PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan senin mapler ne oldu

Vulcan
28/11/2013, 10:58
JFA

En çok emek verdiğim, 10 senedir uğraştığım mapim. Hiç bir zaman beklediğimiz ilgiyi göremediği için tekrar ingilizceye çeviriyorum ve bütün warcraft 3 ile alakalı sitelere JFA (Final) diye upload edeceğim yani mezarına koyacam.
Sonuç: İptal (devam etmem için bir mucize olması lazım veya ilgilenecek olan belli bi oyuncu kitlesi)

JFA Orpg

JFA grubu olarak aramızda bir kaç defa test etmiştik ve testler çok başarıı geçmişti. Şu an ilgilenmiyorum fakat 2014'te mutlaka yayınlayacağım bir map. Ne olursa olsun bu map çıkacak.

Sonuç: 2014'te mutlaka yayınlanacak

Er Meydanı

Orjinal dosyayı kaybedeli zaten çok olmuştu.
Sonuç: İptal

Turk Arena

Er Meydanı için yaptığım karakterleri o mape aktarıp Arena olarak tekrar sunmuştum ve öylesine yaptığım bir mapti, üzerinde çok durmadım
Sonuç: İptal

Timlerin Çatışması

Tamamen kendi fikirlerimle herşeyini kendim yaptığım tek mapim aslında buydu ve bilmiyorum bir şekilde oynayan bir kesim çıkarsa ortaya, üzerinde durabilirim
Sonuç: Oyuncu kitlesi olursa devam

Gemi Savaşları

JFA grubu tarafından çok fazla tutulan bu mapte aslında hala geliştirebileceğim mapler arasındadır
Sonuç: Oyuncu kitlesi olursa devam

Emperyalizm

Yaptığım günden beri sürekli ilgilendiğim bu map istediğim kıvama geldi. 1 adet turnuvasınıda gerçekleştirdiğimiz bu mapte en büyük avantajımız maphack denen sıkıntının olmaması ve kaç kişi olursak olalım oynayabilmemiz
Sonuç: 1 aralık 2013 tarihinden itibaren devam

ilhan998
28/11/2013, 17:57
JFA bırakılmaz, JFA'ya ara verilir.