket olan BLIZZARD yapıyor.

DotA 2'yi ise Gameplay kısmı hariç Volvo yapıyor. Hani şu kendi yaptıkları oyunun mekaniklerini bilmeyenlerin çalıştıkları oyun firması. Yaptıkları bir oyunda 8932409242 tane bug bulunduran oyun firması. Dünya'nın en kör, en bağımlı ve en kötü fanboylarını bulunduran oyun firması.

Çıkarılacak sonuç: Blizzard Allstars'ın konsept olarak DotA'dan iyi olmasına ihtimal dahi vermesem de, olay sadece bunda bitmiyor. DotA'yı çok sevdikleri halde DotA'yı Valve yüzünden bırakan insanlar gördüm ben. Oyun genel anlamda DotA 2'den çok daha iyi olabilir, kısa sürede tutabilir hatta.

Nighthawk
19/10/2013, 01:07
Çıksın da alırım Sc2 nolcak :) Şimdi alırsam patates olma ihtimalim var :D Sc2 oynamıyorum çünkü :'(

Blizzard adını sadece korsan Warcraft 3 ile korsan serverda dota oynarken duyup, oyunlarının ne kadar başarılı olduğunu bilmeyen sürüyle adam var Dota 2'de. Onlar zaten gelmez buna, rahat ol :D

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 01:10
Blizzard adını sadece korsan Warcraft 3 ile korsan serverda dota oynarken duyup, oyunlarının ne kadar başarılı olduğunu bilmeyen sürüyle adam var Dota 2'de. Onlar zaten gelmez buna, rahat ol :D

hahahahaha ama ne bileyim ücretsiz olursa bi deneyeceğim diye gelen çok olur ve sonrada kalırlar :D Gerçi Sc2 mapı olarak dedin sen öyle olursa böyle bir ihtimal olmayacak ya :D

Nighthawk
19/10/2013, 01:13
hahahahaha ama ne bileyim ücretsiz olursa bi deneyeceğim diye gelen çok olur ve sonrada kalırlar :D Gerçi Sc2 mapı olarak dedin sen öyle olursa böyle bir ihtimal olmayacak ya :D

İlk duyrulduğunda SC2 haritasıydı. Bu yıl gelen son bilgiler de o yöndeydi. Son anda değiştirmiş olma olasılıkları düşük, ama Blizzard bu her şey olabilir.

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 01:15
Aslında ayrı bir şey yapsalar bence daha iyi olur. Haksızmıyım ?Sc2 gördüğüm kadarıyla biraz değişik Warcraft'ı andırmıyor bir mapla o ambiansı yansıtabilirler mi acaba :s

ilhan998
19/10/2013, 01:38
İlk duyrulduğunda SC2 haritasıydı. Bu yıl gelen son bilgiler de o yöndeydi. Son anda değiştirmiş olma olasılıkları düşük, ama Blizzard bu her şey olabilir.

onu duyuran blizzard değildi. fan yapımı dotaya benzeyen birşey yaptılar ve kimse oynamıyor.

Nighthawk
19/10/2013, 01:47
onu duyuran blizzard değildi. fan yapımı dotaya benzeyen birşey yaptılar ve kimse oynamıyor.

Aeon of Storms'tan bahsediyorsun sanırım. O user yapımı bir map.

5. mesajda verdiğim linkteki (tekrar vereyim (http://www.gamehonor.com/content.php/407-Yeni-Blizzard-DOTA-Videosu-Yay%C4%B1nland%C4%B1)) haberimizde yazdığım gibi Blizzard Dota SC2 haritası olarak BlizzCon 2010'da duyruldu.

Hala ikna olmadıysan aşağıdaki videoyu da izleyebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=AAgUx0nmgRc

Nighthawk
19/10/2013, 02:11
Bu haberle birlikte toparlarsak oyunun kısa tarihi şu şekilde:

BlizzCon 2010'da Starcraft 2 haritası olarak duyruldu.
Ağustos 2011'de yapımına sıfırdan başlandı.
BlizzCon 2011'de ilk videosu (http://www.gamehonor.com/content.php/407-Yeni-Blizzard-DOTA-Videosu-Yay%C4%B1nland%C4%B1) yayınlandı.
Mayıs 2012'de Blizzard, Valve ile anlaşarak Blizzard Dota'nın adını Blizzard All-stars olarak değiştirdi.
2013'te yayınlanacak SC2: HotS ile birlikte yayınlanması hedeflendi, ancak yetişmedi.
2013'ün başında oynaması ücretsiz yapılmak üzere SC2 gerektirmeden oynanabilir olması ihtimali açıklandı.
Eylül 2013'te Heroes of the Storm'un isim hakkı Blizzard tarafından alındı.
Ekim 2013'te Blizzard All-stars'ın Heroes of the Storm olarak yeniden adlandırıldığı açıklandı.
BlizzCon 2013'te (önümüzdeki ay) ayrıntılarının duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

hohmlec
19/10/2013, 02:12
ruslar olmasında blizz istediği kadar para verebilirim

WeRdeR WeReMeM
19/10/2013, 02:14
Bu haberle birlikte toparlarsak oyunun kısa tarihi şu şekilde:

BlizzCon 2010'da Starcraft 2 haritası olarak duyruldu.
Ağustos 2011'de yapımına sıfırdan başlandı.
BlizzCon 2011'de ilk videosu (http://www.gamehonor.com/content.php/407-Yeni-Blizzard-DOTA-Videosu-Yay%C4%B1nland%C4%B1) yayınlandı.
Mayıs 2012'de Blizzard, Valve ile anlaşarak Blizzard Dota'nın adını Blizzard All-stars olarak değiştirdi.
2013'te yayınlanacak SC2: HotS ile birlikte yayınlanması hedeflendi, ancak yetişmedi.
2013'ün başında oynaması ücretsiz yapılmak üzere SC2 gerektirmeden oynanabilir olması ihtimali açıklandı.
Eylül 2013'te Heroes of the Storm'un isim hakkı Blizzard tarafından alındı.
Ekim 2013'te Blizzard All-stars'ın Heroes of the Storm olarak yeniden adlandırıldığı açıklandı.
BlizzCon 2013'te (önümüzdeki ay) ayrıntılarının duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sabırsızlıkla bekliyorum o günü :):)

Sercan<Michaell>
19/10/2013, 02:55
Her ne kadar volvo eline yüzüne bulaştırsa da dota 2 nin yerini alabilecek bir oyun yapabileceklerini sanmıyorum. Daha iyisi olur mu belki olur ama daha popüler olur mu hayır. Ayrıca sc2 grafikleriyle dota oynaamk en son iteyeceğim şey olur snrm. Gerçi bu son patchden sonra dota 2 bile oynamak istediğimi sanmıyorum.

Eren Jeager
19/10/2013, 12:01
vallahi ben sağda solda gördüğüm gameplay ve tanıtım videolarında LoL deki gibi saklanılabilen çimenleri gördüğümden beri daha çıkmadan soğudm oyundan. Ama baya farklı şeyler vardı, kestiğinde sana yardımcı veren nc ler, yendiğinde bir süre takımına hizmet eden roshan benzeri bir yaratık, siege hero çeşidi vs ilginç şeylerdi, çıkınca ben de denerim kesinlikle. Yine de umarım o çimen mantığı olmaz oyunda, ve haritası da LoL gibi ufacık olmaz.

Pr0.
19/10/2013, 13:24
vallahi ben sağda solda gördüğüm gameplay ve tanıtım videolarında LoL deki gibi saklanılabilen çimenleri gördüğümden beri daha çıkmadan soğudm oyundan. Ama baya farklı şeyler vardı, kestiğinde sana yardımcı veren nc ler, yendiğinde bir süre takımına hizmet eden roshan benzeri bir yaratık, siege hero çeşidi vs ilginç şeylerdi, çıkınca ben de denerim kesinlikle. Yine de umarım o çimen mantığı olmaz oyunda, ve haritası da LoL gibi ufacık olmaz.

Niye ki çimenler çok tatlı

Sercan<Michaell>
19/10/2013, 15:24
Dotacıları lolcüler gibi yapmak istiyorlar !!

bkz. Türkleri japonlar gibi küçük yapmak istiyorlar !!

Eren Jeager
19/10/2013, 20:34
Niye ki çimenler çok tatlı

küçük bir harita için ideal bir seçenek, ama dota kadar bir harita için fog mantığı çok daha iyi ve mantıklı. hele lane deki çimenler tam bir saçmalık bana göre.

Famera
21/10/2013, 14:48
İsim hakkı satın alındığında allstars için olacağını tahmin etmiştik, doğruymuş.

Videoda Warcraft Starcraft ve Diablo karışımı (özellikle müzik efektleri) harika olmuş :)

Eski videoyu hatırlamak isteyenlere:
http://www.gamehonor.com/content.php/407-Yeni-Blizzard-DOTA-Videosu-Yay%C4%B1nland%C4%B1

Blizzard gerçekten güzel müzikler yapıyor. Umarım oyun içindede bizi gaza veren müzikler yapar. (Acaba wow diablo müziklerinden oyuna koyacaklar mı merak ediyorum)

Lsx
21/10/2013, 15:07
Blizzard gerçekten güzel müzikler yapıyor. Umarım oyun içindede bizi gaza veren müzikler yapar. (Acaba wow diablo müziklerinden oyuna koyacaklar mı merak ediyorum)
Şimdi bu bir oyun mu map mi son noktayı biri koysun artık sayın Famera :D
Hem o müzikte Blizzard'ın değildir bence :

http://www.youtube.com/watch?v=xHtnBnKcP_U

d4mage
21/10/2013, 16:25
Şimdi bu bir oyun mu map mi son noktayı biri koysun artık sayın Famera :D
Hem o müzikte Blizzard'ın değildir bence :

http://www.youtube.com/watch?v=xHtnBnKcP_U

aynen değil :)

Nighthawk
21/10/2013, 17:13
Hem o müzikte Blizzard'ın değildir bence

Müziklerle kasıt eski videodaki değil, yenideki wow, diablo ve starcraft soundtrackleri (karışımı).

Raynor geldiğinde sc2, demon hunter geldiğinde diablo 3 müzikleri çalıyor kısa kısa.

canifeto12
21/10/2013, 22:04
dota2 nin yerini tutacagını sanmam . ama olurda tutarsa oynarım ne olcak ordaki naix te aynı burdaki naix te

Famera
23/10/2013, 01:05
dota2 nin yerini tutacagını sanmam . ama olurda tutarsa oynarım ne olcak ordaki naix te aynı burdaki naix te

İşin en sevdiğim kısmı :D Asıl Kahramanları oynayacak olabilmemiz. Arthas, Sylvanas, Thrall :D