PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TR serverı ekleşme şeysi

Stahli
26/11/2013, 11:12
hele hele nasılsınız gençler
lol de bi yiğit ekli bende tr serverında olan varsa ekleşelim oyun falan atarız takılırız özledim sizleri
ekleyin beni değişik şeyler yapalım :cool:
nick : Stahlii

Axé Capoeira
26/11/2013, 12:36
TR pişmanlıktır :D

Insomniac
26/11/2013, 13:06
Abi bu adam hala lol mü oynuyor? :D

Ekle kanka ekleşme şeysine Nick: Adenosintriphosphatqutemolattribution

Stahli
26/11/2013, 13:58
Abi bu adam hala lol mü oynuyor? :D

Ekle kanka ekleşme şeysine Nick: Adenosintriphosphatqutemolattribution

bu adam mı oldum şimdi aşk olsun onca şey yaşamıştık :/
@Axé Capoeira
kanka s4 de challanger olacağım o yüzden tr deyim :H

Stahli
27/11/2013, 09:49
herkes bakmış kimse ilgi göstermemiş beni unuttunuz mu beyler yapmayın :(:(
kimse artık lol oynamıyor sanırım :H

Axé Capoeira
27/11/2013, 12:42
TR de oynamadığımdan yoksa gel westte oynayak :D

Stahli
27/11/2013, 13:48
TR de oynamadığımdan yoksa gel westte oynayak :D
weste geçicektim aslında ama şimdi 2 güne s4 geliyor tr de challenger olmak daha kolay :D

Insomniac
27/11/2013, 17:14
herkes bakmış kimse ilgi göstermemiş beni unuttunuz mu beyler yapmayın :(:(
kimse artık lol oynamıyor sanırım :H

Kanka gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler. :P

Hem sen bizi unuttun kanka. LoL'e geçtikten sonra hatunları buldun halimizi hatırımızı sormaz oldun. Kızlarla pub partiler, skype sohbetler filan derken kamilspor kardeşini ihmal ettin. Arada ayıp olmasın diye 2 ranked attın (yalandan) gönül almaya çalıştın ama kamil kardeşin yemez bu numaraları. :D Sonra 'bu adam' dedik diye gönül koyuyorsun az bile demişim. fak yu :D

Bu arada o s4'de çilingir olma olayını unut sen boş hayallere kapılma. LoL'e de atladık ama kötü bir deneyim oldu kendimi hastanelerde bulunan 3-6 yaş arası personel çocuklarının bulunduğu kreşlerde gibi hissettim hep, tahminimce serverın %70'e yakını 12-16 yaş arası çocuklardan oluşuyordu. :D

Yine de o bol çocuklu TR Serverında sana ve arkadaşlarına başarılar diliyorum. Buraya gelip über pro dotacı arkadaşlarımın da aklını çelme pls. :D :D :D

Edit: Verdiğim nicki eklememişsin hem. =(

CoolStoryBro
27/11/2013, 17:52
Bu ne len geleneksel Twitter followlaşması gibi :d

s4 filan denilmiş bir de, bizim bildiğimiz tek s4; Gustav "s4" Magnusson. Ayrıca gayet challenger bir arkadaşımızdır, atarda giderde geri kalmaz :p

Stahli
27/11/2013, 18:41
Kanka gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler. :P

Hem sen bizi unuttun kanka. LoL'e geçtikten sonra hatunları buldun halimizi hatırımızı sormaz oldun. Kızlarla pub partiler, skype sohbetler filan derken kamilspor kardeşini ihmal ettin. Arada ayıp olmasın diye 2 ranked attın (yalandan) gönül almaya çalıştın ama kamil kardeşin yemez bu numaraları. :D Sonra 'bu adam' dedik diye gönül koyuyorsun az bile demişim. fak yu :D

Bu arada o s4'de çilingir olma olayını unut sen boş hayallere kapılma. LoL'e de atladık ama kötü bir deneyim oldu kendimi hastanelerde bulunan 3-6 yaş arası personel çocuklarının bulunduğu kreşlerde gibi hissettim hep, tahminimce serverın %70'e yakını 12-16 yaş arası çocuklardan oluşuyordu. :D

Yine de o bol çocuklu TR Serverında sana ve arkadaşlarına başarılar diliyorum. Buraya gelip über pro dotacı arkadaşlarımın da aklını çelme pls. :D :D :D

Edit: Verdiğim nicki eklememişsin hem. =(

kanka yapma ya :D:D:D:D dotaya geçtiniz gerisin geriye birader ben en yapayım hem gelsen sana skin açıcaktım o kadar rp çekmiştim hep zalımlar yedi onları :(
@CoolStoryBro
olm yapmayın lan :D
edit: zaten geçen gün az daha dotaya başlıyordum son anda direkten döndüm :D