PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dendi!!

Farukula
09/11/2013, 04:24
DotA'ya 2007'de başladım. Eurobattle wepla derken LoL e geçtim ve 1 haftada 30 level oldum. Çok iyi oynuyom. Lux'la 1v5 atıyom. Elwind ve Dendi hayranıyım. Elwind'in hakkının yenildiğini görünce ve Burakula buradan uzaklaşınca dayanamadım daldım. Na'vi fanboyuyum. 2 yıl önce liseden mezun olmama rağmen hala aktif bi üniversite ögretimine katılamadım. Zaten düz lise çıkışlıdır falan diye düşündüğünüzü duyuyorum, fen lisesinde okudum. En büyük amacım midde Dendi'yi ezmek. En saygı duyduğum oyuncu, Kuroky, en eğlenceli SingSing :))) ayrıca Napstar'ı pudge ile yenince kendimi en iyi pudge ilan edebileceğimi düşünüyorum :)) hepinize selamlar :)))

napstar
09/11/2013, 04:27
http://www.youtube.com/watch?v=qfCaeQTd8tA

Burakula
09/11/2013, 04:34
sonuna kadar destekliyorum kardeşim yolundan ayrılma sakın

CoolStoryBro
09/11/2013, 04:44
Hoş geldin.

İlk görevin; bize Burakula olmadığını kanıtlamak :d

Farukula
09/11/2013, 06:00
Burakula ile tanışmamı mı anlatsam bilemedim ama twitter.com/afakbas ile de kanıtlayabilirim Eren Jeager da değilim :(

CoolStoryBro
09/11/2013, 06:36
Burakula ile tanışmanı anlat. :trihard:

Farukula
09/11/2013, 08:01
Şimdi şöyle başlıyim, Yalova Fen Lisesi'nde okuyodum. Malum son sene sınav hazırlıklarının en ciddiye alındığı dönemlerde, okuldan Kamran(qamuran,kamrochka,götkamuran diye de anılır) adlı kankam istanbulda hazırlandı ve dersaneden İstanbul Fen Lisesi'nden(Atatürk Fem Lisesi de denir) çocuklarla muhabbete girmiş ağır dotacı tayfa falan. Evet Burakula bildiğimiz Fem öğrencisi gibi gelebilir amma ve lakin öyle de değildir. Neyse ben kazanamadım üniversiteyi, kamuran Burakulaylan muhabbeti koyulaştırmış Burakula'nın Üsküdar'da evi olduğundan qamuranda üsküdarda oturduğundan buna yanaşmış falan işte. Benim de bütün arkadaşlarım istanbulu kazandığından dedim gideyim bi ziyaret edeyim kalacak yer ararken qamuran gel Burakula'da kalırız dedi, dedim iyi çocuk mu falan dedi QRAL. Tamam dedim indim istanbula eve gittik, burakula o zamanlar wepla eb falan akiyor, invoker almış seks yaşatıyo dedim bunda iş var. Neyse oyun bitti muhabbet falan derken 2 günlük gezimi 5 güne çıkarttırdı. Adamdır Burakula.

Burakula
09/11/2013, 08:30
faruk bi siktir git şurdan ya:D

CoolStoryBro
09/11/2013, 08:53
hımm :d Peki 5 senedir kullanmadığın bu accounta neden geçen ay girerek forumdaki ilk mesajını nickinin Farukula'ya çevrilmesi yönünde attın?

berkbegins
09/11/2013, 13:22
Şimdi şöyle başlıyim, Yalova Fen Lisesi'nde okuyodum. Malum son sene sınav hazırlıklarının en ciddiye alındığı dönemlerde, okuldan Kamran(qamuran,kamrochka,götkamuran diye de anılır) adlı kankam istanbulda hazırlandı ve dersaneden İstanbul Fen Lisesi'nden(Atatürk Fem Lisesi de denir) çocuklarla muhabbete girmiş ağır dotacı tayfa falan. Evet Burakula bildiğimiz Fem öğrencisi gibi gelebilir amma ve lakin öyle de değildir. Neyse ben kazanamadım üniversiteyi, kamuran Burakulaylan muhabbeti koyulaştırmış Burakula'nın Üsküdar'da evi olduğundan qamuranda üsküdarda oturduğundan buna yanaşmış falan işte. Benim de bütün arkadaşlarım istanbulu kazandığından dedim gideyim bi ziyaret edeyim kalacak yer ararken qamuran gel Burakula'da kalırız dedi, dedim iyi çocuk mu falan dedi QRAL. Tamam dedim indim istanbula eve gittik, burakula o zamanlar wepla eb falan akiyor, invoker almış seks yaşatıyo dedim bunda iş var. Neyse oyun bitti muhabbet falan derken 2 günlük gezimi 5 güne çıkarttırdı. Adamdır Burakula.

Bunlar hep cemaatin işleri!!!11

Simita
09/11/2013, 16:38
Yanlış yere yazmışım asdghjada, buraya bir şey yazarım sonra

sehnoc
09/11/2013, 16:51
+Dendi sen eskiden offlane oynamıyormuydun?
-Evet ama o eskiDENDİ