PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21.12.2013

DreadfuL
21/12/2013, 02:00
MVP vs 5inQ: 2 takımıda çok iyi bilmiyorum ama denk güçteler ve yakın bir maç olacağı kanısındayım. Son günlerde 2 takımda EoT ile karşılaştı ve MVP'ye nazaran 5inQ rahat bir galibiyet aldı. Ben itemlerimi 5inQ'den yana kullanıyorum.

VG vs LGD.int: Herkesin görür görmez VG diyeceği maça geldik. Heleki Misery ve Pajkatt'ın LGD.int'den ayrılmasından sonra. Onların yerine gelecek 2 standin nasıl bir performans gösterir bilinmez. Sözün özü elbetteki maç VG lehine çok ağır basıyor ama ben şu an görülen orandan(%74) VG'yi denememenizi tavsiye ederim.

Idol vs Inv.kwnku: Inv çok uzun zamandır böyle bir yerde maç yapmayan bir takım. Tamamen kapalı kutular şu anda. O yüzden Idol fanları(Burakula :D) bu maçtan uzak durun. Şansını denemek isteyenler Inv takımına 1-2 item atmak isteyebilirler.

FD vs Execration: GPL turnuvasında final maçı. 2 takımda çok güçlü gözüküyor son maçlarında ama ben FD takımından yanayım. Uzun süren maçları seviyorlar ve bu maçta o uzun maçlardan biri olacak.

RRQ vs Execration: Oranlardan da göreceğiniz gibi iki takımda birbirlerine denk güçteler. RRQ'ye oynamayı düşünmüştüm ama Lowyat'a yenilerek bütün fikrimi değiştirdiler. Formda Execration'ın bu maçı alacağını düşünüyorum.

Krizalid
21/12/2013, 02:04
Kore dotasından şiddetle uzak durun. İzlemesi eğlencelidir ancak...

annil
21/12/2013, 02:13
FDFDFD GOGOGO

Simita
21/12/2013, 02:18
Güzel rarelerim var sadece; çok fazla thrashi olan varsa trade yapabiliriz.

ilhan998
21/12/2013, 02:37
21.12.2013'de saat 13.12:21 falan filan.

Krizalid
21/12/2013, 03:04
Idol vs Inv.kwnku:

FD vs Execration:

RRQ vs Execration:.

Invasion vasat bir filipin takımı değil mi ya? Idol'e 4lü girilebilir bence. Sorun şu ki 4 rare'im yok :(

Execration maçını izleyemedim maalesef. FD'de oyun avantajı varmış BO5'te, daha rahatlar gibi. FD Execration'u yenerse RRQ oranları artabilir, Execration'a makulce girip bir iki bi şeyler kazanabilirsiniz.

Allah affetsin ya, maçları şöyle oynamayı planlıyorum.

Kore maçı: 5inq
VG/LGD.int maçı: VG (rare yerine uncommon girin, 4 uncommon 1.5 veriyor oran iyi)
Idol Inv maçı: Idol
FD xctn maçı: FD
xctn rrq maçı: Xctn

Olası bir Speed/Alliance maçında da Speed'e 1 rare atıp EEsama'ya güvenebilirsiniz. (ben hayatta güvenmem, maçlarını bile izlemem o ayrı)

berkbegins
21/12/2013, 03:37
Invasion vasat bir filipin takımı değil mi ya? Idol'e 4lü girilebilir bence. Sorun şu ki 4 rare'im yok :(

Execration maçını izleyemedim maalesef. FD'de oyun avantajı varmış BO5'te, daha rahatlar gibi. FD Execration'u yenerse RRQ oranları artabilir, Execration'a makulce girip bir iki bi şeyler kazanabilirsiniz.

Allah affetsin ya, maçları şöyle oynamayı planlıyorum.

Kore maçı: 5inq
VG/LGD.int maçı: VG (rare yerine uncommon girin, 4 uncommon 1.5 veriyor oran iyi)
Idol Inv maçı: Idol
FD xctn maçı: FD
xctn rrq maçı: Xctn

Olası bir Speed/Alliance maçında da Speed'e 1 rare atıp EEsama'ya güvenebilirsiniz. (ben hayatta güvenmem, maçlarını bile izlemem o ayrı)

amin.

aynen katılıyorum maç tahminlerine

DreadfuL
21/12/2013, 10:37
Biraz araştırdım da Inv o kadar kötü bir takım gibi gelmedi bana ama bakalım...
Bu arada ilk macımız olan 5inQ kazanmış. Oynayanlara tebrikler :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krizalid
21/12/2013, 13:50
Basmadım ona ya. Gözüm yemedi.

DreadfuL
21/12/2013, 14:21
Inv takımı kazanmaya çok yaklastı ama olmadı :) Yaptıkları basit hatalar haricinde iyi oynadılar.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Simita
21/12/2013, 14:55
Bastım fd ye

FroStly
21/12/2013, 15:17
Abi FD ve Exe takımı hakkında bilgim 0 ama herkes FD demiş gaza gelip 4 uncommon yatırasım var sizce yatırıyım mı ?

EDİT: Zenginlik midir Salaklık mıdır bilemem ama 4 uncommonu bastım hadi hayırlısı.

annil
21/12/2013, 15:25
Bas bas ben de bastım, turnuvanın başından beri First Departure dedim durdum, kazanacaklar!

Krizalid
21/12/2013, 16:27
Doğrusu ben FD maçına basmamayı düşünüyorum :D Ki zaten maç başlamış bile asd :D

FroStly
21/12/2013, 16:29
Doğrusu ben FD maçına basmamayı düşünüyorum :D Ki zaten maç başlamış bile asd :D

FD'nin bu kadar zavallı, wepla düzeyinde bir takım olduğunu bilsem kesinlikle FD'ye basmazdım. Sizin gazınıza geldim. İşin güzel yanı XCTN'de kötülerin kötüsü bir takımmış. :D

Krizalid
21/12/2013, 16:32
FD'nin bu kadar zavallı, wepla düzeyinde bir takım olduğunu bilsem kesinlikle FD'ye basmazdım. Sizin gazınıza geldim. İşin güzel yanı XCTN'de kötülerin kötüsü bir takımmış. :D

Olm ben basma diyecektim ancak yetişemedim :D SEA dotası hakikaten berbat, SEA'da kaybettiğim kadar hiçbir yerde kaybetmedim (belki MLG)

FroStly
21/12/2013, 16:35
Olm ben basma diyecektim ancak yetişemedim :D SEA dotası hakikaten berbat, SEA'da kaybettiğim kadar hiçbir yerde kaybetmedim (belki MLG)

Ya genede Chibi ciddi anlamda çok iyi bir farm yaptı durumu şu an oyunda gayet iyi durumda. Timber'ın standin olması beni korkutmuştu ama şimdiye kadar (bir kaç gaza gelmesi sonucu ölmesi dışında ) gayet güzel bir oyun geçirdi. GOGOGO FD <3 :(

DreadfuL
21/12/2013, 16:47
Gaz veren yok, herkesin kendi tercihi, sonradan laf edeceksen oynamayacaksın noobie :D

FroStly
21/12/2013, 16:51
Gaz veren yok, herkesin kendi tercihi, sonradan laf edeceksen oynamayacaksın noobie :D

Neyse maçı FD kesin kazandı gibi :D Hepinize teşekkürler beyler ;)

Noobie dediğin adam TR nin en iyi PUDGE oyuncusu hatırlatırım...

EDİT: FD dövdü

Simita
21/12/2013, 17:14
FD den sonra kime basıyoz

DreadfuL
21/12/2013, 17:15
FD den sonra kime basıyoz

İlk mesajımda mevcut :)

Krizalid
21/12/2013, 17:18
Ben execration bastım bir tane, inşallah yamulmam.

annil
21/12/2013, 17:25
Fnatic basın 2 tane; ama onların oranları düşük, kazandıracaksa büyük kazandırsın derseniz belki belki SSD basabilirsiniz az biraz bir şeyler, yine de tavsiye etmem. PR Oslik için de yine aynı şey geçerli; ama bunda Oslik basma daha mantıklımsı olabilir. Qpad Flipside maçından uzak durmak istemiyorsanız, illa ki şansımı deneyeyim diyorsanız da go Flip madem; ama uzak durun bence, garip maç çünkü, bir şey diyemiyorum. :P

Çok uydurdum, dinlemeyin, gitmesin rareleriniz. Uncommonlarınız ve commonlarınız gidebilir, ona izin var. :D

FroStly
21/12/2013, 17:46
FD'ye çok sövdüm farkındayım ama bu agresif oyun tarzı ciddi anlamda çok hoşuna gitti. Genel anlamda tüm maçlarında böyle yapabiliyorlarsa gj. Bu arada Exe'de Ohy FD'fe Meracle . 2 favori oyuncum karşılıklı çok zevkli olacak :D

FroStly
21/12/2013, 18:53
Exe 2 maç kaybettikten sonra RRQ maçında da kazanabilir mi acep ? yorumları alalop

Krizalid
21/12/2013, 20:26
Exe 2 maç kaybettikten sonra RRQ maçında da kazanabilir mi acep ? yorumları alalop

Mesele o zaten. Bu arada maçların tamamını bildim, hiçbirine oynamadım. Oynadığım tek maç bugünkü yanlışım olursa ağlarım.

FroStly
21/12/2013, 20:39
Mouz - Fnatic'de Fnatice 4 uncommon bastım ama oyun çok riskli gidiyor :(

annil
21/12/2013, 20:47
In Fnatic we trust. Ben 2 rare 2 unc bastım, 0.6 0.6 veriyor diye. Trash koyamadım tabi ama güvendiğimden koyuverdim. :D

Fnatic maçından gelen rare olursa Osliki basarım diyordum, geldi; ama yetişemedim basmaya. :( Sonra dedim ya ne ara kazanacak bunlar boşver, baktım aynen öyle oldu, iyi oldu. :P Şimdi Flip 3 uncommon bastım, bir de SSD'ye o gelen rare'i bastım gege hadi bakalım. Rare gidecek kesin; ama işte. :D

Flip 3 unc basmıştım, o da tuttu, hadi bakalım, SSD çok coşarsa belki oradan da rare gelir bugün. :d

Krizalid
22/12/2013, 01:17
Allah kahretsin diyorum Execration kaybetti. FSide QPAD maçında da FSide'ın alabileceğini düşünüyordum (russia > denmark) ama basmadım. :(

annil
22/12/2013, 01:49
Fnatic bana rare getirdi, sonra SSD'ye basınca, geri aldılar. :(