PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearhstone: Murloc Rush

LauraBodewig
07/01/2014, 19:25
Bende yeni başladım hearthstone'a. WoW'un efsane tankı Kungen'in stream'ini izlerken öyle bir şeyker duymuştum imba bir taktik mi hayır ama kesinlikle çok eğlenceli.

Summonlayan murloclardan 2 tane , 2 murloc oracle, 1 raid commander üstüne, champion of stormwind gelince 2 vuran murloclar 6 vurunca eğlenceli oluyor. Karşımdaki priest'e holy nova denk gelmedi şanssızlığına.

Elimde murloc warleader olsa artık nolurdu bilmiyorum.

Insomniac
07/01/2014, 19:33
Çok eğlenceli de mevzu ne? :D Sanırım bizimle paylaşmak istedin bu bilgileri. :)

Genelde yeni başlayanların çok ilgilendiği taktik olduğu için herkes tarafından biliniyor diyebiliriz. Bazen artosis streamlarını izlerken bu taktiği kullananları görüyorum. İyi oyuncuların da tercih ettiği bir deck diyebiliriz her ne kadar antisi çok olsa da.

tarhuman
07/01/2014, 19:34
Benim murloc destesi tam. O destenin de açıkları var. Zaten çoğu kişi murloc destesini warlock ile oynuyor. Bu yüzden habire defans yapın ve murloc'ları biriktirip aoe büyülerle öldürün. Oyun sonunda warlock'a hiç vurmadığınız halde 10 küsur hp'si kaldığını göreceksiniz. Zaten kartları bitince pes ediyorlar :D. Eğer elinize early için kart gelmezse ayvayı yediniz. Bu deste de bir nevi şans işi.

LauraBodewig
07/01/2014, 19:39
Ben frostwolf mu warsong mu ne commander dan dolayı warrior la oynadım ama warlock da kafamdaydı.

Daha önce bu oyunla ilgili ne taktik okudum ne de izledim kungen dalga geçerken duydum o kadar. Kendim keşfettimeğlenceli geldi paylaşmak istedim

AloneOrDeaD
07/01/2014, 20:39
murlock destesi tehlikeli ben hiç girişmedim mesela early de hızlı başlasanızda kartlarınıza tek atılırsa kalıyorsunuz late game içinde kartınız kalmıyorama hızlı başlayıp iyi damege vuruyorsanız oyunu erken biitirme şansınız yüksek alana 5 6 7 tane kart koyuyorsunuz kafadan zaten ama tabi şans işi zaten heartstone yüzde 45 i şans yüzde 20 si güzel deck ayarlama yüzde 35 i oyun içi taktik

Nighthawk
07/01/2014, 20:41
We hates it. We hates it, FOREVER!

NightStalker
07/01/2014, 23:46
Murloc' ları shaman ile kullanmak gerçekten başarılı sonuçlar doğurabiliyor. Bloodlust, +2 attack veren totem, +3 damage veren spell ve windfury kartları çok imba yapıyor. Vaktim olursa bu desteyle oynadığım oyunların videosunu falan yapmayı düşünüyorum, karşıyı çıldırtabilen bir taktik.

[SnX]LycOn
07/01/2014, 23:50
Lock ile de iyi gidiyor ya, life tap ile yok kart çekemedim geride kaldım derdi olmuyor. grlglrglrlgrl

ilhan998
08/01/2014, 00:06
Murloc destesi oyunun en güçsüz ve şirin destesi.