PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gamehonor' ın DMOZ kaydı yapılmalı

ThePrivate
18/11/2013, 23:30
dmoz google tarafından çok değer verilen bir dizin

dmoz a girmek için başvuruda bulunursanız çok iyi edersiniz.

Nighthawk
19/11/2013, 00:21
2011'de Google DMOZ'un hiçbir özelliği olmadığını açık şekilde belirtti. Pagerankinin yüksek olmasının doğal bir etkisi var ama artık relevancy'ye daha çok dikkat ediliyor. Son 3-5 yılda bu algoritmalar çok gelişti, 3-5 yıl önce bildiğin pratiklerin hemen hemen tamamı bugün geçersiz.

ThePrivate
19/11/2013, 00:39
google hep böyle diyor ama pratiğe baksan baclink ve site güncelliği hala en büyük faktör

hummingbird den önce panda algoritmasında da sistemi değiştirdik dediler aynı tas aynı hamam gitti

ben bu pagerank olayının çok uzun yıllar google sıralamasına direk etki eder diye düşünüyorum

Nighthawk
19/11/2013, 00:46
Bu aralar dmoza girmek deveye hendek atlatmaktan zor diyorlar. Zaten SEO kasıp reklam geliri elde etme misyonumuz yok şu anda. Olsun, yaparız diyorsan da Boris'le konuşman daha iyi olur :)

ThePrivate
19/11/2013, 01:12
ya bu et iken de böyleydi burda da mı böyle

kimse para kazanmak istemiyor :)

normalde dmoz a girmek zordur ama yeni siteler spam siteler için öyle

bu site direk girer

Lexsarko
19/11/2013, 21:20
Abicim senin nickini görünce sevindirik oluyorum. DMOZ falan arı vızıltısı benim için bir anlamı yok da yaz yani sen bir şeyler :)

Ayrıca en azından sadece İskender'i kırmamak için yapsın Boris bu naneyi bence :) Hatta oyun temalı reklamlarımız da olsun. 0.0000001 tl kazansın site :D

ThePrivate
20/11/2013, 04:41
olm utandırma şimdi beni millet de bişi sancak

ya ben işte böyle karışmadan edemiyorum

bir de nedense hep bir para kazandırma isteği, hep bi google da üst sıralara çıkma

hep bi daha kalabalık olsun forum kafaları

splash ve pop up haric herşeye varım :)

WeRdeR WeReMeM
20/11/2013, 09:44
olm utandırma şimdi beni millet de bişi sancak

ya ben işte böyle karışmadan edemiyorum

bir de nedense hep bir para kazandırma isteği, hep bi google da üst sıralara çıkma

hep bi daha kalabalık olsun forum kafaları

splash ve pop up haric herşeye varım :)

Bana da para gazandır :D