PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wodota Vol.52

Zaphart
21/05/2011, 18:46
http://www.youtube.com/watch?v=-jL9WEEEfGw

WHY YOU LITTLE
21/05/2011, 18:59
sondaki olay nasıl oluyor lan

Zaphart
21/05/2011, 21:37
Sondak, olayı bende anlamadım bi anlayan varsa söyleyebilrmi

zApdos
21/05/2011, 22:03
one la :S

WeRdeR WeReMeM
21/05/2011, 22:12
Pudgenin BM açıp Rhasta'yı öldürme olayı süper ya çok iyi düşünce 500 yıl uğraşsam gene öyle birşey aklıma gelmezdi herhalde ;)

Behnan
21/05/2011, 22:45
Sondaki olay bence aynı takımda mirana ve r2 var,mirana ulti açtığında r2 eğer 6 lvlde ulti vermiş ise yani invis ise slarkın ultisi gibi görünmediği halde düşmana vurabiliyor.Eredarında ölmesi galiba öyle bir durum,ama yanlış anlamış da olabilirim... pudgenin bm imba zaten :D

WHY YOU LITTLE
21/05/2011, 23:56
Sondaki olay bence aynı takımda mirana ve r2 var,mirana ulti açtığında r2 eğer 6 lvlde ulti vermiş ise yani invis ise slarkın ultisi gibi görünmediği halde düşmana vurabiliyor.Eredarında ölmesi galiba öyle bir durum,ama yanlış anlamış da olabilirim... pudgenin bm imba zaten :D

olabilir aslında bi süre sonra leo nereye kaybolmus bi ihtimal olabilir bence:D

GameHonorBot
21/05/2011, 23:59

Bu doğru ama o kadar uzun süre sürmezdi sanırım. Oynanan harita DotA olmayabilir.

Hello^zepp
22/05/2011, 01:47
2. sıradaki olayda nasıl himself oluyor peki ? Düşman creep atıyor benmi yanlış görüyorum.

WHY YOU LITTLE
22/05/2011, 19:18
2. sıradaki olayda nasıl himself oluyor peki ? Düşman creep atıyor benmi yanlış görüyorum.

creep o atağı yaptıktan sonra ölüyor ve birsüre sonra ceset yok oluyor atağı yapan belli olmadığı için killedhimself oluyor doğrumu boris :D bide son olay ne ya :S

TesLa
23/05/2011, 10:03
sondaki olayda birinin vurduğunun sesleri geliyor fakat adam görünmüyor.Ağaçların içinden biri vuruyor sanırım ama görünmüyor.

WHY YOU LITTLE
24/05/2011, 19:00
şu son olayı açıklayacak yokmu :confused:?(kesin cevap bekliyorum :(._. ):)

[SnX]LycOn
24/05/2011, 21:40
Ağaçların içinden birisi vuruyor gibi, en mantıklısı bu ama adam baya dolaşıyor yine de vurmaya devam ediyor o vuran şey. O kadar range bi sniperda var o da vursa ministun verirdi heralde ?

Krizalid
24/05/2011, 22:01
Yok abi hiç mi vidyoya bakmıyosunuz? Olay en yakın ihtimalle şöyle gerçekleşmiştir.

Vidyoda bi Morph bi de Anti Mage iluzyonu var, Anti Mage iluzyonu Morph'un replicate'iyse Morph'un öldüğü anda ortadan kaybolur. Buradaki olay heralde Replicate'in ortadan kalkmış olmasına rağmen Eredar'a atak yapmaya devam etmesi olarak açıklanabilir. Eredar yürürken saldırıların kesilmesi durduğunda da seri şekilde devam etmesi de heroyu takip eden "hidden" bir birimin olduğunu gösteriyor zaten.

Krizalid
24/05/2011, 22:07

Düşman creep'in atmış olması önemli değil. Projectile vurduğu anda projectile'ın sahibi harita üzerinde var olmadığında kill'i kimin aldığı belirlenemez ve himself olur.

Lundbeck
25/05/2011, 19:06
Sondaki olayda attack sesi Rikimaru'ya ait.Büyük ihtimal Mirana & R2 olayı var.

WHY YOU LITTLE
25/05/2011, 19:15
Düşman creep'in atmış olması önemli değil. Projectile vurduğu anda projectile'ın sahibi harita üzerinde var olmadığında kill'i kimin aldığı belirlenemez ve himself olur.

ama herolar için geçerli değil bu hero ölsede ceseti sonsuza kadar kalıyor sanırsam ayrıca bir sorum olcak destin yoketme skilli ilede killedhimself olayı gerçekleşirmi sonuçta haritadan yok oluyor

Lundbeck
25/05/2011, 19:21
Herolardan gelen dmglarda hero ölse de,himself olmaz sanıyorum.

Lexsarko
25/05/2011, 19:41
Herolardan gelen dmglarda hero ölse de,himself olmaz sanıyorum.

"Projectile" havadayken saldıran hero ölürse yine self olur. Heroların bir ayrıcalığı yok.

Ayrıca yazınızın tümünü kalın, italik, renkli vs. yazmamanızı rica edeceğim. Yazdıklarınız diğer üyelerin yazdıklarından daha önemli değil.

Lundbeck
25/05/2011, 19:49
Alışkanlık ;) Boris gelsin kızsın :D

Krizalid
25/05/2011, 22:31
"Projectile" havadayken saldıran hero ölürse yine self olur. Heroların bir ayrıcalığı yok.

Ayrıca yazınızın tümünü kalın, italik, renkli vs. yazmamanızı rica edeceğim. Yazdıklarınız diğer üyelerin yazdıklarından daha önemli değil.

İlk cümle yanlış. Ölmek ile haritadan remove edilmek arasında fark vardır. Astral Imprisonment kullanarak da himself yapamazsınız. AI heroyu sadece hidden duruma sokar. Hero ölse de cesedi sonsuza kadar kalmaz. "Decay time" sonunda ceset kaybolur.

edit: Saldırı sesi Mana Break / diffusal blade'e ait.

BorisPeace
26/05/2011, 01:15
Decay time geçse bile, bir kahraman haritadan ayrılmaz. Bu sadece normal üniteler için.

Quim_
26/05/2011, 13:22
R2,Mirana olayı falan olsa onların resmini koyar.Morp'un resmini koyduğuna göre onla alakalı bir olay.