PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daha fazla Stacklenebilirmi Çalıştırın mikrobeyinlerinizi

fikho
09/12/2013, 23:28
6250

Burakula
09/12/2013, 23:56
brist yerine centourla aynı şeyi yapsan bir defa daha vurabilirisn sanırım.

canifeto12
10/12/2013, 00:02
fazladan kac damage vuruyordun ?

fikho
10/12/2013, 00:07
fazladan kac damage vuruyordun ?

847*30=25410

Krizalid
10/12/2013, 00:34
Ursa'yı level 7'de bırakır, Fury Swipes'a 1 kere Overpower'a 4 kere verirsen, Overpower'ı spamlamazsan, Bristleback'in takımına Shiva/Refresh'li Omniknight ekleyip Degen Aura maxlarsan Domi'yle Ogre Magi alıp armorunu kullanırsan daha fazla stack yaparsın tabii. Level 7 Ursa'nın 30 civarı IAS'ı var, Shiva, Degen Aura, Frost Armor ve Ogre Frost Armor'u kombolarsan Ursa'nın saldırı hızı minimuma iner, bu da 8.5 saniyede 1 atak yapar. Heart of Tarrasque'ın 4 saniyelik cooldown'ı var kalan 4.5 saniyelik sürede Bristleback'in HP'si %9 civarı dolar o da tanklamanda yardımcı olur. Omni ultisinin cooldown'ı 150 saniye, Refresher Orb 160 saniye; Omni ultisi dolana kadar Ursa 17-20 arası atak yapar, Omni ultisi açıkken de Overpower basıp daha hızlı stack yapabilirsin. Vesaire vesaire.

Lanaya'dan hiç bahsetmiyorum.

canifeto12
10/12/2013, 00:38
Ursa'yı level 7'de bırakır, Fury Swipes'a 1 kere Overpower'a 4 kere verirsen, Overpower'ı spamlamazsan, Bristleback'in takımına Shiva/Refresh'li Omniknight ekleyip Degen Aura maxlarsan Domi'yle Ogre Magi alıp armorunu kullanırsan daha fazla stack yaparsın tabii. Level 7 Ursa'nın 30 civarı IAS'ı var, Shiva, Degen Aura, Frost Armor ve Ogre Frost Armor'u kombolarsan Ursa'nın saldırı hızı minimuma iner, bu da 8.5 saniyede 1 atak yapar. Heart of Tarrasque'ın 4 saniyelik cooldown'ı var kalan 4.5 saniyelik sürede Bristleback'in HP'si %9 civarı dolar o da tanklamanda yardımcı olur. Omni ultisinin cooldown'ı 150 saniye, Refresher Orb 160 saniye; Omni ultisi dolana kadar Ursa 17-20 arası atak yapar, Omni ultisi açıkken de Overpower basıp daha hızlı stack yapabilirsin. Vesaire vesaire.

gözünü seviyim bahsetme

Burakula
10/12/2013, 01:01
gözünü seviyim bahsetme

:D

KEREEEEEEEEEEEM
10/12/2013, 14:06
Çalıştıracak mikro beyinim yok kusura bakma. En fazla omurilik soğanımı kullanabilirim.

berkbegins
10/12/2013, 16:56

Allasen bu nedir ya ! Şu dediğini yapıp koysana fotoğrafı ..

Krizalid
10/12/2013, 18:07
Bana ne ya, başlığı açan yapsın.

Gerçi o kadar kasmaya da gerek yok yukarıda çıtlattığım gibi, Lanaya 17 saniyede 6 atak blokluyor Ursa'nın saldırı hızını ona göre ayarlarsan istediğin kadar stack yapabilmen lazım. DotA'da Refraction bir triggered heal'dır, trigger heal'ların da birimin maksimum HP'si kadar sınırı var, yani bunu DotA'da denersen Ursa'nın vurduğu hasar Lanaya'nın maksimum HP'sini geçtiğinde Lanaya'nın patlaması lazım. Ama Dota 2'de böyle bir durum olduğunu sanmıyorum. Gerçi Ursa'nın yapabileceği maksimum stack sayısı (2^n)-1'lerden herhangi birinde sınırlanmış da olabilir. Bilemem.

dr.che
12/12/2013, 00:33
. DotA'da Refraction bir triggered heal'dır, trigger heal'ların da birimin maksimum HP'si kadar sınırı var, yani bunu DotA'da denersen Ursa'nın vurduğu hasar Lanaya'nın maksimum HP'sini geçtiğinde Lanaya'nın patlaması lazım. Ama Dota 2'de böyle bir durum olduğunu sanmıyorum.

DotA 2 ile dotA 1'deki triggered heal aynı mantıkta çalışıyor sanırım.

Diretide oynarken, yaklaşık 14-15 stack candy ile kaçarken(max hp 1) refraction açıktı yediğim ilk creep damage'inde öldüm.

Krizalid
12/12/2013, 00:35
DotA 2 ile dotA 1'deki triggered heal aynı mantıkta çalışıyor sanırım.

Diretide oynarken, yaklaşık 14-15 stack candy ile kaçarken(max hp 1) refraction açıktı yediğim ilk creep damage'inde öldüm.

İyi de Refraction'un çalışması için alacağın zararın 5'ten büyük olması lazım. 1 HP'deyken çalışmaz doğal olarak.

dr.che
12/12/2013, 01:26
İyi de Refraction'un çalışması için alacağın zararın 5'ten büyük olması lazım. 1 HP'deyken çalışmaz doğal olarak.

Hmm demek ki eksik biliyormuşum. Ty :)

berkbegins
12/12/2013, 01:30

oha böyle bişey var mı cidden

Overmedia
21/02/2014, 08:12
evet var öyle bişi yeni geldi dark seer ion shell kırmıyor mesela direk damage verior :)

birde bu kadar kasmaya gerek varmı ?

lanaya ile dazzle alın sınırsız stack yapın

BorisPeace
21/02/2014, 09:07
evet var öyle bişi yeni geldi dark seer ion shell kırmıyor mesela direk damage verior :)

Yeni geldi mi :D

Sadece ilk iki seviyede bu arada.