PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SC2 Berbat oyun

ilhan998
13/11/2013, 21:20
Sc2nin yetenek istediğini mi sanıyorsunuz? 400 apmli oyuncuları görünce "vay bee" mi diyorsunuz? o zaman sizi oyundan soğutayım.

-sc2nin kötü yanları-
sc2 communitynin çoğunluğu 25 yaşında evde kalmış 50 apmli her oyun all in yapan toss oyuncularıdır.

dünyanın en berbat balansına sahip oyundur.

karşınızdaki adam toss ise hem dünyanın en aptal cheesini yapıp üstüne makro geçip sizi dövebilir (gerekenler 50 apm, klavyede a tuşu)

terran adlı bir ırkın sadece 2 ünitesi var

her oyun cannon rush, 4 gate, blink stalker all-in yaparak grandmaster oyuncusu olabilirsiniz.

wcs gibi büyük bir turnuvanın finalinde bile utanmadan 2 kere cannon rush yapabilecek oyuncular vardır.

arcade oyunları şaka gibi.

skilcupta cheese ve rush yapabilecek tipler mevcut.

alman nazi veletleri oyununuzu katledebilir

toss yenebilmek için 3 saat gerekir (bkz: mana vs firecake) (yalnız bu pvz olduğu için terranlar için kesin bilgi veremem)

-sc2 iyi yanları-

apmniz oyun sonunda gözüküyo

eğer karşınızda toss yoksa kafayı duvara vurmuyosunuz

-------

edit: terranın 3 ünitesi varmış pardon. (marin marauder medivac) (http://i.stack.imgur.com/NFxo7.jpg)

MadPandastic
13/11/2013, 21:32
sc sucks

metojen
13/11/2013, 21:54
Bu çocuk olmuş mu?

Specy
14/11/2013, 11:55
Selam Ali. Yine lose streak yapmışsın tahmin ettiğim üzere.

ilhan998
14/11/2013, 17:20
Selam Ali. Yine lose streak yapmışsın tahmin ettiğim üzere.

yok be sc2de lose streak yapmam imkansız : D. aptal skillcupta adam tahmin etmediğim bi cheese yaptı.

edit: abi very early 2 gas ile garip bir 4 gate yapmış. tutmazsa blink geçebiliyomuş falan filan ne aptal cheese lan bu.
edit 2: artık erken 2 gas görürsem 3 bunkeri delaylı atmayacağımı buraya yazıyorum.

berkbegins
14/11/2013, 18:21
sc2 ilk çıktıgında bakayım dedim çünkü sc yi hiç oynamamış ve gerçektetn bunun oyuncu kariyerime olumsuz etkilerini görmüştüm. girdim koreli bir adam geldi 3 dakka içinde beni yendi ve git kumda oyna sen dedi.

Ben daha bu nedir bu bina ne işe yarıyor derken adam sonradan öğrendiğim kadarıyla 4 gate denen bi taktik uygulamış birden base imin içine ışınlanmalar başladı.O gün dedim ki lanet olsun dedim bi daha oynamam dedim. Oynamadım mutluyum.

bu da benim anımdı ..