PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Naruto Shippuuden 339. Bölüm

Axé Capoeira
22/11/2013, 01:40
Beyler anime severler bu bölümü izleyip beğenmeyen var mı diye merak ettim :happy::happy::happy:

Arliath
22/11/2013, 01:43
Öyle bir hikaye yok, itachinin hazin sonu.

Simita
22/11/2013, 01:43
Mangasının son 4-5 bölümünden sonra o kadar boktan geliyorki her şey :/

Axé Capoeira
22/11/2013, 01:44

arkadaşım manga okumayı sevmeyenler var lütfen heyecan yaptırma !

BorisPeace
22/11/2013, 08:57
Hadi spoiler verelim :3

Krizalid
23/11/2013, 09:39
Manganın sonunda Sasuke ölüyor, Naruto felç geçiriyor ve Kiba hokage oluyor. Aşağıya detaylı yazdım

Savaş oluyor bi sürü insan ölüyor. Kagelerin çoğu değişiyor, Gaara fazla genjutsudan dolayı aklını yitiriyor, Tsunade taşa dönüşüyor, Tobi tsuchikagenin bacaklarını koparıyor. Son villain ben tek siz hepiniz yapıyor büyük kavga çıkıyor döner bıçaklarıyla dalıyorlar falan. Neji ile Hinata "10000 yıllık üstün Hyuuga tekniği" atmak için Dragonballdaki gibi birleşiyorlar, skilli atıyorlar ilüzyonu vuruyorlar sonra Hinata ölüyor Naruto gaza geliyor falan. Shikamaru dark side'a geçiyor bizimkileri satıyor gider ayak Ino'yla kombo çekiyorlar köyden giden habercileri kesiyorlar adamlara destek gelmiyor. Sonra tombalak gelip Shikamaru'yu dövüyor Shikamaru kendine gelince intihar ediyor. Sonra Pein'i canlandırıyorlar o da Naruto'ya atarlanıyor Naruto'yu kesmeye giderken karşısına Orochimaru çıkıyor birlikte plan yapıyorlar. Itachi dahil ölmüş Akatsuki üyelerini canlandırıp son adama dalmaya gidiyorlar. Kakashi ile Tobi savaşta birbirlerini öldürüyor geri kalan da son adamı öldürüyorlar son vuruşu Naruto yapıyor tabi Shinkurasengan diye yeni bir teknikle kızıllı Rasengan atıyor böylece büyük hipnoz planı işe yaramıyor. (oralarda başka bi şeyler de oluyor da orası karışık ben de anlamadım tam) sonra Edo Tensei'ler bitecekken Itachi bu ikisini kesiyor, manganın son villianı Itachi oluyor. Sasuke son anda fikir değiştirmişken Itachi'yi görünce şok oluyorlar sonra oradan devam ediyor çok da spoil etmiyim. :rolleyes:

Raito
23/11/2013, 11:55
Beyler anime severler bu bölümü izleyip beğenmeyen var mı diye merak ettim :happy::happy::happy:

son 5 bölümü izlmedim. dün bari hepsini izliyim arka arkaya dedim. yine aynı yerde amk. sıktı artık. uzattıkça uzatıyolar. böyle giderse 2016 da biter heralde animesi.

bu arada mangayı okumaya başladım şimdi. onu da bırakmıştım baya olmuştu. hakaten şu mangadaki bölümlerin animeye gelmesi 2016yı bulur :D o neyyy laa