PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearthstone Bilmecesi 4!



bucKeRudy
18/11/2013, 11:17
6151
Bu sefer ise karşımızda 25 canı kalmış Rexxar the Hunter (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19570-Rexxar) var. Masasında iki minion bulunuyor: Faerie Dragon (http://www.hearthpwn.com/cards/213-faerie-dragon) ve Ironfur Grizzly (http://www.hearthpwn.com/cards/519-ironfur-grizzly).

Valeera Sanguinar the Rogue (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19575-Valeera-Sanguinar) yani bizim masamızdaki minionlar ise Mana Addict (http://www.hearthpwn.com/cards/67-mana-addict), Raging Worgen (http://www.hearthpwn.com/cards/95-raging-worgen) ve Worgen Infiltrator (http://www.hearthpwn.com/cards/112-worgen-infiltrator). Elimizdeki kartlar: Deadly Poison (http://www.hearthpwn.com/cards/87-deadly-poison), Cold Blood (http://www.hearthpwn.com/cards/92-cold-blood), Backstab (http://www.hearthpwn.com/cards/471-backstab) ve Abusive Sergeant (http://www.hearthpwn.com/cards/577-abusive-sergeant).

Sıra bizde, 27 can ve 4 mana kristalimiz var. Bu turda oyunu kazanmamız gerekiyor.

tarhuman
18/11/2013, 23:03
Çözdüm ve böyle yenilirsem oyunu bırakırım.

bucKeRudy
18/11/2013, 23:24
Bu biraz kolaydı zaten, bravo. 2-3 yol var bunda kazanmak için. Oyunda korkulması gereken kartlardan biri o worgen. Hele bir de warrior kullanıyor ise.

Krizalid
10/03/2014, 03:21
2 mana Hero Power
Worgen ve heroyla Taunt'a saldır.
Backstab Worgen'a, (4/1)
1 Coldblood Worgen'a (8/1)
1 Abusive Sergeant (10/1)
Mana Addict, 5/3
10*2+5=25

Veya
2 mana hero power
1 mana deadly poison
Taunt kesilir,
0 backstab
1 cold blood (8/2 worgen, 7/3 addict)
8*2+7+2=25