PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst

AloneOrDeaD
28/10/2013, 22:18
eğer takip ediyorsanız oyun bildiğiniz gibi pc çıkışını steam üzerinden de olmak üzrere gerçekleştirdi oyunu indirip denedim hemen almayayım diye yalnız klavye ile oynamak mümkün değil oyunu 3 kolunuz falan olması gerek oyunu almayı düşünüyorum yalnız bu oyuna uyumlu kumanda hangisi bilmiyorum bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba

AloneOrDeaD
29/10/2013, 00:48
yok mu bilgisi olan

Gray Fox
29/10/2013, 01:18
genellikle steam oyunlarina logitech F710 uyumlu oluyor. Yada varsa xbox-ps3 kumandasida kullanabilirsin.

WeRdeR WeReMeM
29/10/2013, 01:43
Klavye ile zor olması kötüymüş şimdi baktımda ilk defa gördüm bende alsam mı acaba bende ama kol da almamız lazım demi :( Bir de neden One Piece yok :D

AloneOrDeaD
29/10/2013, 01:43
çok sağool kardeşim eyvallah

AloneOrDeaD
29/10/2013, 01:45
bilmiyorum one piece in naruto gibi bir piyasası yok galiba oyun konusunda(tam bilgim olmasada) naruto ultimate ninja storm bayağı serisi olan bir oyun arkadaşta bir önce ki versiyonunun oynamıştık ps3 te mükemmel yani jutsuları kullanması falan derken zevk alıyorsun oyundan ayrıca hikaye modunda da bayağı animenin konusu var yani izlemeden oynamamak gerek spoiler olmaması için :D ama gerekli kolu bulursan almanı öneririm

Gray Fox
29/10/2013, 01:47
Klavye ile zor olması kötüymüş şimdi baktımda ilk defa gördüm bende alsam mı acaba bende ama kol da almamız lazım demi :( Bir de neden One Piece yok :D

http://anime.prodigy.co.id/ Buna bak. Browser oyunu ama baya zevkli.

Edit: Birde oyunlara bakarsak Dragonball>Naruto> One piece.

Bir tane multiverse yapsalar bu 3 animenin karisimi guzel olurdu :P

AloneOrDeaD
29/10/2013, 01:53
zero peki bu kumandaların fiyatları nedir bir bilgin var mı acaba

AloneOrDeaD
29/10/2013, 01:55
dediğin gibi aslında bir action rpg tarzı oyun yapılabilir open world şeklinde ayrı ayrı ya da multiuniverse hani op de kendi tayfanı kurma gibi bir senaryo ile ortaya çıkılabilir ama japonların oyun anlayışı biraz farklı ya değişik bir rpg anlayışları falan var değişik yani avrupa ve amerika şirketlerine göre

BorisPeace
29/10/2013, 12:28
PS3'te Ultimate Ninja Storm 2'yi oynuyorum hala. Steam'de görünce almayı düşünmüştüm, bu konuyu görünce çekindim biraz (: 2'ye göre yeni bir kontrol mekanizması gelmiş olması lazım dediğin gibiyse :/

WeRdeR WeReMeM
29/10/2013, 12:33
http://anime.prodigy.co.id/ Buna bak. Browser oyunu ama baya zevkli.

Edit: Birde oyunlara bakarsak Dragonball>Naruto> One piece.

Bir tane multiverse yapsalar bu 3 animenin karisimi guzel olurdu :P

Biliyom bunu ya beğenmedim ben pek bakmıştım bi ara :D

Gray Fox
29/10/2013, 12:43
dediğin gibi aslında bir action rpg tarzı oyun yapılabilir open world şeklinde ayrı ayrı ya da multiuniverse hani op de kendi tayfanı kurma gibi bir senaryo ile ortaya çıkılabilir ama japonların oyun anlayışı biraz farklı ya değişik bir rpg anlayışları falan var değişik yani avrupa ve amerika şirketlerine göre

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=65938 Hazir indirimdeyken al bence.

AloneOrDeaD
29/10/2013, 12:52
eyvallah abi aama pahalı yaoyunun kendisi zaten 40 dolardan 80 lira ama bbir yandan da naruto bu değer gibi düşünüyorum yine de oyunun pc için frame kilidi olması da canımı sıkmıyor değil

Gray Fox
29/10/2013, 12:54
Oyunu baya guzel yapmislar ama

http://www.youtube.com/watch?v=twlHRx-pY9g

AloneOrDeaD
29/10/2013, 12:55
PS3'te Ultimate Ninja Storm 2'yi oynuyorum hala. Steam'de görünce almayı düşünmüştüm, bu konuyu görünce çekindim biraz (: 2'ye göre yeni bir kontrol mekanizması gelmiş olması lazım dediğin gibiyse :/

dediğin gibi aslında oyun almadan önce iki kere düşündürüyor hem yüksek sistem gereksinimleri ile hemde bu controller sorunu ile :/

Gray Fox
29/10/2013, 12:56
eyvallah abi aama pahalı yaoyunun kendisi zaten 40 dolardan 80 lira ama bbir yandan da naruto bu değer gibi düşünüyorum yine de oyunun pc için frame kilidi olması da canımı sıkmıyor değil

Kolu sirf naruto icin dusunme. Yarin obur street fighter alirsin,mortal kombat alirsin, god of war alirsin, Yani kolla oynanacak oyun bol. Ama narutonun fiyati cidden pahali.

AloneOrDeaD
29/10/2013, 13:36
haklısın aslında bir çok oyun oynanabilir kumanda ile logitech doğru ise eğer ki sana güveniyorum bu konuda para biriktirip almak lazım zaten steamde şu an 24 dolarım var onun için naruto kolay :D yılbaşına doğru belki kumandayı da alırım

AloneOrDeaD
29/10/2013, 17:15
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=187439.0

şöyle bir şey buldum yalnız oyunu orjinal olarak alırsam çalışır mı bu bilmiyorum

Raito
29/10/2013, 17:44
oyunu ilk çıktığı gece almıştım, hep oynamak istediğim bir oyundu çünkü :) klavyeyeyle sıkıntı oldugunu anlayınca ertesi günde gidip kumanda aldım.
şunu: http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Kollar%C4%B1%20ve%20Direksiyonlar/snopy-sg-506-sg-506-pc-uyumlu-titresimli-oyun-kolu/productdetails.aspx?I_ID=44195

gayette işimi görüyor. önemli olan padli bir kumanda olması. logiteche falan o kadar para vermene gerek yok bence, ama tabi keyif senin.

torrent indirirsen sanırım steam üzerinden online oynayamazsın. tabi onunda crackleri vardır da, ne kadar doğru çalışır bilmiyorum.

AloneOrDeaD
29/10/2013, 18:06
oyunu ilk çıktığı gece almıştım, hep oynamak istediğim bir oyundu çünkü :) klavyeyeyle sıkıntı oldugunu anlayınca ertesi günde gidip kumanda aldım.
şunu: http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Kollar%C4%B1%20ve%20Direksiyonlar/snopy-sg-506-sg-506-pc-uyumlu-titresimli-oyun-kolu/productdetails.aspx?I_ID=44195

gayette işimi görüyor. önemli olan padli bir kumanda olması. logiteche falan o kadar para vermene gerek yok bence, ama tabi keyif senin.

torrent indirirsen sanırım steam üzerinden online oynayamazsın. tabi onunda crackleri vardır da, ne kadar doğru çalışır bilmiyorum.

eyvallah kardeşim kumanda önerisi için ben torrrent indirmesini pc de kasacak mı ve bu kontroller nasıl olacak onun için yaptım hani hemen atlamayayım üzerine diye deneme amaçlı yoksa doğru controller ı bulursam almayı düşünüyorum

kumanda için herhangi bir ayar yapmadın değil mi taktın ve çalıştığını varsayıyorum :D

Raito
29/10/2013, 18:17
oyunu açtıpında menü çıkıyor. play, settings falan.

kumandayı taktıgında oyun görüyor hemen kontrollerde çıkıyor kumanda yeri. tuşları atadım yerlerine. o kadar. bi ayar bi program indirmene falan gerek yok. steam zaten kumanda destekli veriyor oyunu.

Gray Fox
29/10/2013, 18:35
Diretide olunca chest mi acsam yoksa narutonun oyununu mu alsam kararsiz kaldim :D

AloneOrDeaD
29/10/2013, 18:44
bırak ches ti falan naruto oyunununa gel sen :D

come to the dark side internettten vs falan atarız mümkün olursa :D

o zaman bu kumandayı alırım ya çok sağol kardeşim

Gray Fox
29/10/2013, 20:06
bırak ches ti falan naruto oyunununa gel sen :D

come to the dark side internettten vs falan atarız mümkün olursa :D

o zaman bu kumandayı alırım ya çok sağol kardeşim

Ama chest acip guzel bir unusual gelirse 2 tane naruto oyunu alabilirim :P

Indirimdeyken al kumandayi. Vatanda her haftasonu oluyor sanirsam.

Raito
29/10/2013, 21:59
oyunu alıcaklar olursa, kapışabiliriz :D

AloneOrDeaD
29/10/2013, 22:15
almayı düşünüyorum şu kumanda işini de çözdüğüme göre sayende eyvallah büyük ihtimal yakında alırım :D

Raito
30/10/2013, 00:13
almayı düşünüyorum şu kumanda işini de çözdüğüme göre sayende eyvallah büyük ihtimal yakında alırım :D

ne demek :) al da dövüşelim. :D :D