PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearthstone Bilmecesi 5!



bucKeRudy
18/11/2013, 12:14
6152
Bu seferki rakibimiz 15 canlı, 3/6 silahlı ve INFERNO! (http://www.hearthpwn.com/cards/83-inferno) hero power'lı Lord Jaraxxus (http://www.hearthpwn.com/cards/482-lord-jaraxxus). Masasında Voidwalker (http://www.hearthpwn.com/cards/340-voidwalker), Booty Bay Bodyguard (http://www.hearthpwn.com/cards/27-booty-bay-bodyguard), Infernal (http://www.hearthpwn.com/cards/121-infernal)(7/5 statlı ve taunt (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19623-Mekanik-Listesi)'lu), Defender of Argus (http://www.hearthpwn.com/cards/542-defender-of-argus) ve Infernal (http://www.hearthpwn.com/cards/121-infernal)(7/7 statlı ve taunt (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19623-Mekanik-Listesi)'lu) mevcut.

Garrosh Hellscream the Warrior (http://www.gamehonor.com/showthread.php/19578-Garrosh-Hellscream) ise 14 canlı, Battle Axe (http://www.hearthpwn.com/cards/403-battle-axe)(1 durability'li) kuşanılmış ve masasında Spiteful Smith (http://www.hearthpwn.com/cards/627-spiteful-smith) bulunuyor vaziyette. Elinde ise Grommash Hellscream (http://www.hearthpwn.com/cards/643-grommash-hellscream), 2 tane Youthful Brewmaster (http://www.hearthpwn.com/cards/247-youthful-brewmaster), Gorehowl (http://www.hearthpwn.com/cards/96-gorehowl), Warsong Commander (http://www.hearthpwn.com/cards/193-warsong-commander), The Black Knight (http://www.hearthpwn.com/cards/396-the-black-knight) ve Molten Giant (http://www.hearthpwn.com/cards/94-molten-giant) bulunuyor.

Warrior'un sırası, 10 mana kristali var ve tek roundda kazanmamız gerekiyor.

tarhuman
18/11/2013, 22:59
Spiteful Smith ----> Voidwalker(enrage aktifleşir silahımız 4/1 olur.)
Garrosh Hellscream----> Booty Bay Bodyguard(hp'miz 9 olur böylece Molten Giant'ı 0 mana ile oynayabiliriz)

Warsong Commander ve Molten Giant'ı sahaya süreriz. Charge olduğu için önce infernal'in birini öldürürüz. Brewmaster ile elimize geri yollarız ve tekrar sahaya süreriz. Diğer infernali'de öldürdükten sonra diğer brewmaster ile aynısını yaparız.

Bütün taunt'ları temizlediğimize göre vurabiliriz. Molten giant ve brewmaster'lar ile vurduğumuzda toplam 14 damage yaparız. Zaten el ona geçtiğinde en az 1 damage yiyeceği için ölecektir.(kart kalmadığı için fatigue yer)

bucKeRudy
18/11/2013, 23:23
Bravo :).