PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allah'a Mensup

patates
22/12/2013, 00:45
Aslında bugun kendimi tanıtmıyorum . Tanıtılacak biri degilim herhalde . Fakat bu yazımla Burning Loverı Loda haterı yetenek düşmanı hayatını farma adamış ama onda bile başarılı olamamış "bitch"lemesiyle ünlü birini tanıtmayı düşünüyorum sizlere . Unutmayın ifşa eden ifşa olur

Bilinen demeçleri : DK fanıyım . Alliance sevmiyorum . Xboct kötü .Zhou burden . Boş haritada krep kaçırmıyorum . TR burning im

Kendisinin adı Hüdai olup bundan utandığından dolayı açıklayamamıştır . Bende onun için bu adımı atmayı kendime görev sayarım .
Konya meram fen lisesinde 1. sınıf okuyan arkadaşımız yaşındanda adı gibi bahsetmemiş hiç . Ah bir resmi olsa tadından yenmezdi ama ne yazık ki o kadar Julian Assange lık yapamıyorum daha .

Saygılar Patates

Woolridge
22/12/2013, 00:49
Bizim pirasayi hüdai yapmayin ya pirasa iyiydi

ViktorReznov
22/12/2013, 01:12
pırasa iyidir çok vitaminlidir.

berkbegins
22/12/2013, 01:14
Allah'a mensup olunmaz Allah bi kurum veya haşa olgu değildir. Sadece Allah'a kul olunur , inşallah salih kul olmakta gaye olur.

ZheiLeiXu
01/01/2014, 16:52
Selam ben Murloc, arkadaşlar arasında EB trash olarak da bilinirim. DotA 2'nin ranked ortamında bile EB tesirindeki dotoyu oynuyorum. Kendimden küçük birinden sağlam ayar yediğim için, "20 yaşında ergenliğe girme sendromu" hastalığına tutuldum. Pırasa kod adlı arkadaşın internetteki bazı bilgieriyle kendi kıçımdan uydurduğum bilgileri harmanlayarak bu konuyu açtım. O "Godkillthemall, Link, Frasty" gibi profesyonel oyuncularla oyun atarken ben Eurobattle'da "Ursakazım, Miranaorhan"larla oyun atıyordum. Ama buna rağmen ondan iyi olduğumu iddia edebiliyorum. Çok cesurum veya aptallık ile cesaret arasındaki ince çizgiyi ayıramamışım, bilmiyorum.

Saygılar

EB Trash.

ilhan998
01/01/2014, 17:03
Siz ayaklı bir şakasınız.

LauraBodewig
01/01/2014, 21:03
Ah o eski kaliteli trolleri özlüyorum. CSB nerdesin?

WHY YOU LITTLE
02/01/2014, 16:49
pırasa olsun patates olsun bunlar güzel şeyler tabi