PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Might & Magic: Duel of Champions

PyronFlake
15/12/2013, 19:03
Bu forumda Valve ve Blizzard'ın çok popüler olmasından dolayı kimsenin bu oyun hakkında konuşmadığını düşünüyorum . Herkeste Hs hevesi var . Benim 1-2 hafta önce elime Hs key'i geçmesine rağmen hiç oynamadım , bu yüzden bir kıyaslama yapmam mümkün değil . Hs'i deli gibi oynayıp sonra DoC'yi deneyen bir arkadaşım bana bunu önermişti . Steam'de F2P listesinde olmasına rağmen hala yeterince popüler değil . Kart oyunlarıyla arası iyi olanların denemelerini öneririm . Özellikle Hs oynayanların deneyip bir kıyaslama yapması , foruma girenlerin bu oyunu daha çok tanımasına olanak sağlayacaktır .
Beraber oynayalım diyorsanız ya da sorularınız varsa beni steam'den ekleyebilirsiniz .
İyi forumlar

BorisPeace
15/12/2013, 20:30
Steamde görmüştüm oyunu, yorumları yüzüden denemedim bile. Herkes aynı şeyleri söylemiş, başlarda güzel gidiyor ama sonrasında iyileşmek için para harcamanız gerekiyor. (Ne kadar doğru bilmiyorum, okuduğum yorumlar bu yöndeydi).

PyronFlake
15/12/2013, 20:41
Steamde görmüştüm oyunu, yorumları yüzüden denemedim bile. Herkes aynı şeyleri söylemiş, başlarda güzel gidiyor ama sonrasında iyileşmek için para harcamanız gerekiyor. (Ne kadar doğru bilmiyorum, okuduğum yorumlar bu yöndeydi).
Ben de daha başlardayım , umarım bu yorumlar doğru değildir . Siz yine de başlayın , zaten her oyundan bir süre sonra sıkılırız , bunda da sıkılana kadar beraber oynayalım . :)