PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birkaç istek

CoolStoryBro
25/10/2013, 19:26
1) En önemli istek; Abi artık şu profillerde yer alan "Tüm mesajlarını göster", "Açtığı konuları göster" ve "Ziyaretçi Mesajları" sayfalarına bir el atın. Ya hiç göstermiyorlar ya da sadece ilk sayfayı gösteriyorlar. Başkalarında aradığım şeyleri geçtim, kendi dediklerimi bile bulamıyorum. :/

2) "Yeni Özel Mesaj Gönder" bölümünde alt kısımda yeralan "İmzanızı gösterin", "Linkleri otomatik olarak urlye çevir" ve "Gülümsemeler gösterilmesin" seçeneklerinde herhangi bir değişiklik yapmaya kalktığınızda ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Özellikle imzayı kapatamamak mesajlaşmada hoş durmuyor.

3) Üyelere de Yetkililer gibi sitede çevrimdışı gezinme hakkı tanınsın. Ya da onlar da kullanamasın. :p

4) Ha bir de bitirmeden sizin yerinize şuna (http://www.derdinisikeyim.com/) basmam lazım sanırım. :d

WeRdeR WeReMeM
25/10/2013, 19:35
1) En önemli istek; Abi artık şu profillerde yer alan "Tüm mesajlarını göster", "Açtığı konuları göster" ve "Ziyaretçi Mesajları" sayfalarına bir el atın. Ya hiç göstermiyorlar ya da sadece ilk sayfayı gösteriyorlar. Başkalarında aradığım şeyleri geçtim, kendi dediklerimi bile bulamıyorum. :/

2) "Yeni Özel Mesaj Gönder" bölümünde alt kısımda yeralan "İmzanızı gösterin", "Linkleri otomatik olarak urlye çevir" ve "Gülümsemeler gösterilmesin" seçeneklerinde herhangi bir değişiklik yapmaya kalktığınızda ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Özellikle imzayı kapatamamak mesajlaşmada hoş durmuyor.

3) Üyelere de Yetkililer gibi sitede çevrimdışı gezinme hakkı tanınsın. Ya da onlar da kullanamasın. :p

4) Ha bir de bitirmeden sizin yerinize şuna (http://www.derdinisikeyim.com/) basmam lazım sanırım. :d

en çok 4. maddeni beğendim ve bende bastım :D 3. maddende çok iyi, katılıyorum :D

Nighthawk
25/10/2013, 20:10
1) Arama ile en yakın zamanda ilgileneceğim. Bu sırada "Activity Stream" özelliğini kullanabilirsiniz (Site için ana menüdeki aktivite, üyeler için profildeki aktivite sekmesi). Ziyaretçi mesajları ve makalelerde paginationın gözükmeme sorunu vBulletin'den kaynaklanıyor, hala çözüme kavuşturamadık.
2) Bu seçenekleri ben göremedim?
3) Şu anda kendini gizleme özelliği açık olan bir yönetici göremiyorum.

CoolStoryBro
25/10/2013, 20:35
1) Evet Activity Stream kendinin ve arkadaşlarının iletilerine bir çözüm olabilir fakat diğerleri için kullanamıyoruz. Neyse o zaman ziyaretçi defteri ve onun için beklemekten başka çare yok.

2) Seçenekler/Özel Mesajlar/Yeni Özel Mesaj yaz sekmesinde Mesaj kutusunun altında, Diğer Seçenekler bölümünde yer alıyor.

5994

3) Yönetici yok, napstar var. Adam iki haftadır online olmadı, ruh gibi geziyor. Biz de istiyoruz. :cool:

Nighthawk
25/10/2013, 21:57
1) Bir kullanıcının profiline girince o kullanıcının activity streamini göremiyor musunuz?
2) Hallettim.
3) Hallettim.

WeRdeR WeReMeM
25/10/2013, 21:59
3.hallettin derken biz gizli durabilcekmiyiz yoksa nıpstarımı hallettin :o_o:

Nighthawk
25/10/2013, 22:07
3.hallettin derken biz gizli durabilcekmiyiz yoksa nıpstarımı hallettin :o_o:

Tabii ki napstarı hallettim ^^

napstar
25/10/2013, 22:10
Abi ben üyeyken de hayalet olabiliyorduk diye hatırlıyorum. Hatta eskiden Taylan'la (YENİLER BİLMEZ AYIQQSSS) beraber milleti turollerdik hayalet modunda. Normal üyeydim o zamanlar :d

Nighthawk
25/10/2013, 22:11
Abi ben üyeyken de hayalet olabiliyorduk diye hatırlıyorum. Hatta eskiden Taylan'la (YENİLER BİLMEZ AYIQQSSS) beraber milleti turollerdik hayalet modunda. Normal üyeydim o zamanlar :d

Cool story bro.

WeRdeR WeReMeM
25/10/2013, 22:21

El salla Kerem :D :D :D Artık bizim gibi görünür olacaksın. Git lothar kas bari nabalım yani :D Coolstorybro dust bastı resmen :D

CoolStoryBro
25/10/2013, 22:29
Oh, kimin ne yaptığını biliyoruz artık. Huzura erdim teşekkürler NH.

Aah Activity Stream için başka birinin profiline girmeyi akıl edememiştim. 5995 (Bu twitch emotesları da kodlarıyla beraber siteye yükleseniz efsane olur :d)

Werder sorma abi ya görmemişe yetki verirlerse olacağı bu. Yok Modere ederken resim çekip paylaşmalar, yok hayalet modda takılmalar. Ne sanıyor kendini anlamıyorum ki. :d

WeRdeR WeReMeM
25/10/2013, 22:32
Patates oldu artık :D :D Invis gezemeyecek artık :D :D :D twitch emotlarını koyunca cidden iyi olur heeeeee Nh el at pls....... ^^ yapsa yapsa Nh yapar zaten :D

napstar
25/10/2013, 22:40
Cool story bro.

Abi yüzde yüz eminim ya :d

Nighthawk
25/10/2013, 22:51
10 tane ekledim bunlarla idare edin :)

:failfish::ninjatroll::kreygasm::gingerpower::fung ineer::kappa::biblethump::winwaker::frankerz::trih ard:

Smileylerde twitch kategorisi altında.

napstar
25/10/2013, 22:59
10 tane ekledim bunlarla idare edin :)

:failfish::ninjatroll::kreygasm::gingerpower::fung ineer::kappa::biblethump::winwaker::frankerz::trih ard:

Smileylerde twitch kategorisi altında.

Site level atladı :d

CoolStoryBro
25/10/2013, 23:15
Oha adam ne desek yapıyor. Beyler öyle bakmayın, siz de bir şeyler isteyin. :trihard:

Abi bir de daha sonra bts (http://twitchemotes.com/channel/beyondthesummit) ve tobi (http://twitchemotes.com/channel/tobiwandota)'nin sayfalarından bir kaç şey eklersen süper olur. :frankerz:

O değil de normal smileyler bana büyük geliyor diye kullanmıyordum. Bunlar da iyice mega oldu, paragraf estetiğini öldürmesi haricinde efsaneler. :d

Nighthawk
25/10/2013, 23:48
:blackhooole:
:maelkaward:
:ravage:
:gege:

geb555
26/10/2013, 01:05
Oha süper lan! :kappa: :kappa:

bide :keepo: :)