PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rol seçimi

Axé Capoeira
19/10/2013, 22:13
Arkadaşlar arada birde olsa LoL oynuyorum TOP,Jungle,Support bu rollerden sizce hangi rolde daha rahat gelişebilirim yada türkiye'de hangi rolde eksik var birde son olarak önerdiğiniz rol hangisi olursa olsun olmazsa olmaz heroları hangileridir

HelioS
19/10/2013, 22:22
Arkadaşlar arada birde olsa LoL oynuyorum TOP,Jungle,Support bu rollerden sizce hangi rolde daha rahat gelişebilirim yada türkiye'de hangi rolde eksik var birde son olarak önerdiğiniz rol hangisi olursa olsun olmazsa olmaz heroları hangileridir

Güzel tabir.

canifeto12
19/10/2013, 22:27
sup ta fena bi eksiklik var ama topta olur . jung iyisen al cogu macı kazanırsınız

ViktorReznov
19/10/2013, 22:45
Sen de mi lol

ilhan998
19/10/2013, 23:20
jungle sayısı fazla değil lolde, hem rankedda taşımasıda çok kolay jungle ile. zaten kolay oyun olduğundan zorlanacağın bişe yok

YOLO322
19/10/2013, 23:39
Top Lane ve Jungle öneririm. Ben uzun bir süredir sadece SoloTop oynuyorum olmazsa olmaz şu anki meta için ; Shen,Renekton,Riven,Nasus,Jax. Benim favorim ise Kha'zix. Rumble ve Malphite da TFlerde etkili championlar TopLanede.

Ratz
20/10/2013, 00:40
Abi bot lanede uyum cok onemli. Solo falan takılacaksan yanındaki adamlar seni delirtebilir. Jungle cidden iyiyse oyunu aldırabiliyor. Top veya jungle alıs abi sen.

Axé Capoeira
20/10/2013, 09:46
Abi bot lanede uyum cok onemli. Solo falan takılacaksan yanındaki adamlar seni delirtebilir. Jungle cidden iyiyse oyunu aldırabiliyor. Top veya jungle alıs abi sen.

Tamam kanka bana top lane ve Jungel için en önemli heroları yazabilir misin peki yukarıda arkadaş top lane için yazmış ama işte bir daha yazsanız fena olmaz =)

Ratz
20/10/2013, 11:17
Top icin Renekton, Nasus, Jax, AATROX Jungle icin Jarvan, Hecarim, Shaco, AATROX deneyebilirsin. Hangisini seversen artık abi alısması kolay heroları yazdım.

Not: Aatrox cidden cok güclü-_-

NightStalker
20/10/2013, 11:22
Leesin, Jarvan 4 ve Aatrox aklıma gelen en önemli jungle heroları.

Zaphart
20/10/2013, 11:29
Top : Shen , Rumble, Riven, Nasus , Aatrox, Jax, Khazix, Pantheon, Wukong, Kennen, Vladimir, Rengar olabülür,Malphite, Zac. Bu herolardan rumble shen kenen vlad malphite ve zac şu an dünya şampiyonası metasında falan sık picklenen solo toplar.Bizim goldda da genelde geriye kalanları oynarlar solo onlarda yolunda etkili herolarıdır reyiz.

Jungle : Jarvan (number one) , Zac , Sejuani, Fiddlesticks , Aatrox , Elise , Hecarim , Amumu,Lee sin , evelyyn , Nautilus, Nocturne , Maokai , Vi, Shaco , Xin Zaho. Bunlardanda gördüğüm kadarıyla her oyun aatrox la elise i jungle oynardı bu procuk elemanlar :D Onun dısında Lee Jarvan Vi Nocturne de çok pickleniyor.Onun dısında geriye kalanları da jungleda etkili herolar hepsiyle oynanabilitesi var.Özellikle carvanı tavsiye ederim.Benm gibi jungle özürlü insan ilk denemesinden 5. oynayışına kadar jarvanla iyi jungle yaptı xd

Zaphart
20/10/2013, 11:32
Ha bi de unutmadan Buğra Master Yi jungle opi :(

Axé Capoeira
20/10/2013, 11:47
tamam beyler sağolun ben westte oynuyorum şu an büyük ihtimal baya bir zamanda burada oynamayı düşünüyorum ta ki bir takıma girebilecek duruma gelene kadar=) Ha Dota2 ye herzaman devam =))

D1e-_-
20/10/2013, 12:04
Westi bilmem de TR'de oynuyosan gümüşte altında hatta belkide platinde mainin support olmadıkça her oyun farklı bi yerde oynarsın. Hangisini önerirsin dersen solo top. Support olursan yeteneksiz adcler gelicek, çıldırıcaksın. ADC olursan supportlar için aynısı geçerli, hatta support gelmeyedebilir, 2 adc gittiğimi çok bilirim. En iyisi top'da oynayıp gang istemeden oyunu taşımaya çalışmak kimselere güvenmeden.. Support kalırsada üzülme, bir ward atar mutluluklar dilersin

ilhan998
20/10/2013, 17:01
jarvan lee sin hecarim khazix udyr shyvana al. 6sını banlarlarsa pick ekranından çık.

YOLO322
20/10/2013, 17:11
Lee Sin ve Jarvan çok tercih edilmesine rağmen Udyr,Nocturne,Vi karşımdayken daha çok korkutuyor beni. Jungle oynuyacaksan bu 3lüyle başla alım sıralamasıda bu şekilde olsun. Gerçekten iyi bir udyr oyundan soğutuyor.

Axé Capoeira
20/10/2013, 21:19
tamam beyler sağolun bakalım ne kadar ilerleyebileceğim LoL'de

Quim_
23/10/2013, 01:37
Jungle ya da Mid oyna oyunu taşımak istiyorsan . Jungle için Jarvan , Vi ve Lee sin güçlü herolar ancak early game'i domine etmen gerekiyor , late game'de Lee ve Jarvan çok düşüyor oyundan . Mid içinse hem laneini ittirip hem de rahat gank yapabileceğin herolar olabilir : Zed , Ahri , Gragas , Lissandra...

Ayrıca Westte eklersen beni ' Thorvaldur ' , başka sorunların olursa onlar için de yardımcı olabilirim.

Axé Capoeira
23/10/2013, 02:49
şu an jungel'da amumu aatrox fidd udry jarvan oynuyorum genelde eklerm bi ara seni saol =) nickm değişik şaşırma =)

ilhan998
23/10/2013, 07:18
Jungle ya da Mid oyna oyunu taşımak istiyorsan . Jungle için Jarvan , Vi ve Lee sin güçlü herolar ancak early game'i domine etmen gerekiyor , late game'de Lee ve Jarvan çok düşüyor oyundan . Mid içinse hem laneini ittirip hem de rahat gank yapabileceğin herolar olabilir : Zed , Ahri , Gragas , Lissandra...

Ayrıca Westte eklersen beni ' Thorvaldur ' , başka sorunların olursa onlar için de yardımcı olabilirim.

Bence low eloda lee ve jarvanın lateye doğru efektifliği fazla düşmüyor. (domine etmesine bağlı tabi)

akin
27/10/2013, 02:36
FJieQuen RAA türkiye server nikimdir ekleyin

izlediğim turnuvalara göre konuşacağım ,bence op herolar ;

mıd:zed-ahri-fizz
adc:vayne-cait
üstkoridor: renekton-shen
orman:atrox