PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 08.01.2014

DreadfuL
08/01/2014, 11:52
Mski vs Traitor(bo1): Mski dün Duskbin'i yendi, bo1 maçlarının riskini biliyoruz ama buralarda yeni olan Traitor için bir galibiyet gözükmüyor yakın zamanda. Mski kazanır.

Son Maçlar:

Mski vs Duskbin: 1-0
Mski vs Titan: 0-2

Traitor'ın kaydedilmiş bir maçını bulamadım.

Güven: %70

Spirit vs Orange(bo1): Orange her ne kadar iyi bir takım olsa da bazı bo1'lerde sıkıntı çıkartabiliyor. Spirit ise tam bir kapalı kutu. Bütün bunları göz önüne alarak 4'e 1 almak için bu maça Orange tarafından girmek biraz riskli. Ama sonuç olarak Orange'ın bu maçı rahat bir şekilde yenmesi gerekiyor. Oynamamanızı tavsiye etsem de ben bu maça oynayacam diyenler için Orange'ı önerebilirim.

Son Maçlar:

Spirit vs RevivaL: 1-0
Spirit vs Rex Regum: 0-1

Orange vs Lowyat: 0-2
Orange vs Duskbin: 0-1

Güven: %50

Invasion vs Lowyat(bo3): Son günlerde Invasion kendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor, XctN ve nAra'yı da güzel bir oyunla yendiler. Lowyat ise Duskbin'e bir oyun vererek kazandı. 2 takımada gidip gelebilecek bir maç olacağı kesin ama ben Invasion'un iyi formuna devam ederek bu maçı kazanacağını düşünüyorum.

Son Maçlar:

Invasion vs nAra: 2-0
Invasion vs XctN: 2-0

Lowyat vs Duskbin: 2-1
Lowyat vs Titan: 0-2

Güven: %60

nAra vs Duskbin(bo3): nAra'nın iyi bir takım olduğunu söylememiz zor açıkcası ama Duskbin içinde aynı şeyleri söylemem yanlış olmaz. Bu maçta oran farkı yüksek ve ben nAra'yı deneme tarafındayım.

Son Maçlar:

nAra vs Invasion: 0-2

Duskbin vs Lowyat: 1-2
Duskbin vs Mski: 0-1

Güven: %50

VG vs LGD.cn(bo3): 2 takımda son maçlarını kazandı. VG Alliance karşısında bir maçı Alliance'ın yeni pick stratejisine kaybetti ve ondan sonraki maçları ise net bir şekilde kazandılar. LGD ise bildiğimiz gibi bazı yerlerde gerçekten tıkanabiliyor, yapılmayacak hatalar yapıp maçı riske atabiliyorlar. VG kesinlikle daha güçlü ve stabil bir takım görüntüsünde. O yüzden VG'nin kazanacağını düşünüyorum.

Son Maçlar:

VG vs Alliance: 2-1
VG vs LGD.cn: 3-0

LGD.cn vs Fnatic.eu: 2-0
LGD.cn vs VG: 0-3

Güven: %75

Ratz
08/01/2014, 11:58
Beğen tuşu falan getirilmeli bence foruma-_-

Sercan<Michaell>
08/01/2014, 12:03
Koray diye demiyorum adam koray.

Krizalid
08/01/2014, 12:57
Alliance maçını yazmayı unutmuşsun DreadfuL.

Aa, bi dakka, Alliance elenmişti di mi :)

DreadfuL
08/01/2014, 13:20
Alliance maçını yazmayı unutmuşsun DreadfuL.

Aa, bi dakka, Alliance elenmişti di mi :)

Lod[A] doto worst doto mate.

Krizalid
08/01/2014, 14:02
Son bir saat kala ne oynasak diye düşünenler için

Mineski ve Orange maçlarını atlayın. Invasion-Lowyat maçında Lowyat, Duskbin maçını da atlayın (ping ve throw), VG-LGD maçı için VG trenine binin, VG kazanırsa Fnatic maçını atlayın, kaybederse VG'ye basın.

Kaybederseniz steamden ekleyin geri vereyim itemlarınızı :kappa:

FroStly
08/01/2014, 14:03
İnvasionla duskbine rare giricem ikiside tutarsa VG giricem .

DreadfuL
08/01/2014, 14:14
Beğen tuşu falan getirilmeli bence foruma-_-

Koray diye demiyorum adam koray.

<3

Simita
08/01/2014, 16:05
Son bir saat kala ne oynasak diye düşünenler için

Mineski ve Orange maçlarını atlayın. Invasion-Lowyat maçında Lowyat, Duskbin maçını da atlayın (ping ve throw), VG-LGD maçı için VG trenine binin, VG kazanırsa Fnatic maçını atlayın, kaybederse VG'ye basın.

Kaybederseniz steamden ekleyin geri vereyim itemlarınızı :kappa:

Lowyat'a 4 key bastım kardeş sana güvenip

Krizalid
08/01/2014, 16:15
Kappa'nın anlamını bilmeyen nesle aşina değiliz. :D :D :D

FroStly
08/01/2014, 17:03
Invasion'a 4 rare girecektim Krizalid yüzünden girmedim....

Nighthawk
08/01/2014, 18:14
@DreadfuL "Güven" yerine "Risk" oranı kullanırsan kulağa daha hoş gelir ve daha rahat anlaşılır bence :)

DreadfuL
08/01/2014, 18:16
@DreadfuL "Güven" yerine "Risk" oranı kullanırsan kulağa daha hoş gelir ve daha rahat anlaşılır bence :)

Evet daha iyi bencede sağol, yarına artık o da :)

ZheiLeiXu
08/01/2014, 18:21
Beyler bir ara Alyanz vardı. Sahiden, ne oldu ona :d

Loda da vardı sahiden bir ara. SF'ye dagger'ı moda yaptığı, Tiny ile mid oynadığı, O dönemin en iyi takımı olan SK gaming'le birçok turnuva kazandığı için "Legend" yapılan loda var ya hani .d .d Şu fanlarının BurNIng'le karşılaştırdığı carry .d .d TI3 finalinde Tower aggro'sundan kurtulamayarak Xboct'a fb veren carry .d .d

Neyse LGD-VG maçına dönecek olursak, LGD ve VG'nin yaptığı son karşılaşmayı baz almamanızı size şiddetle tavsiye ediyorum. Neden derseniz, LGD yorgun argın yorucu bir BO5 serisinden çıktıktan sonra VG ile o BO5 maçını yaptı. Hem mental açıdan hem bedensel açıdan nasıl yorgun olduklarına değinmeme gerek yok sanırsam.

Ayrıca tekrar söylüyorum, koçların takımlara etkisi büyük oluyor. 820 LGD ile birlikte... Gerçekten çekişmeli geçeceğini, fakat LGD'nin 1 adım önde olduğunu düşünüyorum.

DreadfuL
08/01/2014, 19:09
nAra galibiyeti çok güzel oldu, güzel giden bir gün :) VG'de yendiğinde her şey daha güzel olacak :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krizalid
08/01/2014, 20:34
Lowyat'a 4 key bastım kardeş sana güvenip

Aldığın 5 keyden birini bana atarsın artık :D

Simita
08/01/2014, 22:01
Aldığın 5 keyden birini bana atarsın artık :D

Add me for fast trade

annil
09/01/2014, 09:22
rare basamadım uncommonlarla idare edeceğim :(

6402

Burakula
09/01/2014, 11:07
Az kalsın bir standing sihri de fnaticten geliyordu ancak olmadı. LGD turnuva boyunca güzel oynadı ve haketti, ancak rabbit hala kötü.

Bu arada alliance için starladder a kadar değişiklikler olacağı söylendi. Kelly bu değişikliklerin roster değişikliiği olmayacağını söyledi. Sizce ne olabilir, rol değişimi? Nasıl bir rol değişimim olabilir ki? Aklıma gelen en mantıklı rol değişimi admiral--->sup Loda---->offlane EGM---->carry :D

ZheiLeiXu
09/01/2014, 18:34
Told ya... 820's effect!

Neyse ez rarez oldu LGD.cn ile...