PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10.01.2014

DreadfuL
10/01/2014, 11:26
XctN vs Idol(bo1): Her zaman söylediğim gibi XctN gayet iyi bir takım. Lag problemleri yaşadıkları maçlarda ciddi problemleri oluyor sadece. Idol ise bir ara gerçekten güçlü takımları yenip sonra durakladılar fakat dün ise MiTH'i yendiler. Ben dün Idol takımını karşıma almıştım ve bugünde aynısını yapma taraftarıyım. XctN'nin lag problemi olmazsa bu maçı kazanacağını düşünüyorum ama riski gerçekten büyük bir maç.

Son Maçlar:

XctN vs Lowyat: 1-0
XctN vs Invasion: 0-2

Idol vs MiTH: 1-0
Idol vs FD: 0-2

Risk: %50

Spirit vs Mski(bo1): Spirit son maçında Orange takımını yenerek büyük bir iş yaptı fakat Mski'ninde iyi formunu unutmamak lazım. Mski buraların en iyi takımlarından biri ve dün Orange takımının yaptığı hataları yapmayacaklarını düşünüyorum. Mski bu maçı kazanır.

Son Maçlar:

Spirit vs Orange: 1-0
Spirit vs RevivaL: 1-0

Mski vs Traitor: 1-0
Mski vs Duskbin: 1-0

Risk: %30

Titan vs Orange(bo3): Titan benim bu turnuvayı kazanacağını düşündüğüm takım. Orange ise yenilmekten başka hiç bir şey yapmıyor bu aralar. Karşımızda Titan var artık oynayalım diyeceklerini, diyecek olsalar bile güçlerinin yeteceğini düşünmüyorum. Oran farkı olabilir, Orange kazanırsa ve biz Orange'a oynarsak kazancımız büyükde olabilir ama bu maç benim gözümde Titan vs Mastery maçından farklı değil. Titan kazanır.

Son Maçlar:

Titan vs Mastery: 2-0
Titan vs TongFu: 0-2

Orange vs Spirit: 0-1
Orange vs Duskbin: 0-1

Risk: %10

Mastery vs VLG(bo3): 2 takımıda iyi bildiğim söylenemez. Titan'ın Mastery'i çok rahat bir şekilde ezip geçtiğini biliyorum sadece. Oynamanızı tavsiye etmesem de oynayacak arkadaşlara VLG'yi önerebilirim.

Son Maçlar:

Mastery vs Titan: 0-2

VLG vs Orange: 0-2
VLG vs

Risk: %40

annil
10/01/2014, 14:13
Idol - Oyna
Mineski - gege
Titan - Az
VLG - BO3 yener herhal
Revenge - Oyna

Krizalid
10/01/2014, 14:47
Ya Titan'dan ya Mineski'den biri yatıracak oynayanları ya hadi bakalım :D

MartinEden
10/01/2014, 15:52
Xctn vs İdol yattı :D

DreadfuL
10/01/2014, 15:53
XctN'nin pingler yine tavan ya cidden sıkıldım bu durumdan. Niye çıkıyorlar maça çözemedim.

MartinEden
10/01/2014, 16:02
Mski de yatacak gibi bir his var içimde :D
Not: Maç iptal edildi :D