PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BlizzCon 2013

WeRdeR WeReMeM
08/11/2013, 23:28
Evet beyler süprizlerle dolu geçiyor galiba bu sene :)

MMO-Champion sitesinin forumlarındaki "Geheimnis" isimli kullanıcı, Blizzard'ın Fransa-Versailles'teki ofisindeki çalışanlardan aldığını iddia ettiği bilgilerle güvenilirlik kazanıyor gibi. Geheimnis, son günlerde ortaya çıkan Warlords of Draenor marka tescillenmesi haberlerinden önce, yeni ek paketin isminin "Warlords of Draenor" olduğunu iddia etmişti. Şimdi ise diğer iddialarına bir bakalım:

-Yeni ek pakette Grom Hellscream baş kötü olacak, fakat yasal nedenlerden dolayı kendisine Grommash denilecek. Ayrıca bu ek pakette sık şekilde zamanda yolculuk öğesi kullanılacak.

-Reforging özelliği değişiyor. Transmogrification yapmanız için değiştirmek istediğiniz silaha sahip olmanıza gerek olmayacak

-Blizzcon'da davetlilere verilecek olan gizli hediye, Elite Tauren Chieftain Hearthstone hediye kartı olacak.

-Söylentiye göre World of Warcraft için isim hakları alınan "The Dark Below", aslında Project Titan için alınmış.

Geheimnis'in dün gönderdiği mesajda ise çok yakında Timewalker'lar ve Bronze Dragonflight'la olan ilişkilerini öğreneceğimiz belirtiliyor.

Warlords of Draenor

http://www.youtube.com/watch?v=OYueIdI_2L0

Ayrıca Warlods of Draenor ile birlikte oyuna;

* Yeni alan; Draenor
* Yeni karakter modelleri (Sonunda!)
* Yeni zindanlar
* Yeni yaratıklar
* Yeni PvP alanları
* Level 90'a direk yükselme ve hemen oynayabilme şansı.
* Level 100'e çıkış da gelecek

ve açıklanan bir şey daha var :) izlerken tüylerim diken diken oldu vallahi yok böyle bir sinematik ve oyun içi görüntülerde çok iyi değişik bir oyun geliyor beyler hazır olun dota ölür benim için :) Pudge ve Sindragosa' yı bakalım görebilecekmisiniz :)

Heroes of the Storm

Cinematic Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=0ecv0bT9DEo#t=20

Oyun içi bir kaç görüntü

http://www.youtube.com/watch?v=f_fAkO3WOSY

Burada detaylı şeyleri görebilirsiniz arkadaşlar.

http://www.heroesofthestorm.com/en-us/media

Blizzard'ın Yeni MOBA'sından İlk Detaylar

Belirtilenlere göre Heroes of the Storm, oyun yapısı olarak DOTA ve LoL'e göre çok daha casual olacak. Ortalama bir oyunun 15-20 dakika arası süreceği oyunda, yaratıklara son vuruş yapmanın herhangi bir önemi yok. Zira oyunda elde edilen bütün ganimetler, takım üyeleri arasında paylaştırılıyor. Bu olay sadece yaratık öldürmede değil, düşman öldürmede de geçerli.

Yapılan açıklamalara göre Heroes of the Storm'da bir kahramanın birden fazla 'heroic' yeteneği bulunacak. Diğer oyunlardaki ultimate yeteneklerin bu oyundaki adı olarak tanımlayabileceğimiz heroic yetenekleri, oyuna girmeden önce seçeceğiz. Son olarak belirtilenlere göre Heroes of the Storm, "farm yap, dövüş, kazan" mantığına dayalı olmayacak. Çünkü oyunun genel odak noktası olarak PvP öğeleri gösteriliyor.

BlizzCon Canlı Yayını 1.Gün;

http://eu.battle.net/blizzcon/en/live-stream/

Nighthawk
08/11/2013, 23:44
Her zamanki gibi BlizzCon'un ilk gününde şekerlerimizi aldık :) WoW expansionı ve Heroes of the Storm bekliyordum zaten, şaşırmadım.

tarhuman
08/11/2013, 23:47
Blizzard bu trailer işlerinde süper ötesi ya(tabi ki oyunları da süper :)). Adamların sadece trailer'ları heyecandan öldürür :D. Arthas, Diablo, Kerrigan.. daha hangi karakterler vardır kim bilir. Heroes of Storm oynayasım geldi :D.

WeRdeR WeReMeM
08/11/2013, 23:50
Oyun içi görüntü vidyosunda Pudgeyi ve Sindragosa'yı gördüm mesela :) Abi cidden Blizzard ya :)

AloneOrDeaD
08/11/2013, 23:51
lich king akar ya adamın duruşu asalet

ilhan998
08/11/2013, 23:52
O değilde ben wotlkyı özledim.

WeRdeR WeReMeM
08/11/2013, 23:54
O değilde ben wotlkyı özledim.

Wow eski dönemine dönecek deniyor yeni patch ile bilemicem artık :)

BorisPeace
08/11/2013, 23:55
Blizzard bu trailer işlerinde süper ötesi ya(tabi ki oyunları da süper :)). Adamların sadece trailer'ları heyecandan öldürür :D. Arthas, Diablo, Kerrigan.. daha hangi karakterler vardır kim bilir. Heroes of Storm oynayasım geldi :D.

Nova, Kerrigan, Tyrael, Diablo, Jim Raynor, Arthas. Müzik olmamış bence.

Nighthawk
08/11/2013, 23:57
HotS yorumuna gelinceee...

- Bir kere Heart of the Swarm'la aynı kısaltma olması sıkıntı :)

- Oyun içi görüntüleri çok beğendim. Özellikle unique battlefields olarak gösterdiği alanlar bu genre'da sonunda bir yenilik yapar cinsten.

- Tüm Blizzard oyunlarını oynamayanlar, oynayanlar kadar zevk alamayacak kahramanlardan.

- Beklendiği gibi, evrenlerin birleşmesinden doğan sıkıntılar var :) Jim Raynor'ın Diablo'ya mermi sıkması, Avengers'ta Black Widow'un Captain America'ya "I'd sit this one out, Cap. These guys come from legend. They're basically gods." demesini hatırlatıyor bana :) Görünüşe göre Raynor'ın combat suiti de vibranium gibi bir şeyden yapılma :)

Not: There's only one God, ma'am, and I'm pretty sure he doesn't dress like that." esprisi Raynor'a da yakışır :)

Not 2: Beta signup açılmış go go: http://www.heroesofthestorm.com/en-us

Nighthawk
09/11/2013, 00:01
Nova, Kerrigan, Tyrael, Diablo, Jim Raynor, Arthas. Müzik olmamış bence.

Arthas Diablo Falstad Gazlowe Illidan Kerrigan Malfurion Naziba Nova Raynor Sonya Stitches Tassadar Tyrael Uther Valla

Werder'in Pudge dediğin Stitches oluyor.

Zaphart
09/11/2013, 00:06
HotS yorumuna gelinceee...

- Bir kere Heart of the Swarm'la aynı kısaltma olması sıkıntı :)

- Oyun içi görüntüleri çok beğendim. Özellikle unique battlefields olarak gösterdiği alanlar bu genre'da sonunda bir yenilik yapar cinsten.

- Tüm Blizzard oyunlarını oynamayanlar, oynayanlar kadar zevk alamayacak kahramanlardan.

- Beklendiği gibi, evrenlerin birleşmesinden doğan sıkıntılar var :) Jim Raynor'ın Diablo'ya mermi sıkması, Avengers'ta Black Widow'un Captain America'ya "I'd sit this one out, Cap. These guys come from legend. They're basically gods." demesini hatırlatıyor bana :) Görünüşe göre Raynor'ın combat suiti de vibranium gibi bir şeyden yapılma :)

Not: There's only one God, ma'am, and I'm pretty sure he doesn't dress like that." esprisi Raynor'a da yakışır :)

Not 2: Beta signup açılmış go go: http://www.heroesofthestorm.com/en-us

Betaya kayıt olabilmek için hesabında bir tane oyun olması mı gerekiyor, yoksa giriş yapıp tiki işaretleyince kayıt olmuş mu oluyoruz

Nighthawk
09/11/2013, 00:10
Betaya kayıt olabilmek için hesabında bir tane oyun olması mı gerekiyor, yoksa giriş yapıp tiki işaretleyince kayıt olmuş mu oluyoruz

Bunu Hearthstone'da da başta bilmiyorduk. Önce hesabınızda oyun olmasına gerek yok diye açıklama yaptılar. Daha sonra en az 1 ürün satıl almış olmanız lazım dediler.

HotS için sistem nasıl olacak bir bilgim yok henüz.

tarhuman
09/11/2013, 00:24
Bunu Hearthstone'da da başta bilmiyorduk. Önce hesabınızda oyun olmasına gerek yok diye açıklama yaptılar. Daha sonra en az 1 ürün satıl almış olmanız lazım dediler.

HotS için sistem nasıl olacak bir bilgim yok henüz.

Ama ben oyun satın almamama rağmen betakey verdiler.
Edit: Hearthstone'u kastediyorum. HotS anlarsınız bi de linç edilmeyelim :D.

Nighthawk
09/11/2013, 00:30
Ama ben oyun satın almamama rağmen betakey verdiler.
Edit: Hearthstone'u kastediyorum. HotS anlarsınız bi de linç edilmeyelim :D.

Linç etmeyiz canım, adres bulup evine gelip güzel güzel alırız anahtarını :ravage:

bucKeRudy
09/11/2013, 00:39
Yahu birini bırakıyorum başka bir şey çıkıyor. Nasıl bırakacağım ben bu blizzard'ı ?

Nighthawk
09/11/2013, 00:40
Son haberler:

Hearthstone kesin olarak Aralık ayında Açık Beta'ya geçiyor.

Hearthstone'un 2014'ün ikinci yarısında iOS ve Android'e gelmesi planlanıyor.

6080

Insomniac
09/11/2013, 00:54
Hearthstone oynamadan göçersem öbür tarafa, gözüm açık gitmiş olurum beyler. İlgilenenlere duyurulur. :d

hohmlec
09/11/2013, 01:08
Dota 2 benim icin komple ölmüstur gogogo storm of hereos

WeRdeR WeReMeM
09/11/2013, 01:09
Son haberler:

Hearthstone kesin olarak Aralık ayında Açık Beta'ya geçiyor.

Hearthstone'un 2014'ün ikinci yarısında iOS ve Android'e gelmesi planlanıyor.

6080

Efsane haber bu işte :) Adroid ve iOs'a gelmesi cidden çok iyi ya :) Elden düşmez artık telefonlar :)

Insomniac
09/11/2013, 01:10
Dota 2 benim icin komple ölmüstur gogogo storm of hereos

SATIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

hohmlec
09/11/2013, 01:12
SATIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Ben zaten birakmistim yazin belki oynarim diyordum ama bunu goruncr.komple biraktim

WeRdeR WeReMeM
09/11/2013, 01:15
Heroes of the Storm'dan ilk detayları yazının sonuna ekledim arkadaşlar. Ayrıca Warlods of Draenor ile birlikte oyuna neler geleceğinide vidyonun altına yazdım. Direk 90 lvl olma olayı biraz iyi olmuş sanki dimi :)

Nighthawk
09/11/2013, 01:52
BlizzCon'daki muhabirlerimizden aldığımız bilgiye göre Warlords of Draenor'da MMO içinde RTS olacakmış, WoW içinde base kurup, stable, barracks yapıp savaşacakmışız.

Garroshla olan savaşta Garrosh bir şekilde, yıllar önce bağlı olduğu dünya Draenor ile birlikte yıkılan Dark Portal'dan geçerek kaçıyormuş. Biz de bir şekilde ork klanlarının savaşlarına sahne olan Draenora gidiyormuşuz.

WeRdeR WeReMeM
09/11/2013, 02:04
BlizzCon'daki muhabirlerimizden aldığımız bilgiye göre Warlords of Draenor'da MMO içinde RTS olacakmış, WoW içinde base kurup, stable, barracks yapıp savaşacakmışız.

Garroshla olan savaşta Garrosh bir şekilde, yıllar önce bağlı olduğu dünya Draenor ile birlikte yıkılan Dark Portal'dan geçerek kaçıyormuş. Biz de bir şekilde ork klanlarının savaşlarına sahne olan Draenora gidiyormuşuz.

Gene Wow'a başlıyacaz gibi duruyor :D